Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от magi12311 » съб фев 18, 2012 6:00 pm

Благодаря за кафето Вира Има нужда човек да поседне с добра и приятна компания на чаша кафе :wink:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб фев 18, 2012 8:27 pm

Добър вечер, и от мен! Събота вечер ,малко музикаhttp://www.youtube.com/watch?v=TN3H99Y2gvQ&feature=related приятна почивка! много ми е трудно на кирилица :cursing: помощ :? :eeek:

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » съб фев 18, 2012 8:30 pm

Диана не се притесняваи с кирилица с повече практика сте се научиш.Пожелавам ви лека и спокоина вечер на всички :love: :yawn:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб фев 18, 2012 10:47 pm

МАГИ12311,БЛАГОДАРЯ.ИМАШ ПРАВО,ОПИТАХ СЕ ДА ДОБАВЯ НЯКОЛКО СНИМКИ,ПРЕДПОЛАГАМ,4Е ПЪРВО СЕ ОДОБРЯВАТ ,ЩЕ ПОКАЖЕ ... :) :thumbsup:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед фев 19, 2012 9:13 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/n7Va7AgSyiE[/youtube]

Добро утро :)

На Месни заговезни, през тази година на 19 февруари, (винаги в неделя 8 седмици преди Великден) се подготвя богата трапеза с месни ястия. Най-често се приготвя варена кокошка и се яде месо, защото това е последният ден, в който то е разрешено преди началото на Великите пости. Традиционно се приготвят и свинско с кисело зеле, сарми с месо, баница с масло или месо, свинско месо с булгур или нахут.

В различните краища на България Месни заговезни са наричани по различен начин – Месна заговезна, Малки заговезни, Месници, Кокошкини пустове, Месно запущоване.

Хубав ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед фев 19, 2012 9:32 am

Добро утро :) ,
Бони :hug:,
с пожелание за чудесна неделя и отлично настроение!
Изпълнете сърцата си с доброта, усмивка да озарява лицата ви
и много поводи да се чувствате щастливи и удовлетворени!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед фев 19, 2012 1:30 pm

Днес се навършват 139 години от обесването на Апостола на Свободата - Васил Левски! Поклон пред паметта му!

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » нед фев 19, 2012 1:57 pm

Здравейте и от мен! Аз имам новина: Ще работя в магазина на фирмата в Русе, в който се продават дрехи-различни, свежи и кокетни.
Може би ви звучи като реклама, но аз съм много щастлива, защото моделите са правени от колектива, и са творени с мерак и любов.
В магазина ще има машина и оверлог, и работна маса, така че освен че ще обслужвам клиенти, ще мога и да правя дрехи :thumbsup: .
Неприятната част е, че цехът в Щръклево се затваря, и съответно се разделям с колежките...А бяхме невероятен колектив! Както
казва шефката: "вие сте хора, брани на ръка". Но пък им остава възможността да шият надомно, и така моите угризения на съвестта,
че съм ги изоставила, понамаляват :ooppss: .

При новото работно време пак няма да имам възможност да идвам често при вас. През седмицата ще се наложи да караме на аламинути,
така че ще черпя вдъхновение от Съкровищницата на Веселия готвач, и ще ви чета :wink: ,и когато мога- ще пиша...

Ако някоя от вас има желание да разбере къде се намира магазинът-да ми пише на лични. Да не прекалявам с рекламата :wink: ...

Чао засега, момичета. Желая ви смях и любов :hug: !

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » нед фев 19, 2012 5:25 pm

Браво мила честита нова работа .Успех и спокоина да си .Не се обвиняваи ,и колежките ти ще намерят нещо да работят

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон фев 20, 2012 7:17 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/MBVPiJvw3VA[/youtube]

Добро утро :)

Иве, чудесно се подреждат нещата около теб - ЧЕСТИТА НОВА ПОЗИЦИЯ В РАБОТАТА :clap: Нали е при същия работодател - това си е повишение. Нека е успешно и да имаш много клиенти :hug:

Небето розовее приятно - дано да е слънчево днес. Вчера чак следобед пекна, през останалото време беше мъгливо.

Хубав ден и успешна нова седмица Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена