Интересни случки от живота

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » съб май 23, 2009 6:43 pm

Веси,Веси, ти направо ме разби!!!
Миличка, май наистина трябва да се замислиш за написване на една книжка за деца (Моите патила)!
Децата и техните родители с удоволствие ще я четат!!!!
Сега по въпроса - ИСТИНА Е !
Омеси си содена питка и раздай на 2-3 съседки питка с мед.Майка така направи за сестра ми.Наречи си питката за прощапулник и докато месиш си мисли за това.
Може да е БАБЕШКИ ДЕВЕТИНИ, но на сестра ми й помогна!


Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » нед май 24, 2009 12:17 am

:P :P :P ,ох,искам хапче за корем,че ме заболя от смях :D !!
Веси,почваш да ми заприличваш на Чарли Чаплин :D ,само каръшки истории :P !!Сега пък ще ви разкажа една,ама за сина на една приятелка :P .Той сега е на 20,но случката е, когато е на 2 год.Та,приспива уж моята приятелка сина си,и влиза да се къпе.Излиза след 20 мин,гледа детето го няма.Ни в едната стая,ни в другата,ни в третата.Под леглата да се скрил-няма го!Ами сега?Излиза да види дали не е слезнал пред блока/те бяха на 2 етаж,ама детето беше палаво и то много/и там го няма.Звъни на мъжа си да се прибира.Идва той и тя почва да му разправя,и по едно време чуват как печката се отваря/готварската/И какво да видят-Цветан се подава от вътре :D :D :D !!!Хахахаха,в тоя момент да се смееш ли,да се ядосваш ли.Имало няколко шамарчета после :D .Умряхме да се смеем като го разказваше.
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » нед май 24, 2009 1:03 am

Сетих се за една случка.Бях качила 20кг. при първата бременност.
След година чух за една диета и решавам да я пробвам.Аз не пия никакъв алкохол.Диетата е следната:
1 ден - една бутилка бяло вино (само това)
2 ден - две бутилки
3 ден - три бутилки, после връщаш назад - 3,2,1!
Отидохме с мъжът ми и купихме 12 бутилки.
На другият ден сутринта отварям бутилката и започнах да си пийвам по малко - до обяд изпих 100мл.Реших да пийна повече когато сложа щерката да спи на обяд.Изпих две чаши на екс и като ми стана лошо,започна да ми се вие свят и да не мога да пазя равновесие... Ами сега.....кой ще гледа детето като се събуди.....Веднага звъннах на една приятелка,която живее на 5 мин. от нас и й казвам: "Идвай светкавично,че съм пияна,оставам отключена вратата и лягам"!
Нищо повече не си спомням......Когато се събудих мъжът ми се прибрал от работа и гледа детето! Та до сега ми се смее за моята прословута диета! Алкохол ли? НИКОГА!
После той си изпи винцето с удоволствие.

Веси ме подсети и за друга случка!
Синът ми беше на 1г. Един ден го сложих да спи на обяд, а ние в кухнята играем белот.Той още не ходеше,само пълзеше....По едно време си викам - "иди виж детето".Отварям тихичко вратата на стаята да не го събудя и о-о-о-о, УЖАС !!!Детето ми го няма в креватчето,няма го на и под спалнята....Бързо изтичах до кухнята и вдигнах всички под пара!Тогава бяха такива времена,че през деня не си заключвахме вратата на апартамента.Веднага си помислихме, че някой е откраднал детето!Ами сега!Какво да правим...Настана голяма паника.Мъжът ми вика "Хубаво ли провери в спалнята!" Влизаме всички в вътре и започваме да търсим! Намерихме го заспал вътре в гардеробав/у одеалата, а вратата беше съвсем леко открехната!
Успокоихме се и го оставихме да си спи, а ние продължихме с белота!
За днес толкова!

