Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от gigi » съб сеп 19, 2015 9:58 am

Здравейте,момичета! :) Пожелавам ви приятни почивни дни! :thumbsup: Хубавото е ,че и понеделник и вторник също са почивни дни. :clap:
Сега сядам да пия кафе. :coffee:
:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » съб сеп 19, 2015 10:20 am

Здравейте момичета и Кас,ето и аз се нареждам с :coffee: .
Благодаря за пожеланията,с пълна сила да важат и за вас :D
Да Ани на Игуменица слизаме,ако си наблизко ще се радвам да се видим :thumup:
Диде и на мен ми харесва Мими :tongue:
Имам един спомен от първи клас започваме училище,първи ден и другарката се запознава със всяко дете като назовава имената и фамилията съответно да се изправиш и всички да те видят.Стига до моето име,произнася Мария...... тишина ,аз не ставам,пак пита .....и така идва до мен и наи-внимателно ме пита защо не ставам като си чуя името.
-ОТГОВОР:Другарко,аз не се казвам Мария,а Мими,до този момент аз незнаех,че моето име е Мария мили спомени,които не се забравят.
Днес ще ни гостуват приятели и трябва да се потрудя на печката :hungry:
Ичезвам да се вихря :flow2:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб сеп 19, 2015 3:14 pm

Здравейте момичета!
Сядам тук при вас.Както съм загряла от гладене с удоволствие ще сипя по нещо разхладително.
Стартираха почивните дни.Момичетата се стягат за път.Дестинацията е Италия.
След малко мисля да накарам Ели да отидем да купим един селфи стик.Хем ще им влезе в употреба,хем ще направя подарък за рождения ден на приятеля и.Две в едно.
Хубав следобед!
big_eb727ea5739419882f83d5a453f519ff.jpg
big_eb727ea5739419882f83d5a453f519ff.jpg (64.28 KиБ) Видяна 1322 пъти

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб сеп 19, 2015 4:41 pm

Здравейте !!!!
Искам да пожелая добре дошли на КАС и останалите момичета ...... Тук за кой ли път ще пиша ,че е като в "дядовата ръкавичка " ....винаги има място за още един или за всички добронамерени готвачи !!!! :) :) :)
Аз съм Диана и като Ани живея също в Гърция с точност .....почти в Турция ,на 40 мин от първият турски град ,семейна с малки ,големи и по-големи деца и водена от желанието си към всичко вкусно и сладко успях да се присъединя към тая чудесна компания ,на която се радвам повече от 4 години ,същото желая и на вас ..... колкото до италианската ни приятелка нещо ми напомня от преди :wink:


След завръщането си от Бг чувствата ми са смесени .......
Радвам се ,че подарих малко радост у дома ,която след толкова време бе повече от жадувана ,разбира се останаха много неудовлетворени около мен близки ,приятели и роднини ,но някак бях подготвена ,защото ,когато дните са преброени трябва да имаш и план за действие ...... както и да е радвам се ,че даже и за минимум време имах максимум изживявания ,радвам се ,че Виви се радва от сърце за много на глед дребни и прости неща , дланите и в делфинариума бяха зачервени от ръкопляскане и ми благодари отново за чудесните дни ,прекарани в БГ ......
, за това ,че помогна за приготвянето на лютеница и сладко от сини сливи .....дребни и неинтересни за много деца неща ,но за нея бе повече от вълнуващо ....
не успяхме да си починем от пътуването и ни грабна ежедневието ..... училища ,тетрадки ,учебници и грам спокойствие ...
Искам да пожелая на всички имали поводи за празнуване да са здрави и щастливи и вие ,и близките ви
Един ,чудесен ,красив и спокоен съботен ден !!!
Усмихнете се… имате хиляди причини, за да го направите!
И не забравяйте, че няма по-красиво украшение от усмивката!
Приятна и спокойна вечер !!!! :) :) :)


Потребителски аватар
Kasimm
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 32
Регистриран на: пет сеп 04, 2015 4:01 pm
:: 5 рецепти от Kasimm
:: 6 снимки от Kasimm

Мнение от Kasimm » съб сеп 19, 2015 7:16 pm

Добър Вечер на ВСИЧКИИ! ^_^ Аз тъкмо сядам на лаптопа понеже последните дни ни трупат само с домашни... И не ми остави и много време за готвене, затова сега докато има училище предпочитам да не си обърквам главата с разни рецепти и да се разсейвам с тях, като порасна ще готвя от хубави по-хубави неща. Има време. Тогава ще имам време да готвя НОН СТОП, ако се занимавам с това. Затова има още време и мисля да не се притеснявам, че не ми остава време да готвя за сега. Тогава пък какви ли не още ястия ще излязат. Както по вашите времена е имало предимно картофи, яйца, домати, царевица, краставици и чушки и всичко от Градината. Пък сега от чудесии по-големи чудесии се измислят и така... след 5-10 години и аз като порасна ще има мнооооого нови ястия. Като порасна се надявам МНОГО да науча все пак. Дано не ми се сърдите, че пиша дооста рядко, но наистина много съм изморен след училище и направо съм капнал и на всичкото отгоре не ми остава и време. Аз ви пожелавам Една нова приятна и успешна Седмица! :) :rainbow: :sun:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед сеп 20, 2015 6:59 am

Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед сеп 20, 2015 7:19 am

Добро утро !
Хубав ден на всички!

guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » нед сеп 20, 2015 10:06 am

ДОБРО УТРО В НЕДЕЛЯ :)
:coffee: И ОТ МЕН,ЗА ХУБАВ ДЕН :giflo1:
Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед сеп 20, 2015 3:47 pm

Дибър следобед веселушки!
На балкона е тишина и спокойствие!
IMG_20150920_153110.jpg

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед сеп 20, 2015 6:14 pm

Спокойна вечер, момичета
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена