Какво сготвих днес - Март '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от mami48 » вт мар 13, 2012 1:02 pm

Привет момичета, днес приготвих - пресни пълнени чушки с кайма и ориз,залагам днес на свежата салата-маруля,домати,краставици и пресен лук,десерта-плодове.Прекрасен ден ви пожелавам и весело настроение.


Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » вт мар 13, 2012 3:28 pm

Здравейте и от мен ,менюто за вчера -мусака и таратор,а за днес руска салата-домашна и родопско вретено.За десерт приготвих бисквитена торта с домашен крем :serve:

Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » вт мар 13, 2012 5:33 pm

Привет Дами!Връщам се от работа и както очаквах всичко е изядено.Набързо спретнах зелен фасул плакия и ще запека на грил тиган варена наденица!Ако някоя от вас е от Русе нека да я опита.На фирма Николово е и ме връща години назад.За десерт приготвям печена тиква.
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!

kontesa38
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 24
Регистриран на: вт окт 11, 2011 4:22 pm

Мнение от kontesa38 » вт мар 13, 2012 5:45 pm

Здравейте :) Днес в къщи само ще вечеряме-шницел от кайма с гарнитура пържени картофки;салата от марули,красшавици,репички и пресен лук,десерта е ягоди с шоколад.Зь утре ще направя супа от телешко месо и фиде ;десерт бисквитена торта със заквасена сметана и шоколад.Весела и приятна вечер :beer: :hug:


Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » вт мар 13, 2012 8:23 pm

Привет :chef:
Ние тази вечер ще вечеряме спагети с морски дарове , панирано филе от риба , салатка от марули и краставици и тирамису за десерт. Естественно с чашка червено вино. Приятен апетит и лека вечер на всички

springrain
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 8
Регистриран на: пет фев 01, 2008 9:48 pm
:: 9 рецепти от springrain
:: 1 снимки от springrain

Мнение от springrain » вт мар 13, 2012 11:22 pm

Ето и моето меню за днес.Руло "Стефани"с гарнитура картофи на фурна,а за десерт баклава.Давидим какво ще измислим утре.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 14, 2012 12:52 pm

Днес ще имаме по-тържествена вечеря -голямата ми дъщеря,след кратка почивка заминава в Гърция,там работи от доста години.Приготвих пържоли на фурна с много аромати и гъбки,салата зеле,моркови и червено цвекло,салата -домати,краставици,пресен лук и моцарела.Направих вити банички-Пустинна роза и други с пълнеш-шоколад,ще сложа и плато със сухичко,ядки и много плодове.Прекрасен ден ви пожелавам мили момичета.

taina_x
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 1
Регистриран на: съб дек 31, 2011 11:44 am
:: 5 снимки от taina_x

Мнение от taina_x » ср мар 14, 2012 4:18 pm

Здравейте момичета, днес свекито дойде на гости, тя си донесе прекрасно приготвени ястия,но реших и аз да я изненадам...Заложих на рецепти от сайта, картофена крем супичка с кротончета, прясно изпечен хляб на фурна (не съм сигурна, че точно тази рецепта я има тук) и сладкиш с майонеза, който вече е нашия фаворит

kontesa38
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 24
Регистриран на: вт окт 11, 2011 4:22 pm

Мнение от kontesa38 » ср мар 14, 2012 5:10 pm

Привет и от мен.Днес ще направя пататник ;паниран пангасиус със салата от зеле,моркови и магданоз;пълнени гъби с пилешко филе,топено сирене и кашкавал;ще забъркам и на бързо сладкиш с бишкоти ,течен шоколад и сметана.

Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » ср мар 14, 2012 7:08 pm

Дами,тази вечер менюто ни е пиле с картофи и зелена салата.За десерт-крем карамел.
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!


Заключена