Да се усмихнем, посмеем...

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон мар 28, 2011 10:59 am

<object><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/f0nW_6IS83M?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/f0nW_6IS83M?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пон мар 28, 2011 10:21 pm

:D :thumup:

Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » ср мар 30, 2011 2:54 pm

Това е дарба.Явно човека е артист,за да може едновременно да пресъздава два образа,пък и глас.
:thumbsup: -изпълнение и едно голямо- :clap:
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет апр 01, 2011 7:13 am

И като за 1 април - да се развеселим, какво ще кажете :wink:

Ода на една мома

В един безгрижен летен ден
реших да си намеря аз ерген
сред зодиака гъсто населен,
от мене лично преценен.
Разтворих книгата дебела
и запрелиствах смело:

Под номер първи -
зодия ОВЕН -
решително не ще да е за мен -
че той с ината си корав
ще се изкарва вечно прав.

След него иде зодия ТЕЛЕЦ -
не ще да е и той жертвений агнец -
че с тез копита, с тез рога -
току-виж стъпкал ме като трева!

А пък какво да кажем за БЛИЗНАКА -
не по-различен е от РАКА:
ще прави кой каквото знае,
а после на колене ще се кае.
Но само щом примирие дочака,
пак ще ме нагизди на Гюро със калпака.

ЛЪВЪТ - привидно кротък,
съвсем не ще е лесен -
и с него няма да ми е до песен...

ДЕВАТА пък - дума да не става!
С изисканите си маниери
кого ще заблуждава?!
Ясно е, че най обича пред огледалото да се върти,
но такъв, кажете ми, кой ще го търпи!

Зодия ВЕЗНИ - много впечатляващо -
ще взима мерките на всичко женско-крачещо...

Ами СКОРПИОНЪТ - ззз - не ми се мисли:
поглед настрани и те очистил!

Виж, СТРЕЛЕЦЪТ не е много ясен,
но с този лък едва ли ще е безопасен...

КОЗИРОГЪТ гледам, също е рогат
и сигурно е, че пред нищо не превива врат.

ВОДОЛЕЯТ може да е симпатяга,
но виждам - предпочита свободен да си бяга...

А РИБАТА - последен - всички май в едно събрал,
Един ден като нищо "по акулски" ме изял!

Ех, РИБИ, КОЗИРОЗИ, РАЦИ -
от вас стопиха ми се всичките мераци...
И за да не падна на някого в капана,
я най-добре да си стоя при мама!
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пет апр 01, 2011 5:15 pm

Разгледайте това, дано е вярно.
http://www.vbox7.com/play:6fef485c

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет апр 01, 2011 11:33 pm

Тест за "бременност", или...

..."Болести" при бъдещите татковци :)

1. Симптоми: широко отворени очи, полуувиснала долна челюст, последвани от неадекватно поведение изразяващо се в крясъци, размахваме на крайници, щуране насам-натам, подскачане. Име на болестта:)уведомление за бременност. Времетраене: 1 до 3 часа.

2. Подуване в областта на гръдния кош(т.нар. пъчене) с опасност от счупване (или поне пукване) на прешлен или ребро, наперена походка, глуповата усмивка тип "32 карата", трескав поглед. Болест - :)първи дни след уведомление. Продължителност: около 3 седмици.

3. Болки в очите при ярка светлина, звън на камбани в главата при силен говор, клатушкане, пъшкане тип "искам да умра", възможно повръщане. Болест :)запиване след уведомление. Времетраене – няколко вечери (в зависимост от броя на приятелите).

4. Гадене, болки в стомаха, отпадналост, киселини. Болест :)на жена му й е лошо (на него от солидарност – също). Продължителност: 4 месеца.

5. Опипване на чужд корем, слагане на ухо върху него посред нощ, подскачане по време на сън с вик "ритна ли?" и обвинения в безчувственост при реплика "Бе я да си лягаш!". Болест - :)очакване ритването на бебето. Времетраене: 10 седмици.

6. Замисленост, шарене с ролетка, чертане на скици, огромно количество мсачкана хартия, раздразнителност при прекъсване на мисловния процес от друго лице (например от жена му). Болест:)план за подготовка стаята на бебето. Продължителност: 1 седмица.

7. Състезание с жена му тип "кой има по-голям корем". Болест :)развиваща се бременност. Продължителност: 6 месеца, след което той започва чувствително да изостава.

8. Ударени, порязани, натъртени пръсти; падане от височини; попържни; схванат кръст, крака, ръце. Болест - :)ремонт на стаята за бебето. Продължителност: 2 седмици.

9. Чистене, пране, готвене... Болест :)жена му трябва да лежи. Продължителност: 3 дни (след това вика майка си).

10. Оплаквания "ще ми повреди бъбреците" (а какво ли става с тези на жена му), "цяла нощ не съм мигнал от това ритане" и пр. Болест- :)бебето рита. Продължителност: 10 седмици.

11. Провикване на обществни места "Виж как ти се мести корема" (сякаш не усещаш). Болест:)бебето се движи. Продължителност на пристъпа: 2-3 пъти (спиране след остри забележки).

12. Изумление "толкова малки дрехи?!?", недоверие в предвижданите размери на бебето, възклицание "колко пари????". Болест:)пазаруване на дрехи за бебето. Продължителност: 2-3 часа.

13. Подуване на краката, киселини, спазми в областта на стомаха. Болест:) :)наближава раждането (не неговото). Продължителност: 2 седмици.

14. Грабване на ключовете и багажа. Болест :)невинно изохкване на бременната ("Не се смей – няма ти да ставаш баща" казва по адрес на жена си). Продължителност: 3 до 5 пъти в 14 денонощия.

15. Припряност, бутане на жена си "Бързай де, по пътя ли искаш да родиш", шофиране тип Шумахер, възмущения "как може да си толкова спокойна?!". Болест - :)контракции на бременната. Продължителност: от дома до болницата.

16. Симптоми номер 3. Болест:) :) :)запой по случай новороденото. Продължителност: 1 до 3 дни.

17. Треперене на ръцете, заекване, трескав поглед и горда осанка. Болест:) :) изписване на бебето.

:)Ако мъжът Ви има някои от гореописаните сиптоми – запазете присъствие на духа – просто ВИЕ сте бременна. :):)

Източник: http://bg.netlog.com/groups/smeshki/blog/blogid=119228
Последна промяна от Makaweli на съб апр 02, 2011 10:03 am, променено общо 1 път.
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб апр 02, 2011 9:32 am

:clap: :clap: :clap: :gold_cup: :thumbsup:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » нед апр 03, 2011 11:37 am

ХА ХА ХА :clap: :clap: :clap: .Голям смях падна. :clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон апр 04, 2011 7:14 am

И тъй като сега е ваканция, внимавайте с децата на село :wink:
Паднах от смях като го прочетох :rotlf: :rotlf: :rotlf:

Геймър без PC

Десет дена (от 01.04.2011г. до 10.04.2011г.) на село на един луд геймър без РС. (Или как един болен мозък - Аз - се чуди какво да прави в 3 сутринта) :)

