Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон окт 10, 2011 7:06 am

Изображение

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Hygb6xTYz-M" frameborder="0"></iframe>

Добро дъждовно утро :)

Е, вече есента си влезе във владение... Мокро, студено, мрачно... Сякаш с гумичка се изтри цялото великолепие на багрите...
Да се надяваме, че това е временно и както обещава Емил Чолаков след сряда слънцето отново ще се завърне. Наистина не толкова топло както преди, но все пак светло и приветливо. А дотогава нека не губим доброто настроение :wink:

Желая ви хубав ден и успешна нова седмицаИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт окт 11, 2011 7:15 am

Добро утро:)

Изображение

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/M5mjsWcxWEQ" frameborder="0"></iframe>

Сервирам ново кафе - от вчера отдавна е изстинало:wink: След толкова много слънце през лятото 3 дни мрачно време ми идват в повече. На компютрите ми на работа и в къщи стоят слънчеви цветя и картини, но да стоиш цял ден на изкуствено осветление ти писва.

В очакване на по-добро време ви желая един хубав ден и свежо настроениеИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт окт 11, 2011 10:00 am

Добър ден :D
Да се включа и аз на кафе :D
Няколко дена нямах възможност да влизам тук и ми липсвахте :D
Makaweli права си. И аз по цял ден съм на изкуствено осветление, липсва ми слънцето и типлината му. Снощи тук вилня страхотна буря, клони и листа са нападали по земята, сега само леко превалява и духа вятър. Но от тук нататък ще е така, дано поне зимата се забави.
Много се разприказвах, лек и хубав денИзображение


[/img]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » вт окт 11, 2011 11:10 am

Привет и от мен! Времето във Варна е отвратително :( И тази година от чехлите направо в ботуши.Явно и днес малката няма да я изкарам.Два дни не е излизала докато подредим багажа стегна и се душата :/ ,но няма как. Мисля да поразгледам рецептите,които съм изтървала ако остане време естествено.Хубав ден !
http://www.radikal.ru]Изображение


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт окт 11, 2011 11:24 am

Да се присъединя и аз към вас с поредното кафе за днес. Тук е ужасно студено и мрачно, вали и на човек не му се измъква от тохлото легло, но няма как - трябва да се работи. Днес цяла сутрин се занимавам с моите си "домашни", че утре имам часове и трябва да се подготвя. После ще взема детето от училище и се заемаме с нейните домашни.
Добре, че поне на този етап математиката й се удава и й е много приятно да решава задачи. Записахме я и на школа, на която ходи един път седмично, но тя иска всеки ден :roll: (изобщо не мисли как това ще се отрази на нашите джобове :wink:). Всички деца от школата чакат с нетърпение да дойде събота и да ги заведем. Учителката им поднася задачите под формата на игра и им е много забавно, а в същото време им развива логическото мислене. Мен това много ме радва. Аз лично съм имала много проблеми със задачите и ми е било винаги много трудно и то точно защото съм нямала основата. За това се съгласих да ходи на тази школа, въпреки че е още много рано. А и като й харесва не мога да я спирам.
Въпреки лошото време навън ви пожелавам добро настроение и спорен ден!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср окт 12, 2011 7:16 am

Изображение

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/QVjNwWtAdLE" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

За днес обещаха слънчице в прогнозата - от изток небето вече леко лилавее. Дано да е светло и безоблачно и такова да е настроението ни :thumup: Днес имам да ходя по разни институции служебно и се надявам това да е приятно занимание в слънчев ден.

Пети, дано и във Варна е така - приятни разходки с Мери :D

Миленка, ето че нещата лека полека се подреждат и малката ученичка се справя чудесно :thumup:

На всички вас желая много усмивки и прекрасно настроениеИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » ср окт 12, 2011 8:18 am

Добро утро и от мен :hug: Makaweli мисля ,че ще ни се получи днес разходка,мерси мила :clap: Времето се очертава да е приятно.Тъкмо ще съчетая разходката с банката :roll: и някои други задачки и ако остане време може да отида на фризьор,че имам крещяща нужда :oops: Това не беше ми се случвало.Сега ще си изпия кафето и ще приготвя едно две пюренца да видим дали ще ги хареса малката госпожица.Трябва да и купя някои дрешки :shock: за една седмица нищо не и става. Много се разприказвах рано ,рано :D Слънчев и спокоен ден на всички
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср окт 12, 2011 8:56 am

Добро утро :D
Изображение
Очертава се слънчев и безветрен ден, ще е приятно за разходки из града за лични и служебни ангажименти.
Лек и хубав денИзображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср окт 12, 2011 10:14 am

Добро утро приятелки!
Вече пих кафенце с вас (благодаря), а сега се приготвям за работа, че съм втора смяна. Днес времето е по-топло, дано и настроението ни е по-ведро! Желая на всички хубав ден!!! :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет окт 13, 2011 6:57 am

Изображение

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/U21XuzDuCFw" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Сервирам любимата напитка на масата и с удоволствие ви каня да я споделим :serve:

Нека денят ни е усмихнат и споренИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена