Имам нужда от помощ във връзка Windows messenger

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Отговори
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Имам нужда от помощ във връзка Windows messenger

Мнение от tsura_78 » пет ное 06, 2009 10:47 am

Здравейте,записвам нова тема защото имам нужда от помощ във връзка с Windows Messenger-MSN.До вчера имах версията 2008,и ми вървеше супер,но ми излезе съобщение с което ме задължава да си инсталирам новата 2009 версия.Колкото и пъти да давах НЕ н асъобщението,то отново излизаше и не ме пускаше да се впиша за да мога да говоря.Инсталирах проклетата вресия и сега ми излиза грешка 8001012е,с която също неме пуска да вляза в чата.
Искам ако има някой някакви познания да ми обясни какво мога да направя,и как,и също ако има МСН да ми изпрати инсталацията.Ще съм ви много благодарна.Аз писах също и до техническата подръжка на страницата,но незнам изобщо дали ще ми отоговорят.
Благодаря на всички предварително... :/
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


donita
ентусиаст с миксер
ентусиаст с миксер
Мнения: 81
Регистриран на: пет юли 03, 2009 9:43 pm
Местоположение: Географският център на България

Мнение от donita » пет ное 06, 2009 1:08 pm

tsura_78 написа:Здравейте,записвам нова тема защото имам нужда от помощ във връзка с Windows Messenger-MSN.До вчера имах версията 2008,и ми вървеше супер,но ми излезе съобщение с което ме задължава да си инсталирам новата 2009 версия.Колкото и пъти да давах НЕ н асъобщението,то отново излизаше и не ме пускаше да се впиша за да мога да говоря.Инсталирах проклетата вресия и сега ми излиза грешка 8001012е,с която също неме пуска да вляза в чата.
Искам ако има някой някакви познания да ми обясни какво мога да направя,и как,и също ако има МСН да ми изпрати инсталацията.Ще съм ви много благодарна.Аз писах също и до техническата подръжка на страницата,но незнам изобщо дали ще ми отоговорят.
Благодаря на всички предварително... :/
Изтриваш основно от Контролният панел/Изтриване и добавяне на програми /двете програми които си инсталирала.И след това наново инсталираш новата версия.Ето от тук можеш да го изтеглиш и инсталираш свободно.

http://windows-live-messenger.en.softonic.com/
Последна промяна от donita на пет ное 06, 2009 1:16 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пет ное 06, 2009 1:15 pm

Направих го,направих всичко което трябваше повече от 2 пъти,и не става....имам една позната която ползва новата версия без проблем.незнам какво става с моя компютър,незнам дали трябва да инсталирам windows 7,..
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

donita
ентусиаст с миксер
ентусиаст с миксер
Мнения: 81
Регистриран на: пет юли 03, 2009 9:43 pm
Местоположение: Географският център на България

Мнение от donita » пет ное 06, 2009 1:22 pm

tsura_78 написа:Направих го,направих всичко което трябваше повече от 2 пъти,и не става....имам една позната която ползва новата версия без проблем.незнам какво става с моя компютър,незнам дали трябва да инсталирам windows 7,..
Няма нужда да се инсталирва Уиндоус 7.Моят Уиндоус е от 2003 година и си работи безотказно.Вкарвам си и нови програми без никакъв проблем.Инсталирай си това което съм ти пратила .


Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пет ное 06, 2009 1:32 pm

това е уиндоуса който имам инсталиран,но ще го махан и вкарам наново.благодаря ти,какво ли не опитвах,дано да стане...
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Отговори