Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт сеп 13, 2011 7:39 am

Добро утро и от мен!
Радвам се, че чета хубави неща. Маги, радвам се за баща ти - нека да е добре! Миленка и Маги, предстоят ви хубави мигове с първокласниците, хубави трепети и малко притеснения. Бони, отлитат птичетата, връщат се и това е животът - разбирам те напълно! Сега и от мен по едно кафенце и хубав топъл ден на всички!!!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт сеп 13, 2011 9:01 am

Добро утро :D
Хайде и аз при васИзображение
Денят е чудесен.
Така е, момичета - едни растат и им се радваме, после се радваме и малко тъгуваме, а когато птичето излети очакваме да се върне или поне да се обажда по-често........
Хайде лек ден :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » вт сеп 13, 2011 2:38 pm

Здравейте ,
Отдавна не съм влизала при вас , не че нямам време , но нямах настроение .
На 31 август ме изненадаха неприятно на работа - съкратиха ме.
14 години работих в тази фирма и някак си ми беше неприятно , но всичко има начало и край. Та сега имам всичкото време на света. В къщи съм и ще влизам по често в сайта , трябва и фотоапаратче да си купя ,че да мога да запечатвам добрите си постижения в кухнята.
Лек и слънчев ден на всички
:chef:

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » вт сеп 13, 2011 3:56 pm

Изображение


Привет веселушки, свърших си работата при личната на Гого, дори и татко ходи на преглед при неговата - и двете работят в една лекарска практика. По-късно ще намина през свекито, че има днес рожден ден, а преди това ще пообиколя да и взема нещо за подарък. А вие се почерпете за нейно здраве:

Изображение
Изображение



latkova, много е неприятно че си останала без работа. И аз така бях преди 2 години след 12 годишен стаж ме съкратиха, ползвах борса поне, но вече не ми се бутва нищо в къщи... Липсва ми социалното общуване най-вече :( Не унивай, бъди песимист, ще си намериш нещо като за теб!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт сеп 13, 2011 9:07 pm

Здравейте :)

Маги, ПОЗДРАВИ ЗА РОЖДЕННИЯ ДЕН НА СВЕКИ-то - нека е жива и здрава, да ви помага и да се разбирате - това е най-важното :wink: :happybd: :cake: :happybd:

Меги, наистина много неприятна случка е това да загубиш работата си, но не унивай - ВСЯКО ЗЛО-ЗА ДОБРО :thumup: Варна е голям град, ще се поогледаш,поослушаш и ще видиш, че ще намериш работа :thumup:
И понеже прочетох в другата тема, че Меги има и хубав повод - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРИЧКАТА - ДА Е ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ДА ВИ НОСИ МНОГО РАДОСТ:cake: :baloons: :happybd:

Хубава вечер от мен :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 14, 2011 7:19 am

Добро утро :)

Изображение

<iframe width="560" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/1bgqzFSCGqM" frameborder="0"></iframe>

И ето че вече е сряда - половината седмица мина, за мен неусетно. Тези дни мъжът ми има занятия все до около 18 ч. и аз си правя една разходка до неговата работа. Докато се приберем,малко пазаруване и то станало 19 ч. Тепърва спетвам нещо бързо за вечеря - как да усетиш времето :wink:

И тъй като днес е КРЪСТОВДЕН - ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ :celebrate: :celebrate: :celebrate:

Кръстовден е празник, който се отбелязва всяка година на 14 септември. На този ден църквата отбелязва Въздвижение на Светия кръст Господен. Нарича се Летен Кръстовден или Гроздоберник. Зимният Кръстовден се отбелязва на 5 януари и е част от новогодишните празници.

С летния Кръстовден се отбелязва началото на есента. По лозята настава гроздобер. Денят и нощта се кръстосват. На този ден се спазва строг пост. Свещеник обикаля домовете на вярващите и ги благославя със Светия кръст, поръсвайки ги със светена вода. На този ден празник имат лечителите, които лекуват болен кръст, изкълчени и навехнати крайници и оправят счупени кокали.

Традиционната трапеза на този ден включва зелник с праз лук и печена тиква. На този празник имен ден имат хората с имена Кръстьо, Кръстина, Кръстил, Кръстила, Кръстилена, Кръстена, Кръстан, Кръстана.

Хубав и ползотворен ден

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср сеп 14, 2011 8:06 am

Здравейте и от мене :) ,
Бони,благодаря за кафенцето пия си го с удоволствие :thumup: .
Мигленче, не унивай и аз така бях работих 10 години в една фирма и тази година ме съратиха,но си намерих работа в малкият град макар,че честно да ти кажа ходя без никакво желание имам само 3 почивни дни в месеца,но си мисля,че при тебе нещата ще се наредят по-добре живееш в голям град има по-голяма перспектива горе главата и успех мила :thumup: .
Честит празник на всички именици!!!
Здраве,щастие и късмет!!!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср сеп 14, 2011 9:53 am

Здравейте, хайде и аз с васИзображение
Честит празник на всички празнуващи в този свят ден :D
Меги, съжалявам че си без работа, но може би заслужаваш и малко почивка :wink: надявам се скоро да намериш нова и дай боже по-добра работа от старата, все пак града е голям и възможностите са повече, стискам палци.
Хубав ден на всички :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

bubole4e
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 90
Регистриран на: ср авг 25, 2010 11:01 am
:: 16 снимки от bubole4e

Мнение от bubole4e » ср сеп 14, 2011 12:29 pm

Привет и от мен.Снощи се прибрахме от село......пак зимнина правихме,лозето брахме.Днес релаксирам :) поспах до касно,пих голяма чаша кафе,сега трябва да сготвя нещо и после ще правим последни приготовления за утрешния ПЪРВИ учебен ден.Със сигурност довечера няма да мога да спа много се вълнувам и същевременно се притеснявам.Извинете ме отнесах сеееее :oops: Честит празник на всички именници :flow1: да сте живи и здрави и с гордост да носите имена та си .Лек и спорен ден на всички

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср сеп 14, 2011 5:42 pm

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕОДОРА (lucky 6)
Бъди здрава, щастлива и много обичана!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена