Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '09

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » нед ное 22, 2009 10:19 am

Добро утро и от мен>мерси за кафенцето и закуската :P Аз преди малко заведох малкия на училище/много му се спеше на милия,но няма как/и сег аис пия кафето и се ровя из нета,и чакам гостенката ми да се събуди.За сега е това от мен,лек и топъл ден :D
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » нед ное 22, 2009 11:32 am

Здравейте момичета!
Днес сме се рашетали пак из цялата къща, чакам майстор да ми прави прното и довечера ще имаме гости. Две семейства с по едно бебенце, бебе Криси и бебе Ванко :hug: :winkiss:
Така че сега трябва да им направя кътче за игра зада се чувстват добре. След това ще ходем на разходка с кучето.

Лек и усмихнат ден на всички!!!

monito
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 115
Регистриран на: вт ное 10, 2009 11:24 am
:: 1 снимки от monito

Мнение от monito » нед ное 22, 2009 3:51 pm

Здравейте и от мен,за разлика от вчера днес съм се отдала на почивка.Заведох детето на разходка в парка,сега спят с баща му,а пък аз пия следобедното си кафе и чета рецепти избирам си менюто за следващите дни,вече имам много идеи.А утре като го заведа на градина и всички са на работа ще бърша прозорци,ако не излезе нещо друго.Лек ден.

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » нед ное 22, 2009 4:19 pm

Здравейте и от мен!Аз съм на гости на майка ми във Варна и цял ден се разхождахме в морската с нея и кръщениците ми,времето е разкошно :love: дано да се задържи така :thumup: Сега почвам да правя Умм Али да видим какво ще сътворя :chef:
http://www.radikal.ru]Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед ное 22, 2009 5:43 pm

Здравейте, днес си бях на село при мама, тя беше наготвила времето беше страхотно и си починах на ваздух, набрах си зелена салатка, сега ще правя бъркана пица. Лека вечер на всички!!! :P :chef:

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » нед ное 22, 2009 6:16 pm

Здравейте веселушки! Днес имах много хубав ден - докато малкия спеше направих тиквеник и една торта,по-късно прескочихме тримцата с мъжо до Кауфланд и си напазарихме. След това отидохме до вилата на нещо като пикник - Гого старши прави замаска, че ще слагаме теракот на тераската, а аз поработих над пържолките на скарата:
Изображение Изображение
Сега чакам да се стопли бойлера и да изкъпем, че се умирисахме на пушек. :wink:

lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » нед ное 22, 2009 7:50 pm

Днес всички са се отдали на разходки. Аз водих сина си на екскурзия с влак в Пловдив - голямо приключение беше за него. Весело си изкарахме двамата в този слънчев ден!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » пон ное 23, 2009 10:12 am

Добро утро момичета!!!
Днес аз черпя с кафенце :love:
Изображение
Ние вече си изпихме кафенцето и всеки пое по задачки, само ние с малкия си останахме в къщи защото е болничък.
И след снощи ни се спинка още, но сте спинкаме на обяд сега ще си ушета ме и после ще разходим Мики.
Изображение

Потребителски аватар
maggie07
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 157
Регистриран на: съб авг 23, 2008 8:41 am
:: 13 рецепти от maggie07
:: 24 снимки от maggie07
Местоположение: Пирдоп

Мнение от maggie07 » пон ное 23, 2009 10:27 am

Добро утро и от мен!Мерси за кафенцето ,аз тъкмо си пия второто пред компа!Да кажа какво сърших до сега днес -заведох малката на детска и пихме по кафе с мамите,измих една пълна мивка със съдове,изхвърлих поне 4-5 торбички с боклуци9малиии ако още даваха сливи за смет....) :D ,преварих останалите манджички от хладилника,пуснах една пералня,сега ще пускам прахосмукачка ,ще сменя водата на малката на рибката ще мия и чистя пък като се затопли още малко времето вземам някое от кучетата и айде на разходка.... :D Весел и слънчев ден желая и на вас!

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пон ное 23, 2009 10:34 am

Здравейте веселушки! И моят малчуган ми прави компания - още покашля и затова не го пускам на градина. Сега спи още, май вчера чистия въздух го е изморил доста :wink:
Пожелавам ви успешна седмица!
Изображение


Заключена