Нашите решиха да ме пратят на село да поседя и да видя какво е истинския живот.... Истински живот?!? - Kакво имат предвид? ...... Ъ-ъ-ъ, а какво е това село да пукна ако знам. Сигурно е някакъв курорт.
01.04: Абе какъв е тоя ужас. Т'ва да не е няква първоаприлска шега. Пътувах 5 часа с влак и още толкова с някакъв раздрънкан Чавдар. Още не мога да си чуя мислите и даже не зная как стигнахме до къщата. Аз си лягам, утре ще разглеждам.
02.04: сутринта към 12-13: Ей к'ва е тая работа нашите са си заминали, а аз се събудих в някава почти гола стая, която приличаше на декор от лагрите от Delta Force. Супер, тука яко геймъри ще да има. (20 мин. по-късно). Бахти ужаса тука няма кьорав компютър. Как живеят тия хора? Остатъка от деня прекарах в размисъл над тоя въпрос.
03.04: Разходих се из селото. Баси все едно съм попаднал в Unreal. Всички ме гледат като някакъв извънземен. Страх ме е да ходя така невъоражен, поне един нож да имах. И на всичкото отгоре страшна тишина, само тук таме се чуват звуци от някакви същества - страх майка.
04.04: Баба ми ми каза, че ще има пилешка супа за обяд, но трябвало аз да донеса пилето, докато тя си свърши работата. Даде ми един нож, излязох на двора и се почудих къде е супера. Тръгнах из селото да го търся, ох добре, имам нож и съм по-спокоен. Странна работа, към, който се зпътя гледа да се скрие, споко бе хора няма да ви ръгам, искам само да попитам нещо. Видях някакъв човек, който го следваха много животни. Майчице тоя ще го нападнат всеки момент. Затичах се, а оня старец като замахна с неква тояга и ме свали с един удар на земята. Баси аз да помогна, а той...
05.04: Баба ми ми каза, че пилета имало в курника, а не в супера. Пак ми даде ножа и ме изпрати да донеса едно, че все пак да ядем пилешка супа. Какво е курник? Отивам да питам съседите които бяха снощи у нас. Изглеждат добри хора. Питах ги те се засмяха и ми показаха някаква постройка в другия край на двора им. Рекох си хубаво, сбогувах се с тях и се запътиха натам. Тамън отворих вратата на двора и три от тия животни дето видях вчера се изпречиха на пътя ми. Е днеска няма начин да не отнеса поне едно в гроба. Засилих се, замахнах и на едно падна главата.....егати шума вдигнаха другите две, някакво "беее бее беее" от бараката отсреща почнаха да се чуват някакви други странни звучи. Излезе съседа и като видя какво съм направил фана една сопа и с два удара ме свали на земята.
06.04: Цял ден баба ми и дядо ми ми викат и не ме пускат да изляза. Да пукна ако разбера защо. Чак вечерта разбрах, че това били овце.
07.04: Старите отидоха на полето и ми казаха да не излизам от вкъщи. Е поне на двора ме пуснаха. Разхождам се. Намерих някаква прашна врата. Отворих я, а отвътре един куп кирки и лопати. Супер, намерих си ново оръжие. Взех една кирка и продължих да се разхождам. Зад една врата чух странен шум, някакво "оинк оинк".....баси кво пък ще да е т'ва?! Отварям вратата и гледам някакво странно, дебело животно с два големи "рога" стои и ме гледа. Баси тва прилича на Skaаrdj warrior само дето седи на 4 крака. Сигурно баба ми и дядо ми не знаят за това. Ще взема да ги отърва, че ще си имат проблеми после. Замахнах един път онова се дръпна назад и го изпуснах. Замахнах още веднъж, оно изквича и се скри в ъгъла и млъкна. Ох дано да съм го убил. Поне виждам кървава диря към тъмното. Легнах да спя и ме събудиха виковете на дядо ми. Оххх май пак съм сгафил нещо - мда бях прав пак идва със сопата. По трудния начин разбрах, че това било обикновен див глиган, който дядо ми угоявал, че да има повече месо като го заколи.
08.04: Взеха ме на полето, че да не правя повече бели в къщата....Ужас, това поле ми напомня за Mech Warrior. След 5 часа: Почна да ми става тъпо и горещо. Ще ида да се разходя.....Супер! Магерета! Казват, че били добри животинки, чакай да видя по отблизо. Погалих по глава...май му харесва. Е ще тръгвам за към баба ми. Я то иска да ме последва....ми хубаво дай да го отвържа да дойде с мен. Проследих въжето което за което беше завързно. Някакво колче зад магарето. Тамън го отвързах и онова ми ти магаре се дигна на предните си крака и ме изрита в задника със задните. Изхвърчах поне на 10 метра. После не помня.
09.04: Малееееее боли ме ЗАДНИКАААА. Баба ми се грижи за мен. Каза, че отива в градинката да прекопае лозето и ако ми потрябва да я извикам. Излязох за малко на верандата, а там стои някакво животно което съска, надуло се е и се пуе срещу мене сякаш иска да ме захапе. С един як шут го забих в дувара. Вечерта дядо ми го откри и побесня и искаше да ме набие ама баба ми го спря.
10.04: Омръзна ми да лежа, а и задника вече ми мина. Ще се пошляя малко из двора. Eхааа какъв готин, голям нож имаше на масичката. Ще взема да го разгледам като се върна. Запътих се към някаква врата, която ходеше към мазето. Влязох вътре, мммммммммм мирише на вино. Видях една огромна бъчва от където идваше миризмата. Реших да го опитам. Брех то много вкусно това айде още една чашка... след 30 мин. "опитване" Отидох при баба ми да я видя какво прави... видях я двойна. Тя се зарадва, че съм станал. Даде ми няколко моркова и каза да ги занеса на животните в другия край на двора. Взех ги и бавно бавно, залитайки се запътих натам. Какви пък животни ще обичат да ядат моркови. Като отворих вратата големи, бели, с дълги уши и кървясали очи (най-вероятно от злоупотреба с алкохол) същества се нахавърлиха срещу мен. Мнооо приличаха на зайците от Alice, побягнах към къщата стиснал морковите в едната ръка. Блъснах се в масата. Изправих се и взех ножа, който беше на нея и се завъртях готов за битка. Малко след това се появиха и онези гадове. Клатейки се скочих върху единия и забих ножа върху другия - тъкмо се завъртях да заколя още един и баба ми се появи от някъде и ме фрасна - с дръжката на мотиката - през ръцете след това усетих един здрав удар зад врата и изгубих съзнание. Събудих се завързан за една от седалките в рейса. Шофьора ми каза, че щял да ме пусне като сме стигнели гарата, защото така му били поръчали. Предаде ми още никога да не съм се бил връщал на село. Аз и нямам такова намерение - там просто е по-опасно от всяка една игра.

Източник: http://bg.netlog.com/groups/smeshki/for ... geid=66256
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт апр 05, 2011 6:33 pm

:rotlf:


Отговори