Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » пет окт 22, 2010 2:51 pm

Здравейте :)

За болните чай....

Изображение

...за здравите кафе...

Изображение

... нещо сладичко...

Изображение

...и малко танци :P ..

Изображение

Хубав следобед :love:
Изображение


Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » пет окт 22, 2010 3:50 pm

:D Тъкмо си направих чай, влизам тук и какво да видя и melek направила - супер! Ще изпия два.
А довечера може да си стопля винце (благодаря gigi.2000, че ме подсети) с канела, чер пипер и карамфил (ооо, искам вече да свършва работния ден :) )

Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » пет окт 22, 2010 4:21 pm

Сега ми съобщиха,че дядо е починал снощи :cry: Бог да го прости. Днес на обяд е било погребението :( Добре,че се обадих и разбрах(иначе можеше и да не ми кажат изобщо :shock: )Не искали да ме тревожат :shock: :x :shock: Много ми е тежко.... :cry: :cry: :cry: Няма да си простя,че не бях там в последния му миг живот. :x :cry: :x Мир на праха му.
Извинявям се че ви натъжавам,но имах нужда да споделя с някой.
Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пет окт 22, 2010 4:24 pm

[img][img]http://s19.rimg.info/5f8eb9f27c19fc6321 ... e983ba.gif[/img][/img]


за всички има- горещ течен шоколад и бисквитки:)



Мелек, извинявай-моите съболезнования. Забавих се с пускането и не прочетох твоят пост. Знам колко е тъжно, но мисли, че той не иска да се самообвиняваш.
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет окт 22, 2010 4:40 pm

Емира, мила, съчувствам ти! Знам какво е да се самообвиняваш за това, че може би този човек е искал да те види, а не е имал тази последна възможност. Но повярвай ми - това не води до нищо, само ти пречи да намериш душевно спокойствие. Затова е по-добре да приемем загубите като част от живота, каквите те всъщност са, и да споменаваме често тези хора, да не позволим да бъдат забравени. Бъди силна! Колкото да премълчаването от страна на близките ти - познато ми е до болка! Моите родителите, Бог да ги прости, също правеха така. Това е от обич и защото си далеч, те знаят, че когато ти кажат и теб те заболи, те нямам да са до теб и да могат да те утешат. А това за тях също е болезнено. Не им се сърди.
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет окт 22, 2010 6:48 pm

Melaek,преими мойте съболезнования.Мир на праха му.
Мойте родители също правят така,от тяхното мълчание да не ме тревожат,татко получи инсулт,но слава богу вече е добре,а аз нямам братя и сестри и изцяло разчитат на мене и аз на тях.
Днес синът ми се прибра уж нямаше да си идва,а хоп с един превоз се оредил и етого тук,така,че пак ще се вихря в кухнята.
Лека вечер!
Приятен и спокоен уйкенд!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » пет окт 22, 2010 7:53 pm

Емира приеми моите саболезнования ,мир на праха му .Много те моля не се обвиняваи ,минах по тази патека и знам какво е .Мама почина преди 8 год ,и неуспях да се прибера в БГ.Такъв кошмар не помня да сам изживяла,години наред се обвинявах ,но точно го превазмогнах,и реших ...лошото мина .... !Прибрах се в БГ да си подновя документите и ..... нямаше и месец ,татко почина внезапно .Отиде си еи така,без да е боледувал.Скоро му првих 6 месеца и разбира се от тук.Знам много добре колко боли ,но ще се савземеш.Спокоино миличка ,подкрепяме теи сме с тебе :(

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » пет окт 22, 2010 7:59 pm

Емира мойте най искренни съболезнования.Много съжалявам.Когато почина моят дядо ми казаха в деня на погребението/тогава бях бременна/Много ми беше криво :cry: :cry: :cry: Но може така и да е по добре.Аз още си го спомням силен,борбен мъж,с побелели коси,с работно облекло/дочени дрехи/,постоянно правеше нещо...той боледува доста дълго ,много беше отслабнал и сякаш се беше предал по едно време. :cry: :cry: :cry: :cry: Напълниха ми се очите със сълзи....
Той почина,а сватбата/по точно подписването/ни беше след 15 дни :/ А знаеш ли кое е най-интересното.Бяхме решили детенцето ни да не е кръстено на никой от роднините ни.Кръстихме го Божидар,а дядо ми се казваше Бочо...Какво съвпадение!Всички който те обичат ще са до теб и ще те подкрепят.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет окт 22, 2010 8:12 pm

Здравейте мили :clap: :chef: !
ЕМИРА, мила, приеми и моите съболезнования! Знам, че ти е много тежко,
но трябва да превъзмогнеш мъката. Ние всички сме с теб! Бог да го прости!
Желая приятна вечер на всички!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет окт 22, 2010 9:20 pm

Еми, приеми и моите съболезнования :hug: В който и миг да се случи загубата, колкото и далече да си винаги боли. Запали си една свещичка, помоли се за мир и покой на душата на дядо си и си спомни за хубавите мигове, в които сте били заедно. Един човек е жив, докато има кой да си спомня за него - спомняй си го и ще се чувстваш по-добре :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена