Да се усмихнем, посмеем...

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб юни 04, 2011 7:43 pm

Отново се посмях от сърце:)
Дааааааааа, вярно е, че децата излизат по-умни от родителите си:D :clap:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
mimoza784
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 57
Регистриран на: пон яну 25, 2010 3:49 pm
:: 83 рецепти от mimoza784
:: 509 снимки от mimoza784

Мнение от mimoza784 » чет юни 09, 2011 1:07 pm

Преди малко, докато се връщах в офиса от обедна почивка минах през една градинка. Там, под сянката седнали на по чашка двама възрастни алкохолици. Чух само едно доста заваляно изречение от целият им разговор:
- Имало е нямане, имало е, ма чак такова нямане не е имало . . .

:rotlf: :rotlf: :rotlf:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет юли 28, 2011 7:18 am

Изображение

ЗАБАВЕН ТЪЛКОВЕН РЕЧНИК

Езикът на жената:

Да = Не.
Не = Да.
Може би = Не.
Ние трябва = Аз искам.
Съжалявам = Ще съжаляваш.
Трябва да поговорим = Искам да се оплача.
Разбира се, давай = Не искам да го правиш.
Прави каквото искаш = Ще си платиш за това по-късно.
Не съм разстроена = Разбира се, че съм разстроена, идиот такъв!
Слушаш ли ме? = Вече е твърде късно, мъртав си.
Трябва да се научиш да общуваш = Просто се съгласи с мен.
Бъди романтичен, изгаси лампата = Имам отпуснати бедра.
Ти си толкова... мъжествен... = Трябва да се обръснеш и освен това много се потиш.
Обичаш ли ме? = Ще поискам нещо скъпо.
Ти решаваш = Досега трябва да ти е ясно правилното решение.
Много си внимателен тази вечер = Винаги само за секс ли мислиш?
След минутка съм готова = Събуй си обувките и си намери хубав мач по телевизията.
Колко ме обичаш? = Днес направих нещо, което ти със сигурност няма да ти хареса.

Езикът на мъжа:

Гладен съм = Гладен съм.
Спи ми се = Спи ми се.
Уморен съм = Уморен съм.
Хубава рокля = Хубава цепка!
Обичам те = Хайде да правим секс.
Скучно ми е = Искаш ли да правим секс?
Какво има? (Какво не е наред:) = Предполагам, че не може да става въпрос за секса.
Може ли да потанцуваме? = Бих искал да правя секс с теб.
Може ли да ти се обаждам от време на време? = Бих искал да правя секс с теб.
Искаш ли да отидем на кино? = Бих искал да правя секс с теб.
Мога ли да те изведа на вечеря? = Бих искал да правя секс с теб.
Ще се омъжиш ли за мен? = Искам да е незаконно да правиш секс с други мъже.
Изглеждаш ми напрегната, нека ти направя масаж = Искам да правим секс в близките десет минути.
Нека поговорим = Опитвам се да те впечатля като ти покажа, че съм умен и след това бих искал да правя секс с теб...

Източник: http://bg.netlog.com/groups/toplina/for ... geid=25131
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
neli.mag
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 138
Регистриран на: пон авг 06, 2007 12:26 pm
:: 33 рецепти от neli.mag
:: 136 снимки от neli.mag
Местоположение: Кърджали

Мнение от neli.mag » чет юли 28, 2011 3:49 pm

:clap: :clap: :clap: РАно тази сутрин отиваме с баща ми на градината. Ама едно бързане преди това било Нямаше търпение дядото и чакаше в 5,50 часа пред блока с торба в ръка - взел кокали да храни кучето. Да обаче като стигнахме там - бърка в торбата, а там :shock: половин пъпеш :D . Ние си го хапнахме, ама за кучо гризкаие суха храна. :(


Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » вт авг 02, 2011 12:30 am

Изображение

Наистина забавен тълковен речник! Разсмя ме с глас, защото има много истина в него.:D :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Точно както аз понякога отговарям и какво именно искам да кажа
А Зуека и Рачков са неотразими в "Пълна лудница" :thumup: :thumup:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед авг 21, 2011 9:47 am

КРАТКИ ЖИТЕЙСКИ СЪВЕТИ

Приумици и мъдрувания върху поговорки и идиоматични изрази

Та казвам ти дъще, сещай се снахо – те ти булка Спасов ден! Никой не разбрал кой крив, кой прав, кой син, кой сват и кой на булката брат! И като ми пееш Пенке ле, бабината ти трънкина, кой ли ми те слуша! Но да си дойдем на думата! Какъв беше смисълът на поуката от заключението? И каква е ползата от вредата, ако няма келепир?

За да живееш добре не е задължително да си луд, но ако си луд помага. Защото докато мъдрите се намъдруват, лудите се налудуват и изяждат зелника на лудия дето им го дава! И на него после му избива чивията и той започва да търси под вола теле! А то бива, бива, ама бивол за мезе не бива, затова тури му пепел!
Не е страшно да режеш клона на който седиш, ако имаш крила. Не е страшно да клатиш лодката, ако имаш сламка от купата сено с изгубената игла в нея, за която можеш като удавник за сламка да се хванеш. А когато е въпрос на чест си залагаш главата и ако те накиснат, можеш да заплуваш като риба в свои води.

Ако имаш очи за хубавото, лесно ще видиш сламката в чуждото око и как там плува корабче, въпреки че имаш греда в своето, което ако си гарван няма да ти бъде извадено от друг гарван.

Често ние си затваряме очите, правим си оглушки и се оставяме да ни теглят с ченгел думите от устата, защото мълчанието е злато и в затворена уста муха не влиза. А който лапа мухите ще гризне и дръвцето, тъй като често от мухата се прави слон, който може да ти размести мостовете в устата преди да влезе в стъкларския магазин. А после иди че се оплаквай на арменския поп! Защото цар далеко, Бог – високо!

Затова не си го слагай на сърце, нека ти е широко около врата и карай да е весело!

автор: Димитър Кръстев
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед авг 21, 2011 9:52 am

МЪЖКОТО ДУШЕВНО РАВНОВЕСИЕ

Изображение

Теоретично мъжете са силният пол. Но на практика те отдавна не са толкова силен пол, колкото са били или им се иска да бъдат. Иначе нямаше да ги има тези най- малко 10 неща, които могат да изкарат един мъж от душевно равновесие...

Първо нещо: БЕРБАТОВ ИЗПУСКА ДУЗПА, НО ПРОДЪЛЖАВА ДА ГЛЕДА ВСЕ ТАКА МЕЛАНХОЛИЧНО РАВНОДУШНО В ЕДНА ТОЧКА
Бирата е извадена вече от хладилника, капките конденз сладострастно се стичат по изпотените бутилки, от гърлата им излиза онзи звук подобен на тиха въздишка на облекчение при отварянето на капачките, чашите са сложени на масата, устните са отворени, за да освободят събиращият децибели в гърлото победен вик...Само Бербатов трябва да вкара дузпата. Но..."Какъв пропуск, какъв пропуск на Бербатов!!!", крещи коментаторът. А Бербатов продължава да гледа все така меланхолично равнодушно в една точка. Да беше напсувал на "мамата", както правеше Стоичков. Да беше се изплюл с гняв върху тревата. Да беше направил някакъв неприличен жест с ръцете. Да беше реагирал по някакъв начин, какъвто и да е. А той стои така, сякаш ако го боднеш с игла по задника, няма да каже и едно "Ох!"...Е, това може да изкара всеки мъж от душевно равновесие.

Второ нещо: ДОСАДНО ХРОНИЧНИЯТ ЖЕНСКИ ВЪПРОС "А НИЕ С ТЕБ КОГА ЩЕ СЕ ВИДИМ?!"
Отборите вече са излезли на терена и са се построили, за да изслушат националните химни. Трибуните реват. Камерата показва в драматично близък план лицата на главните герои в тази "истинска футболна драма". Емоциите са нажежени до парещо червено, когато се излива кофата студена вода на досадно хроничния женски въпрос: "А ние с теб кога ще се видим?!"...

Трето нещо:НОВАТА КОЛА НА КОМШИЯТА
Вълшебна утрин! Слънцето грее като детска усмивка. Вятърът нежно довява омайно ухание на събуждаща се природа. Как да не отвориш широко прозореца, за да вдишаш и попиеш с всичките си сетива и пори от това утринно вълшебство!? Как!? Кккккк- ка- ка- как!? Не можете да си изкашляте въпроса, защото в гърлото ви засяда облака мръсна газ от новата кола на комшията. Но майната му и на облака, друго засяда, което не може да се преглътне лесно- тия проклети четири кръга от емблемата на Ауди А 8, облещили ли се най- безсрамно и безмилостно на лъскаво черния заден капак!

Четвърто нещо: КОЛА, КАРАНА ОТ ЖЕНА НА ОЖИВЕНО КРЪСТОВИЩЕ
Що е то?! Дава ляв мигач, а свива надясно. Дава десен мигач, а свива наляво. Забива спирачки на зелен светофар. Дава предимство, когато има предимство на пътя. И отнема предимство, когато няма предимство. Не, не е самоубиец. Нито холивудски каскадьор Това е Жената, на която няма да й стигнат всички майки, лели и стринки до девето коляно, за да се попълни дългия списък от вербално декларирани сексуално- възмездни закани на мъжете- шофьори.

Пето нещо: НЕВИННИЯТ,НО ИЗНЕНАДВАЩ ДЕТСКИ ВЪПРОС "ТАТЕ, МОГА ЛИ ДА СПЯ ПРИ ВАС С МАМА, ЧЕ МЕ Е СТРАХ САМ?!", ЗАДАДЕН В ИНТИМНО МНОГО ДЕЛИКАТНА СИТУАЦИЯ
На това в армията, когато има стрелби с автомат по статична или подвижна цел, му казват "засечка". А във въпросната интимно деликатна ситуация- шок и ужас!

Шесто нещо: ЕМАНЦИПИРАНИТЕ ЖЕНИ
Жена с панталон- никаква реакция. Жена с униформа- никаква реакция. Жена с цигара в устата, докато ходи- никаква реакция. Жена с мотика в ръце- никаква реакция. Ноооо...Жена с Мерцедес, с пари, с висок пост- РЕАКЦИЯ! Душевна и не толкова душевна.

Седмо нещо: ДЕРБИТО ЛЕВСКИ- ЦСКА
Това дерби стимулира апетита- или ядеш семки, или нокти, или съдията, заедно с майка му...Или себе си. От яд!

Осмо нещо: ПО- БЪРЗА КОЛА НА МАГИСТРАЛАТА
По действителен случай...Някога през социализма. Москвич изпреварва Вартбург. Преизпълнен с гордост от този чутовен подвиг, баща се обръща към малкия си син: "Сине, изпреварихме немска машина!" Скоро обаче Мерцедес задминава Москвича. Синът, който всъщност не е толкова малък, задава своя съкрушително резонен въпрос: "Тате, а тая немска машина можеш ли да я изпревариш?!" Чува се само скърцане на зъби.
.
Девето нещо: ОТИВАНЕ НА ДЪЩЕРЯТА НА ПЪРВА СРЕЩА С МОМЧЕ
Момиченцето на татко. С розовите, пухкави бузки и крехкото гласче, което зове за помощ при всяка по- несигурна крачка след прохождането. Ех, спомен мил! Кога това момиченце неусетно порастна?!...И ето го как пак прохожда, ама вече по гаджета- с оня пъпчив ръб от съседния блок.

Десето нещо: ТЪЩАТА

Тъщата! Само думата, чисто фонетично, звучи така, както изглежда немски танк от Втората световна война в атака- свирепо! Затова всеки мъж, дори и най- коравият, може да потрепне от мистичен ужас. Пък какво остава да се изправи лице в лице срещу самата дума от плът и кръв!

Източник: http://bg.netlog.com/groups/toplina/for ... geid=75674
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон сеп 05, 2011 9:40 am

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед сеп 11, 2011 8:09 am

Мъжът и жената като химични елементи

Химичен елемент: ЖЕНА
Символ: Fe
Атомно тегло: По-добре не питайте.
Физични свойства: Изключително нестабилен елемент. Може да кипне, но и да се смрази практически при всякаква температура. Разтапя се в близост до шоколадови бонбони и цветя. Вкисва се при неподходящо външно въздействие.
Химически свойства: Много активна. Комбинира се отлично със златото (Au), среброто (Ag), платината (Pt) и различните скъпоценни и полускъпоценни камъни. Избухва, ако остане насаме продължително време. Абсорбира неограничени количества захари. Позеленява, когато се окаже в близост до по-добре изглеждащ екземпляр.
Употреба: Служи добре като украшение. Прекрасен катализатор за дисперсията на парични знаци. Вероятно най-мощният агент за намаляване на приходите, познат на човека.
Внимание: Изключително опасен в неопитни ръце!

Химичен елемент: МЪЖ
Символ: XY
Атомно тегло: 90 (плюс-минус 50)
Физични свойства: Склонен към изтъпяване при стайна температура. Втвърдява се при нажежаване на обстановката. По-старите екземпляри ръждясват и трудно провеждат електричество с ефективността на по-младите.
Химически свойства: Съчетава се с Fe при всяка попаднала възможност. Увеличава активността си при наличието на алкохол. Експлодира при взаимодействие с елемента Det (ДЕТЕ). Неутрализира се лесно с помощта на вечеря и бира.
Употреба: Няма позната такава. Вероятно отличен източник на метан.
Внимание: При липсата на Fe елементът бързо се разлага и започва да мирише.

от инернет
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » нед сеп 11, 2011 10:57 pm

Бони, това е невероятно! :rotlf:


Отговори