Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '09

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » пон окт 19, 2009 9:51 am

Добър ден на всички!Весел и слънчев ден ви пожелавам/нищо,че времето е мрачно/. :flow1: :flow2: :flow1:
Вече приключих със зимнината и сега ще се отдам на активна почивка пред компа,а после ще почета от новата си книга-вчера купих поредната книга на Пауло Куельо.Много харесвам този автор.
Със закъснение искам да честитя на всички рожденици.Бъдете много щастливи! :happybd: :celebrate: :happybd:


zagi
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 16
Регистриран на: ср авг 26, 2009 12:34 am

Мнение от zagi » пон окт 19, 2009 7:59 pm

Добър вечер!!!
От много работа ниамам време да ви пиша.Как сте весели готвачи,гледам че и вие сте заети майче?
Нашето ежедневие е почти едно и също, на работа после на кафенце или на разходка с жена ми и накрая в къщи.
Това е от нас лека вечер на всички!!!

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » пон окт 19, 2009 9:35 pm

:P Здравейте и от мен.Сега всеки гледа да използва всеки слънчев ден,така че е нормално да не пишат другите весели готвачи.Като стане студено и като не може да се излиза....ще се съберем повече. :PА и зимнина още се прави.... Ама има и такива дето не могат да се вредят за компа :D Лека вечер ви желая.
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » вт окт 20, 2009 9:56 am

Здравейте! Заведох Гого на градина и сега готвя, че към обяд ще излизам по работа. Иначе времето обещава да е слънчево, но си вземам чадър че не се знае :)


Потребителски аватар
iliana0940
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 85
Регистриран на: вт ное 11, 2008 12:45 pm
:: 27 рецепти от iliana0940
:: 39 снимки от iliana0940

Мнение от iliana0940 » вт окт 20, 2009 2:51 pm

Здравейте и от мен! :clap: Не съм ви писала отдавна :oops: нооо ето че сега се добрах до компа и ще ви поразкажа това онова.От работа в къщи ,от в къщи на работа ,малкия на детска и да ви кажа вече свикна с детската и ходи с желание,вече знае песнички и обожава да моделира с пластелин.Тази седмица съм отпуска и мислим с мъжът ми и малкия да идем до София да се поразходим и най вече да заведем малкия в Зоологическата градина.Незнам дали ще се впечатли но щом се впечатлява от кокошките на село..... :D все си мисля че ще му е интересно.И така.....това е ,всичко друго си е едно еднообразие особено с тази зима която идва :( ще чакаме да стане пак топличко и да се шляем нагоре надолу.
Това беше от мен,весел ден и много усмивки! :wink:
Изображение

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » вт окт 20, 2009 5:24 pm

Здравейте и от мен.Днес тук вали и е мрачно.Преди малко взех малкия от училище заедно с неговият приятел.Ще останат в нас да си направят домашните и в 18ч.ще ги водя че имат трнировки-футбол.Това е от мен за днес,лека вечер
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт окт 20, 2009 8:57 pm

Здравейте и от мен!

При нас е студено и слънчево - идеална есен е!

И аз ходя по задачи - къде приятни, къде защото се налага. Важното е да вървят нещата. Синът ми е още във ваканция и по цял ден е навън с приятели, а и с момичета май, ама не е много разговорлив на тази тема :P

Илиана - мисля, че всички дечица се радват на животните в зоологическата градина (особено щом кокошките на село са върхът ;-). Разкажи му предварително някои неща за отделните животни, интересни или куриозни факти за тях - така ще му е възбудено любопитството и ще се радва като ги открие сам. За хобота на слона, за опашката на пауна, за врата на жирафа - моят квичеше от радост като ги познаеше на живо.
А щом обича да играе с пластелин - дай му и марципан да моделира и да ви прави бонбони или като се започне с коледните сладки - да помага - така ще се чувства много значителен и важен :) Снимай му произведенията - след години ще ги гледаш с умиление :) А може и на нас да ги покажеш :clap:


Приятна вечер на всички :)
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » ср окт 21, 2009 12:46 am

Ей,Илианче,най-после се появи мила!Крайно време беше :thumup: :P Доста време се беше загубила пак :D
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср окт 21, 2009 7:01 am

ДОБРО УТРО :)

Денят обещава да бъде слънчев - да пийнем по кафе и да се захващаме за работа :) :) :)

Изображение

Хубав ден на всички
:flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » ср окт 21, 2009 7:58 am

Бони, мерси за чудната закуска! Днес имам едно излизане сутринта и после ще се срещна с приятелка :)


Заключена