Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » ср фев 16, 2011 9:57 pm

Еlti,Makaweli,благодаря за подкрепата.
Наистина и това мина,младежа се обади,4е вси4ко е наред и ще може да продължи с втория семестър.Ох,сигурно ви дотегнах,но проблема ми е,4е съм дале4е от него, а новите ми документи не са готови още и докато не станат немога да си отида.Извинявам с,4е ви занимавам с моите пролеми.Лека ве4ер.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср фев 16, 2011 10:10 pm

Верче, не се давай на вируса - опитай да го парираш с Oscillococcinum. Аз в събота усетих някакви симптоми /лек гърлобол и неразположение/. През деня през 6 часа взех по 1 доза, както е описано в упътването и по 5 дражета Vit C и наистина потиснах развитието на вируса.
Преди това сина ми 2 седмици боледува - първата в София, а втората - при нас.

Миленче, напълно те разбирам. Колегата ти /моят съпруг/ в момента има поправки вече цяла седмица и се е видял в чудо - днес се е прибрал в 18 ч, след като отиде в 8 ч сутринта на изпит и е имал около 40 явили се :(

Пети, СУПЕР е че си отново с нас - надявам се всичко около теб да е ОК :hug:

Мария, ето че нещата с младежа се подреждат. И за теб ще се подредят, убедена съм :thumup:

Както каза Elti миналия ден и аз съм на "въртележката" тази седмица и дните ми минават на бързи обороти, но има и такива моменти. Важното е човек да ги приема нормално и да не се "връзва" :wink:

Топла и уютна вечер ви желая :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет фев 17, 2011 7:15 am

Изображение<object width="336" height="295"><param name="movie" value="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID= ... ram><param name="wmode" value="window"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID=bg-1059513" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" wmode="window" width="336" height="295"></embed></object>

Добро утро :)

С пожелание за един светъл и усмихнат ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет фев 17, 2011 8:02 am

Добро утро,
присъйденявам се към кафето на Бони и
ви желая приятен предпоследен работен ден!
:flow2: :flow1: :flow2:
Н а всички боледуващи бързо възстановяване и не се давайте на болеста :) .
А, на тези,който имат напрегната седмица на бързи обороти спрете отпушете парата и пак продължете и това ще отмине :roll:


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет фев 17, 2011 7:11 pm

Привет веселушки, появих се най-накрая и аз на терена :) За днес уж планирах среща по обяд само, а успях да си запълня програмата и сутринта, и следобеда :D Отново се видях с приятелки, дойдоха в къщи на кафе, дори ми донесоха и подаръчета :thumup:
Сутринта беше голям студ при нас, валя сняг и духаше вятър, а в 17ч печеше слънце и термометъра показваше 11С :roll:

Всички болни да оздравяват бързо, от мен лека вечер :) :) :)

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » чет фев 17, 2011 7:18 pm

Makaweli мерси за милите думи :hug: .Добре съм,приготвям се за малкото човече :) и общо взето нищо друго не правя.Днес и във Варна беше студ(поне на мен ми е студено) и не съм излизала.Поиграх карти,гости и сега ще слагам вечерята.Мислих да направя един сладкиш ,но не ми се ходеше до магазина :oops: .Лека вечер на всички.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет фев 17, 2011 9:12 pm

Пети, чудесна новина :love: :hug: Толкова дълго те нямаше, много се радвам за вас - нека всичко се случи по живо, по здраво. Чакаме и още изненади с нашите момичета от форума, но нещо се поизгубиха :wink:

Топла, спокойна и уютна вечер на всички :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет фев 17, 2011 9:26 pm

Пети, :clap: :thumup: :clap: страхотна новина,заслужаваше си отсъствието ти,нека всичко бъде наред при вас. :hug:
Аз мисля като Бони,че нашите момичета от сайта се пойзгубиха,а
чакаме още такива хубави новини.
Лека и спокойна нощ! :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет фев 18, 2011 7:08 am

Изображение

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/yh0Gp9RaNog" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Каня ви на едно горещо, силно и ароматно кафе :serve: И на една спокойна разходка край морския бряг, нека да помечтаем, да се унесем в подплискването на вълните - все пак е петък и е време за разпускане :wink:

Хубав и спокоен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет фев 18, 2011 7:58 am

Добро утро! Бони, благодаря за кафенцето и за чудесната разходка край морския бряг. Пийвам кафенце и тръгвам, че ще ходя да давам кръв. На наш приятел майката е болна и трябва кръвопреливане. След това отивам на работа. Желая приятен и ползотворен ден на всички!!!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена