Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » ср май 23, 2012 1:12 pm

Момичета, в друг форум попаднах на този линк
http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?area=eu#

Тук има инфо за вулкани и земетресения във всяка точка от света - с ръчичката се движи картата, със скрола на мишката се приближава и отдалечава, а отдолу под картата има инфо - Earthquake(s) е за земетресенията / за който не знае англ./

Elti, дано да се поуспокоите вече - като се разреждат трусовете и са по-леки нали казват че е по-добре. Земята лека полека се успокоява. Само вие си знаете какво ви е на сърчицата, но дано да утихне вече :thumup: :hug:

Маги, разбирам те миличка - човек като е далече от близките си се притеснява още повече. Добре че сега има бързи средства за комуникация. А какво беше преди когато нямаше мобилни телефони, а да не казвам и телефони. Като бях студентка за да говоря с нашите на село давах поръчка в пощата за определен час ... Някои го помнят и това ...

Екатеринке, радвам се че си отново на линия :hug:

Хубав ден :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет май 24, 2012 5:56 am

Добро утро момичета :) ,
хайде на поредното кафенце ароматно,черно и горчиво :)

Elti,как си мила нощес пак е имало трус само,че е бил по-слаб,
дано вече се пооспокоят нещата.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА БЪЛГАРСКАТА ПИСМЕНОСТ,
КУЛТУРА,ПРОСВЕТА,ДУХОВНОСТ И ЧОВЕЩИН...А!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И МНОГО УСМИВКИ!~
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Днес ще пътуваме за Сливен,
синът ми е абитурент и много се вълнувам,
балът е довечера,
а ето и моето пожелание към него искам да го споделя с вас:
Скъпи Боги,
Ето, че дойде и твоят абитуриентски бал, който ще бъде един от най-красивите и незабравими празници в живота ти!
Сега започва един нов етап от живота ти, който ще бъде изпълнен с изненади и предизвикателства.
Отмина времето на веселите детски игри и започва една нова за теб “игра” - по примамлива и сложна. Предстои ти да изживееш много прекрасни мигове, ни и много горчивини. Приемай вс...яка трудност като изпитание и бъди устремен в сбъдването на мечтите си, гледай позитивно на всяко падане и приемай с усмивка неуспехите.
В моменти на колебание и несигурност се доверявай на вътрешния си глас и следвай своето разбиране за живота!
Знай, че “няма пряк път към мястото, където искаш да отидеш”, затова дерзай мило дете, вярвай в себе си и никога не позволявай на “онова, което не умееш, да пречи на това, което умееш!” Предстои ти да продължиш по пътя на знанието, затова стъпвай сигурно с високо вдигната глава - не се предавай, а бъди целеустремен и ако “съдбата ти затвори вратата - влез през прозореца”!………..защото винаги има начин!
Като твоя майка, аз винаги ще те подкрепям и съветвам, а сега в този час искам да ти кажа - “Върви след мен аз ще те водя” , не бъди скромен и плах, защото скромността е за тези, които нямат други качества!Бъди твърд!Бъди непоколебим! Бъди решителен!
Защото ти можеш!

Желая ви прекрасен ден!
А на всички абитуренти да им върви по вода и да збъдват мечтите си!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет май 24, 2012 7:11 am

Ивче,присъединявам се и аз.Още от събуждането ми ,да си призная ме разплака....И аз съм майка ,и преди 5 години ,и аз изживях това вълнение,както някога и нашите родители и т.н.Какво ще станат в живота ,за съжаление в днешно време не зависи само от тях,ти се радвай,да е здрав,да е човек и да има малко по-вече късмет,зада може по-безпрепятствено да се отвори и неговата врата в обществото,в което живеем,наречено "ХАОС".Да вярва в себе си и да е оптимист!!! :winkiss: ДОБРО УТРО ,официално,защото явно съм пропуснала по-напред,от мен лек път и весело ,и незабравимо изкарване!Бъди горда и щастлива,здрава да му се радваш!!!Тук,няма абитуриенски балове,но в САЩ,по подобие на нашите са .Лек и спокоен,пълен с усмивки и положителни емоции!!!
wallpaper_1681-3.jpg
Елти,радвам се ,че са се успокоили нещата,Mami48,радвам се,че си на линия и че си здрава :) МАГИ,куклица му,радвам се,че всичко е наред и при теб :) БОНИ,къде си ,моето момиче кафе,закуска,музика.........?! :yee: лек ден!!!
images (2).jpg
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СЛАВЯНСКАТА ПИСМЕНОСТ И КУЛТУРА!!!
Последна промяна от dianakatou на чет май 24, 2012 8:03 am, променено общо 1 път.

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » чет май 24, 2012 7:40 am

Добро утро момичета.Бони да е жив и здрав абитюрента,да му е като по вода във всяко начинание.Диди благодаря за топлите думи.Сега имам други притеснения.Децата ми пътуват насам през Турция и на Свиленград са ги глобили 55 евро ,че нямат зелени карти.Аман от Турска бюрокрация .Вие ми се свят от толкова емоции. :cursing: Само да не изпуснат кораба от Аивалък.Да не забравя да поздравя са празника че се побърках от сутринта.ЧЕСТИТ 24 МАИ ДЕН НА ПИСМЕННОСТ И ПРОСВЕТА.Нека се опитаме да бъдем по мъдри и добри :) :read:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет май 24, 2012 8:00 am

МАГИ,първо да пристигнат по живо,по здраво и да прекарате весело заедно,предполагам,какво ти е отвътре :winkiss: Не разбрах какви са тия зелени карти,за кола?!Живот и здраве,и аз смятам ,лятото на връщане да вляза през Турция,но с бюрокрацията незная как стоят нещата и какви непредвидени спънки може да имам,защото през Атина и уморително,излишно ходене до София и по-скъпо ми излиза,дъщеря ми пътуваше по-малка със самолет,сега пораствайки фобиите се отключват...и ето още една спънка,иначе иконом.билети се намират.Да пристигнат безпроблемно,миличка!!! :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 24, 2012 8:27 am

Честит празник, мили момичета.Слава на братята Кирил и Методи - ,, творци на българското знание, отци на наший говор мил ,,.На всички абитуриенти - успех в живота.Весел и прекрасен празник на всички вас.

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » чет май 24, 2012 9:05 am

Диди през Турция е много по евтино.Само да пристигнат живи и здрави и ще ти пиша на лични цялата информация за пътя.Не можахме да говорим много сутринта защото бяхме на нокти,а внучето пищеше ,изнервено и то милото.Докато не и дадоха телефона да ме чуе не се успокои.Утре сутринта ще ти пиша точно как стоят нещата.Лек и хубав ден

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет май 24, 2012 9:36 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/arYzvJ3eMQE[/youtube]

Добро утро Веселушковци :)

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК - Денят на славянската писменост и българската просвета и култура! През тази година се навършват 1157 години от създаването на българската азбука. 1157години нашият език, облечен в писменост, е мечът за запазване на българската ни идентичност. Със силата на словото създателите на азбуката ни, Светите братя Кирил и Методий, съумяват да разбият догмата на триезичието и да докажат, че всеки народ има право да разпространява божието слово на своя език. С това те извоюват равнопоставеността на българския език с трите обявени за свещени езици в християнския свят. Така Кирил и Методий отварят пътя за Ренесанса и самостоятелното развитие на европейските народи. За това тяхно дело през 1981 година бяха въздигнати от папа Йоан – Павел ІІ за Съпокровители на Европа. Това е и основанието при подписването на договора за присъединяване на България към Европейския съюз нашите букви да бъдат приети за трета официална азбука в Евросъюза, а българският език за един от официалните езици на Европа. Факт, който ни прави особено горди.
http://bg.netlog.com/go/messages/privat ... from=INBOX

Ивка, прекрасно послание си написала на детето си - нека е живо и здраво, да успява в живота си, да дерзае и постига мечтите си - ЖЕЛАЯ МУ НЕЗАБРАВИМИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ И ПОПЪТЕН ВЯТЪР, а на вас - да се радвате на успехите му и да се гордеете с него :hug:
На всички абитуриенти и техните близки - ВЕСЕЛ ПРАЗНИК :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Хайде сега да пийнем и по кафе Изображение
Изображение

Дианка, тук съм миличка - малко се излежавах до по-късно, малко поошетах и сега съм с кафето тук :)
Маги, абитуриента е на Ивка - моите минаха по този път вече :wink: Сега чакам абсулвенти :roll: Лек път на твоите слънчица и дано по живо-поздраво пристигнат :thumup: Приятни забавления заедно :clap:

Elti, как сте - мисля си за вас и ви стискам палци :thumup: :hug:

Хубав празничен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » чет май 24, 2012 10:09 am

Извинявам се мноооооого Обърхах имената ,но нали не съм в Час.Откачих. :ooppss:
.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 24, 2012 1:38 pm

Ивка,искрено ме трогнаха думите,посланието към твоето момче, какво по-добро насърчаване за едно пораснало дете са думите на майката - ти си прекрасна.Бони,Дианка благодаря ви за добрите думи - всеки човек се нуждае от такива хора като вас.Ивка, да ти е живо и здраво синчето, радост и късмет да го съпровождат в живота и да сбъдне мечтите си.Светъл и прекрасен празник мили момичета.


Заключена