Не мога да вляза в стария си профил

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Bella_22
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: пет фев 04, 2022 5:22 am

Не мога да вляза в стария си профил

Мнение от Bella_22 » съб фев 05, 2022 6:27 am

Здравейте ! Повдигам тема, защото писах многократно на администраторите, но без отговор ! От миналото лято не мога да си влизам в профила през фейсбук. Може би самия фейсбук е претърпял някакви промени и от там не се получава. Пише "приложението не е настроено, обърнете се към администратор"....
Направих си този профил вчера, само за да пиша тук, но не искам да го ползвам. Истинския ми профил е Ella_22, там са ми всички снимки, коментари и т. н....
Дори това да е проблем от тъпия фейсбук, няма значение, поне да ми беше отговорил някой .....


Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » съб фев 05, 2022 9:37 am

Ella_22 / Bella_22 , за този сайт не знам, НО имах същия проблем с друг сайт

Проблема е Фейсбук. Трябва да влезеш в настройките и отново да активираш сайта.
Пътят е :
- В менюто най отдясно - чертичките влизаш и гледаш секцията най отдолу " Настройки и поверителност " .
- Избираш настройки. Има секции - Ааунт, Предпочитания, Аудитория и видимост, Разрешения и почти най-накрая
Вашата информация.
- влизаш там във " Вашата информация " избираш осъществяване на достъп до информацията Ви
- появява се нова страничка и избираш " Приложения и уеб сайтове извън Фейсбук"
- появява се нова страничка, избираш отново " приложения и уеб сайтове" , където има списък с приложения или уеб сайтове ползващи акаунта ви във Фейсбук.
Срещу всяко приложение / уеб сайт има отметка - активен или изтекло
- маркираш стрелкичката най отдясно на приложението,сайта, което искаш за да получиш достъп до промяна на състоянието и възстановиш състояние активен, т.е подновяване. И подновяваш.

Малко дълго, но се получава. Не знам за receptite.com , но за например триумф такси стана, като естествено преди това си ги ругах наум, какъв им е тъпият онлайн сайт за поръчки.

Bella_22
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: пет фев 04, 2022 5:22 am

Мнение от Bella_22 » съб фев 05, 2022 10:33 am

Маринааа, златна си ! Направих го веднага и видях, че е от фейсбук, и е блокиран точно този сайт, тоест, пишеше "изтекло". Много ти благодаря ! :) Все още не мога да вляза в Ella_22, понеже профила ми във фейсбук го изтрих преди няколко дни, и направих съвсем нов. То по принцип няма значение с какво влизаш, защото влизането е автоматично, но ще видя къде още мога да ръчна :)

Bella_22
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: пет фев 04, 2022 5:22 am

Мнение от Bella_22 » съб фев 05, 2022 12:31 pm

Не, не се получава. Отказва ми достъп. "Приложението та приложението, не е настроено...". Мисля да си остана с този профил. Имам повече достъп и до форум и т. н. Пък снимките в стария ще ги прежаля.


Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » съб фев 05, 2022 5:07 pm

Да... Права си. За съжаление, даже като кликнеш върху "вход с Фейсбук", вместо да иска да влезеш в профила си във Фейсбук излиза :
Грешка .Приложението не е настроено
Това приложение все още е в режим на разработка и нямате достъп до него. Превключете към регистриран тестови потребител или помолете администратор на приложението за разрешение.

Грешка! Действието не може да бъде извършено.

Проблемът няма да се оправи от личните настройки, а от самите разработчици на сайта, които да променят линка към входа през Фейсбук.

Bella_22
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: пет фев 04, 2022 5:22 am

Мнение от Bella_22 » нед фев 06, 2022 9:10 am

Точно така, абсолютно същото пише. В крайна сметка не искам повече да се занимавам с този фейсбук, той ще става все по-зле.

Потребителски аватар
Black_Beret
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 136
Регистриран на: нед апр 10, 2016 3:13 pm

Мнение от Black_Beret » нед фев 06, 2022 2:52 pm

Правилно решение да спреш със социалните мрежи! Това са наркотиците на новия свят - водят до зомбиране и затъпяване! ;)

За да не съжаляваш за снимките в стария си профил просто пиши на Неви или Павел да го обединят с този. Предполагам, че не е проблем. :)

Bella_22
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: пет фев 04, 2022 5:22 am

Мнение от Bella_22 » нед фев 06, 2022 3:56 pm

Благодаря, Black_Beret :) Знам позицията ти относно фейсбук, и много я уважавам. Всичките ми профили там, са били фалшиви, без снимки и "приятели". Ползвам го само за четене. Да ти кажа, доста далеч съм от матрицата, и физически, и психически. Бленувам по миналите времена... Телефона ми е все още с копчета, и много си го харесвам :)
А това, че могат да се обединяват профили не знаех, струва ми се даже доста "екстравагантна екстра" :). Ще им пиша.

Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » нед фев 06, 2022 7:54 pm

На мен пък ми хрумна друго предложение. Да си представим, че като потребител Ella_22 е забравила паролата си. И какво прави ? Много просто, влиза във Вход като обикновен потребител т.е пише потребителско име Ella_22 и маркира забравена парола . Системата би трябвало да и прати по e-mail нова парола . Може да
Нищо не пречи да опита. НО това е само в случай че ползва e-mail -a, и не е забравила и към него паролата.

Bella_22
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: пет фев 04, 2022 5:22 am

Мнение от Bella_22 » пон фев 07, 2022 4:46 am

И на други места съм опитвала такива начини :) Преди малко пробвах и тук, не става. Пише "невалиден имейл или потребителско име", като те и двете са си валидни...


Отговори