Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт авг 24, 2010 9:44 pm

gigi2000, благодаря за посрещането! Не ми остава нищо друго освен да почерпяИзображение
Приятна вечер на всички!!!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср авг 25, 2010 8:07 am

Изображение

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XoLwj8ycK7U?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/XoLwj8ycK7U?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Добро утро на всички :)
Заповядайте на сутрешно кафе - силно и ароматно.
Днес отново ще отида за малко до работа. Надявам се да е за малко, защото предишния път отиде почти целия ден :wink:

Хубав и спорен денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср авг 25, 2010 9:25 am

Благодаря за кафенцето! Днес ми е последния ден от отпуската и трябва да се настроя за работа, но как да стане? Но няма начин.
Изображение
Едно коктейлче от мен
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » ср авг 25, 2010 10:21 am

Добро утро на всички , то май добар ден стана но така е нали сме в отпуск :P .
Вяра добре дошла при нас :chef:
Благодаря на всички за пожеланията :thumup:
Иве и аз така се бях схванала веднъж . Наведох се да си подсушавам косата и нещо жилата се схвана . След 2 дни мазане с волтарен ми мина :) .
Ох Нинка и аз бих искала да жевеем тук но се омъжих много ранио , и следователно останах с 1 средно образование . Каква работа да си намеря .... то в Сливен и заводи вече не останаха :(
Момичета стискайте ми палци и днес съм на зъболекар ще ми вади 3 нерва . Голям страх само докато седна на стола и се изпотявам и ми прилошава :oops:
Иве сигурна съм , че ще се справиш отлично. Когато ходим на гости на приятели даже и не помним какво са ни почерпили за нас най важно е топлината с която ни посрештат :hug:


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср авг 25, 2010 1:16 pm

Moмичета, добър ден :)

Вяра, добре дошла и от мен! Надявам се да се чувстваш добре между нас и да влизаш тук с удоволствие :)

Иве, и аз съм се схващала, голяма болка и голям тормоз е... На мен ми дадоха едни хапчета, които отпускат спазма в мускулните влакна. Мина ми бързо, но никога повече не бих ги взела :x Те отпускат не само засегнатия мускул, а ВСИЧКИ мускули. Човек не се замисля докато е здрав, каква роля играят всички тези мускули, но когато взех тези хапчета....абе човек не успява даже да се устиска, така действат :D :oops:

Стелка, и аз съм така с гадните зъболекари... ужасна фобия! Нямаш ли възможност да направиш лечението с хипноза? Аз съм много доволна от този метод, е, пак със страх сядам, но бързо се отпусквам и минава почти незабелязано. Преди си правих даже пломба с пълна упойка, но и от нея ме е страх... Стискам ти палци, мила!

Аз в момента правя торта Алмир на Емира, чакам крема да се изстуди и реших да ви пиша! Като е готова, ще ви почерпя със снимки (ако я докарам де :P )

Приятен ден и до по-късно! :)
Последна промяна от Aliana на ср авг 25, 2010 10:53 pm, променено общо 1 път.
www.facebook.com/artandhobby

lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » ср авг 25, 2010 4:06 pm

Здравейте, от понеделник съм на работа и само ви чета. Нямам време за друго. Много е кофти след 2 години майчинство вкъщи с децата :(
Стелка, как мина зъболекаря?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » ср авг 25, 2010 4:31 pm

Ох момичета голям страх :cry: Като гледах с какви работи ми рови във венеца се припотих 100 пъти. Единия зъб отдолу имаше само 1 нерв той е готов утре го затваря но другия отгоре е с 3 нерва днес ми извади 2 и третия остави за утре :( . 1 час бях на стола на мъчението . Не ми слага упойка защото трябвало да и казвам като ме заболи :eek: . Но и това ще мине аз съм си виновна защото от страх доста години не бях ходила на зъболекар.
Lu4a сега ще ти е малко трудно , ще мислиш постоянно за децата а и времето няма да ти стига но постепенно с времето всичко си идва на място. Важна е психичната подготовка. А децата как са как реагират на раздялата .
Рали май трябваше да ти дойда на гости та да ме преспят и да ми направят зъбите . Тук все още няма такива екстри . А в Италия незнам не съм питала там цените са мноооого големи. Имам колешки , които теглият кредит за да си правят зъбите

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » ср авг 25, 2010 7:55 pm

Здравейте,момичета!
След втора безсънна нощ и мазане с разни илачи,без никакво подобрение,дори напротив,реших да се срещна с лекарката си.Прекарах няколко часа в болницата,и се установи,че болката е невралгична.Изписаха ми инжекции :x и след първата вече усещам подобрение.Между другото се оказа,че имам прекрасен бял дроб,сърцето ми изглежда и се държи по точния начин,а гликозата, двата холестерола и триглицеридите са ми в норма.Само пулсът ми беше завишен,но аз го отдадох на болката и умората.Но ще го проверя и него по-нататък.

Рали,много добре направи,че ни каза за тези хапчета,отпускащи ВСИЧКИ мускули.Една приятелка медик ме съветваше да си взема подобни,и добре,че не я послушах,иначе как щях да ида до болницата.Чак не искам да си го представям!Схваната,движа се като мумия,вървя бавно,и на всичкото отгоре-с отпуснати мускули...всички мускули...То смешно,смешно,ама...

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср авг 25, 2010 8:26 pm

Емира, момичета, тортата е готова!

Заповядайте да се почерпите


Изображение
www.facebook.com/artandhobby

guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » ср авг 25, 2010 10:50 pm

Ох, моми4ета и аз съм със същия проблем като стелкина,налага се да си ходя отново,4е за една седмица отпуска неможах нищто да свърша,а пустият му страх е толкова голям :(
Aliana a тортата ти е божествена.
Поздравление за емира.
Надявам се и аз да успея да я направя за рожденния ден на съпруга другата седмица.
Естесвенно,ще по4ерпя и ка4а снимки.
приятна ве4ер ви желая.


Заключена