Какво похапвате в горещините

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » пон юни 14, 2010 5:55 pm

В нашто семейство всичко се яде,нямаме злояди.При горещините пием много домашно мляко от хладилника с различни примеси.Обичаме да си правим боза със сладолед,кисело мляко с течен шоколад,кафе с крем от жълтък,домашна лимонада по еврейски,домашен млечен сладолед, бира с цаца или паниран зелен фасул,много студени плодове,или пък плодови салати със сметана.Изобщо млечните продукти от всякакво естество са на почит при нас,както и домашните плодове,зеленчуци. Напоследък дъщерята и сина започнаха да показват свойте скрити възможности в готварството,което направо ме изуми,явно няма да останат гладни и ще са в помощ на половинките си.Лятото ядем храни с по-малка топлинна обработка,или пък сутрин рано се готви докато е още хладно.


Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнение от PassionFlower » пон юни 14, 2010 10:41 pm

Аз обичам да похапвам бейк ролс или някакви снаксове от рода на лото пица, базакони и такива залъгалки. Закуски от някоя закусвалня или препекани филийки с масло и подправки. Обичам да пия студен айрян със сол, кока кола и студен пунш. Само че сега съм болна от ангина и направо умирам от мъка, че не мога да ги консумирам в тези жеги. А и сладолед много обичам - крем сладолед. :D
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб авг 21, 2010 11:42 am

В нашето семейство в горещините се консумира повече сирене,чушки,домати,айран и от време навреме по нещо готвено.А също и много дини със сиренце :clap:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Отговори