плаче ми се

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Отговори
BRIDA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 656
Регистриран на: вт авг 25, 2009 11:14 pm
:: 156 рецепти от BRIDA
:: 269 снимки от BRIDA

Мнение от BRIDA » пет ное 27, 2009 6:13 pm

....... Замислен, Моканина се върна при овцете си и се залови отново за цървулите, които правеше от нещавена волска кожа. "Бяла лястовичка - мислеше си той. - Има ли я!" Но нещо го подпираше в гърдите, мъчеше го. И като пусна шилото и погледна към небето, той извика:
- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!
И пак се загледа подир каруцата.


Потребителски аватар
maia_corni
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 8
Регистриран на: съб апр 18, 2009 1:20 pm
:: 16 рецепти от maia_corni
:: 20 снимки от maia_corni

Мнение от maia_corni » съб ное 28, 2009 8:36 am

sara1968 написа:имам приятелка която мина пред ада заради бившия си годеник бяха гаджета 3 години и решиха да се оженят сгодиха. три дни след годежа годеника и получи инсулт и испадна в безсъзнание един месец се бори за живота си. когато ми каза не можах да повярвам. познавах годеника беше жизнен младеж не пиеше не пушеше беше само на 24 години. аз бях до нея през цялото това време докато той се възтановяваше и ходеше на физиотерапия. той си възтанови забравиха кошмара но казват бедите никога не идват сами този гад това мекотело забрави през какво мина приятелката ми заради него три месеца по късно тя го завари с друга в собственото им легло. на мръсника нищо не му липсваше имаше всичко нищо не му липсваше. за мен за изневярата няма логично обяснение за мен
Уф, много кофти :shock:

Отговори