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » нед май 24, 2009 10:02 am

:D като стана вапрос за бебета се сетих за един случаи ,но когато аз съм била бебе.Маика ми ме сложила на гърнето и отишла до кухнята нещо правела там,и аз съм станала и съм се навряла да търся няква играчка под леглото,и после пълзешката съм дала назаден и както съм по без гащи назад,назад и съм си лепнала дупето на кюмбето(тогава с кюмбе сме се топлили) :D и сега имам още белег от тогава.Абе винаги на мен ще се случи каквато и каръщина да е. :D
Пак като бяхме малки отиваме със сестра ми на пързалка и аз съм с такъв космонафт(шошляков целия)а сестра ми с анцунг и яке,та решаваме че аз ще съм шеината и лягам аз по корем тя сяда на гърба ми и ми държи ръцете като да управлява.И пускаме се ние но пързалката стръмна и шушляка се пързаля и набираме,набираме скорост и шат в едни храсти,но на сестра ми нищо и няма а моето лице цялото надрано ами нали ми държи ръцете и аз със мутрата напред в тръните.Прибираме се в къщи аз цялата в кръв и пак мен одраха,че все умни идеи съм давала :D


Потребителски аватар
daksi
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 37
Регистриран на: пон яну 28, 2008 12:26 pm
:: 17 рецепти от daksi
:: 13 снимки от daksi

Мнение от daksi » нед май 24, 2009 1:19 pm

Хайде и аз да се разпиша тука .да ви разкажа една весела история.Та пътувам аз за Пакистан 2 път.Пътувам с Гулф Air -Лондон -Мускат-Пешавар.Първата част от пътуването беше ок-нощен полет празен самолет.Кацаме сутринта в Мускат-ЖЕГА.Имам там престой 7 часа.Помитках се по летището ,изпуших куп цигари/което ужаси всички мъжове в пушилнята/ и накрая си намерих компания-едун госпадин от Пакистан доктор и нали аз съм мед сестра се заговорихме.Добре че беше той да ми прави компания че скука голяма.По едно време започна той да ми казва че както съм облечена/с 3/4 дунки и потник и япанки/ няма да ме пуснат в самолета.Бря викам си тоз човек сериозно ли говьори..Идва време за самолета.Качвам се аз и гледам един господин ми седнал на мястото.Викам му аз /като 1 културна дама/ -извинете но вие седите на моето място-той ме поглежда и ми казва -Ами моето къде е?На което аз отговарям - ми даиде да ви видя билета.Гледам аз неговото място до мене обаче там седи един дядо с брада.Ха ами това ви е мястото казвам.А той пак-Ами този дядои къде седи? Аз пак гледам билета на дядито обаче и се оказва че той седи на седалката пред мене.Ама там друг чичко.Аз реших да прекратя издирването защото ще се наложи да прередя целия самолет .Та сядам си аз на мястото /отстъпено ми от младежа/ и дядото ме гледа няколко мин и стана и отиде някъде.След минутка идва стюарда и вика -вземете си ръчния багаж и елате с мен.Аз го питам ама какво става той си повтаря -ела с мен та ела с мен .Отивам аз с него -той ме води в първа класа и ми обяснява че дядото бил божи човек и се оплакал че съм била много гола и не можел да седи до мен.Затова ме преместиха в първа класа.Аз питам дали трябва да доплащам нещо и след като установих че НЕ питам пак-ама всичко ли ще ми давате като за първа класа -i отговора е да Добре че беше дядото -едва ли някога ще ми се случи да пътувам първа класа
Та така Smile)))


Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » нед май 24, 2009 2:07 pm

daksi, добре дошла :) Историята ти е страхотна - много ме изкефи.

На дамите ви е лесно - ще се уредите, ама аз - ако съм по шорти и потник следващия път в самолета дали ще е достатъчно? :D
Aut viam inveniam aut faciam

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед май 24, 2009 2:20 pm

:D :D :D :D :D :D :D :D



Много се смях днес пак с всички вас!


Дани, много хубава картинка е било! Други страни - други навици! Ама си намазала добре!

А дядото горкия, не му завиждам! Сигурно наистина не е знаел накъде да гледа! :oops:

Ама какво се чудя? Аз като момиче когато ходех в селото на баща ми, с къса пола и т.н. какви погледи съм отбирала! Дядовците на мегдана ме гледаха, като че ли съм престъпник, а мърморенето и възмущението ме преследваха до бабини! А те пък ме караха да обличам фуста, иначе комшиите си разчекваха устите да говорят, каква покварена дъщеря имал баща ми!


