Профил - нов изглед

Съобщения за нови екстри и промени по "Веселият Готвач"
Отговори
Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Профил - нов изглед

Мнение от xevi » пон фев 11, 2013 1:10 pm

Профилите на регистрираните потребители са поредната част от сайта, която се сдобива с нов вид :) Всичко е по-подредено и по-добре организирано и е добавена нова информация - освен базовата информация, която беше достъпна досега, във профила може да се види вече откога потребителя е регистриран в сайта, последните добавени от него рецепти, последните коментари и изпробвани рецепти. Също така има и малко статистика - общ брой рецепти и снимки (които както и досега са връзки и като се цъкне на тях можете да видите всичките рецепти и снимки), коментари, изпробвани рецепти и спечелени конкурси.

Системните съобщения вече ще се виждат, когато разглеждате собствения си профил - ако имате системни съобщения, те ще се показват в най-горната част на страницата. Когато ги прочетете и отбележите - изчезват.

В дясната горна част на личния си профил ще намерите познатите връзки към смяна на парола, промяна на информацията в профила и форумните настройки. В тази част ще се показват и чакащи преглед снимки (такива, които не са видими), както и ако имате рецепти с нужда от редакция (тези, които трябва да бъдат редактирани).
Досега в профила се показваха и рецептите, които бяха отключени за редакция - все още не прегледани от редактор. Те вече няма да се показват в профила, докато са отключени можете да ги редактирате, ако желаете, от връзката в самата рецепта. Тях се опитваме да ги минаваме до 2-3 дни след добавянето, но понякога отнема и повече време.

:idea: Ако имате идеи, ако искате да виждате още някаква информация в профила, някаква интересна статистика за активността на потребителите - сега е момента да дадете предложения :)


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон фев 11, 2013 9:53 pm

Поздравления за новите промени :thumup:

Усещах ги от няколко дни, забелязвах че се работи :roll: Като че ли има още малко да се пипне, така ми се струва - в статистиката не всичко е видимо :thinking:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » вт фев 12, 2013 5:26 am

Бони, кое имаш предвид, че не е видимо? Активни връзки към пълния списък са само рецептите и снимките. Коментарите, изпробваните рецепти и конкурсите - те са само бройка, няма да ги показваме всичките. А конкурсите - конкретно спечелени - се показват както и преди, списъка е в лявата част на профила :)

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт фев 12, 2013 7:02 am

Неви, аз май се изразих неточно :wink: Нямах предвид че има неща, които не са видими - по-скоро брояча на коментарите ме обърка. Но разбрах че това са коментари към рецептите. Всичко е ОК :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » вт фев 12, 2013 8:27 am

Много хубав е станал новия изглед на "Профил". :clap: СООL!!!
Особено ми хареса : " Последно добавени рецепти " :thumbsup:
Също така, търсенето в долния десен край , което е свързано не само с рецептите , но и с форума. Много ми допадна ! :clap: :clap:
А от статистиката, която се показва , направо се изумих. Не съм си представяла, че съм писала толкова коментари към рецепти :D :D :eek:

По едно :coffee: за Неви и Павел , за добрата работа!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет фев 15, 2013 7:38 pm

Чудесно се е получило!Браво за идеята! :thumbsup:
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » съб фев 16, 2013 9:26 am

Харесва ми :thumbsup:


Отговори