Предложение за среща

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Vania2006
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 77
Регистриран на: чет сеп 18, 2008 10:37 am
:: 5 рецепти от Vania2006
:: 2 снимки от Vania2006

Мнение от Vania2006 » пон фев 09, 2009 2:55 pm

Ей,стахотна идея :clap: Надявам се,че не сте ме забравили.Аз може напоследък да не намирам много време да пиша тук,но такъв купон не ми се изпуска :D
Аз съм от Пловдив с 2г. момченце.Отбележете датите и аз ще се погрижа морската ни ваканция да е тогава.Остава и да дадете точни координати на събитието.Обзалагам се,че ще е весело.


zuzkoto
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 225
Регистриран на: ср окт 15, 2008 1:20 pm
:: 138 рецепти от zuzkoto

Мнение от zuzkoto » пон фев 09, 2009 3:29 pm

Деси, където и да се направи сбирката все на някого ще е далеч. И на Узана /където се смята, че е центърът на България/ да я направим пак ще има недоволни. Това е първа среща. Както писах по-рано, нищо не пречи да се организират и срещи по региони, стига да има ентусиасти които да организират мероприятието/, и който има желание и възможност да присъства и на тези сбирки.

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пон фев 09, 2009 5:05 pm

Ваня, не сме те забравили! :)
Ще се опитам да си нагодя отпуската и ангажиментите за съответните дати. Мисля да комбинирам срещата и с морската почивка. :clap:

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » вт фев 10, 2009 9:55 am

Здравейте купонджийки :D !С Рали отново сме на едно мнение.Ако всеки напише приблизителна сума,вкоято трябва да се вместим ще ми е по-лесно да намеря най-добрите условия за въпросната сума!Другото,което е мн.важно и не трябав да се умаловажава,е че си избрахме период,който се води Пик сезон и мн.добре и точно трябва да се организират нещата предварително,защото спането може да се окаже голям проблем.Образно казано вече имаме някаква представа,кои ще присъстват,нека сега да обърнем внимание за колко време 1или 2 нощувки?Това също е мн важно.Колкото по-рано се разберем,толкова по-добре ще се получат нещата :thumup:


Потребителски аватар
Galka43
чирак с черпак
чирак с черпак
Мнения: 10
Регистриран на: пон дек 08, 2008 3:11 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Galka43 » пет фев 20, 2009 2:29 pm

:clap: Браво на Вас момичета!!1 :thumup:


Отговори