Как се качват снимки във Форума?

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
desislawa
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 88
Регистриран на: ср яну 28, 2009 8:05 pm
:: 47 рецепти от desislawa

Мнение от desislawa » чет мар 05, 2009 11:22 am

Да,така е.Ако имаш проблем се обърни към Павел,той е повече информиран от мен. :D Успех!


Потребителски аватар
desislawa
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 88
Регистриран на: ср яну 28, 2009 8:05 pm
:: 47 рецепти от desislawa

Мнение от desislawa » чет мар 05, 2009 12:21 pm

Може в галерията на сайта да качваш,ако е на твоя компютър.Сега пробвах.Така ,че не се налага да ги качваш в сайт за снимки.

Потребителски аватар
milniq
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 125
Регистриран на: ср дек 03, 2008 11:29 am
:: 232 рецепти от milniq
:: 215 снимки от milniq

Мнение от milniq » чет мар 05, 2009 2:09 pm

Още един въпрос имам, как с екачват снимки в галерията? Защото няколко пъти се опитвам и като отворя профила да видя колко снимки съм качила и чакат за одобрение, там ги няма качените снимки /на които след процедурата качване ми отговаря, че снимката е качена успешно и чака одобрение/. Смимките ги добавям като снимк ибез рецепта в дадената категория. Благодаря предварително.
Изображение

Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » чет мар 05, 2009 2:54 pm

Полезно четиво - Снимки: инструкции за добавяне и правила :)

Накратко: добавяш снимка и тя чака одобрение - в този момент в Профил се вижда дадената снимка в списъка "Чакащи одобрение". След това ние я преглеждаме и ако отговаря на условията я одобряваме - т.е. изчезва от списъка "Чакащи одобрение" и става видима в Галерията, където е сложена (албум или към рецепта). Освен това има възможност да се видят всички снимки, добавени от даден потребител - например Снимки от потребител milniq (Milena) в момента са 140.

Другото, което може да се случи е снимката (ако не отговаря на условията) да бъде изтрита. В това положение също вече не е видима в списъка "Чакащи одобрение", но и я няма в Галерията. Разбираме, че това е малко объркващо и може да се чудите къде е изчезнала дадена снимка, но скоро ще се погрижим да получавате и съобщение при изтриване на снимка :)
Aut viam inveniam aut faciam


Потребителски аватар
milniq
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 125
Регистриран на: ср дек 03, 2008 11:29 am
:: 232 рецепти от milniq
:: 215 снимки от milniq

Мнение от milniq » пет мар 06, 2009 2:33 pm

Е добре де, ама като я пратя казва, че е изпратена успешно и в същая този момент провярявам в профила дали чака за одобрение и нея я няма. Какво става в такъв случай? :)
Изображение


Отговори