Приятен ден на всички!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
daksi
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 37
Регистриран на: пон яну 28, 2008 12:26 pm
:: 17 рецепти от daksi
:: 13 снимки от daksi

Мнение от daksi » нед май 24, 2009 3:08 pm

То има и продължение това пътуване.Сега разбирам защо баба ми се кръсти винаги когато тръгвам за някъде хахахах
Та седя си аз в 1 класа смучкам шампанско и чакам да кацнем в Пешавар.Обаче там буря и ни препращат в Изламабад.Кацаме там висим 4 часа докато бурята се размине и пак пробване.Както и да е с 6 часа закъснение кацаме в Пешавар.Значи 2 часа посред нощ.Слизам аз от самолета и на опашктата.Идва един мустакат господин и ми казва -Мовя насам.Само 2 паспортни гишета на едното закачен един картон и пише -ДЕЦА И ЖЕНИ. Та удариха ми печатите и аз тръгвам да търся WC.Свърших тази работа и се нареждам да си чакам багажа.Идва същият мустакат чичко и ме пита искам ли чай кафе .Аз му викам само ми се пуши .Той ми казва да си паля цигарката и аз го направих.Само да ви припомня-2 часа посред нощ Пешавар Аз с дунки и потник пуша фас на летището.Всички ме зяпат .Аз намирам чичкото и му казвам ама защо всички ме гледат да не правя нещо забранено? а той ми отговаря -пуши си спокойно мадам аз съм шефа на летището.Та багажите започнаха да излизат-от моя куфар няма следа.Започнаха обаче да идват и останалите пътници и се започна едно меле -блъскане нямам думи.По едно време някои ме удари в гърба и аз викнах.Идва чичото и пита -какво има?Аз отговарям невинно-ами теме бутат.Той свирва дваж и идват едни момчета да ме пазаят докато си взема багажа .И по закона на Мурфи моите куфари бяха последни.Тръгвам аз да излизам ама ми казват да отида не знам къде си да си платя летищната такса.Ама аз не давам пари лесно-викам тук на билета има цена и летищна такса коятьо съм платила
:D :clap: :thumup:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед май 24, 2009 3:39 pm

:D :D :D :D :D



Това като в Дубай. Там влязох в една банка и чакаха мъже на опашката и аз се наредих. И само след секунди излезе една служителка, взе ме настрана, на един друг пулт и за 1 минута си направих преводите. А мъжете да му чакат :P :P :P

И градският транспорт така - мъжете отзад, като сардели, жените се ширят отпред, защото малко жени пътуват така, все с шофьори ги карат... та в автобуса - никой не ти диша във врата, кеф голям! От фирмата на приятелката ми, при която бях, много се чудеха, че не пожелах да ползвам фирмения шофьор. И че не разкарвам хотелското пиколо за щяло и нещяло. Но аз си прекарах чудесно, а и така се вижда, как живеят хората в действителност.
Това беше преди 7 години, тъкмо бяха построили Бурдж ал араб и той ми се струваше нещо невероятно преувеличено. Сега като гледам, за какви грандомании става въпрос в Дубай - надали ще може човек да види страната и народа :( , а за нормален живот? Кой знае, дали има такъв....





:flow1: :flow1: :flow1:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » нед май 24, 2009 11:01 pm

Работих в Студенска п-ка 25 г. Имаше много случки, но ще ви разкажа една от тях. Племенникът на мойта докторка стана студент.Един ден се обади по телефона и докторката започна да се смее неистово.....ред сълзи-ред сополи,както казва народа.Когато свърши да говори продължи да се смее и нищо не може да ми каже.Аз само от нейния смях се разсмях и аз.Като се поуспокои ми разказа.Колежка на племенникът й му се оплакала, че нещо й се вие свят и не се чувства добре от известно време.Той й казал - "Да не е от вестибуларния апарат?". Тя - "Ами аз нямам такъв, нямаме пари да си купя...."
От тогава това изречение мие станало нарицателно, когато ми се вие свят....



Правехме профилактични прегледи на всички новоприети студенти,вкл. и рентгенови снимки на бели дробове.Та лаборантката ги питаше дали скоро им е правено р.снимка.Една бъдеща студентка й казала, че не знае къде се намират белите дробове за да й отговори.......


Отговори