Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » нед юли 12, 2015 8:11 am

Добро утро,мили момичета!
Танче,така сме решили да сме навън,ако всичко е наред..
Вчера с още две деца ат групата на Зарко направихме ,,играта,,на една площадка.Правихме им венци от клони,пързаляха се,гониха се,имаме си ожулена брада и леко венец от ,,високите скорости,,...Зарчето естествено...но е доволен...И тримата де...Е аз малко се уморих от ,,следене,, къде са и мислене да не се ударят... :wink: :) Ама не може мирно да стоят,то това не е игра,аз ще трябва да свиквам...
Днес ще пазарим само двамата ,а като се наобядваме тримцата навън,на по-голяма разходка,още не е ясно накъде,но на дълго както му викаме...
Хубав ден на всички вас!
Богат да е деня на прекрасни емоции!


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 12, 2015 8:27 am

Здравейте момичета. Закусвам в хотела сега.вали. днес го дават студено. Днес ще сме в Третяковската галерия. Вписва се с дъжда ще сме на закрито.Дидка,да ти потърся ли синя матрьошка?
След малко тръгваме. Мисля за всички вас и следя как сте и как тече деня. Довечера ще намина. До скоро момичета.

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед юли 12, 2015 8:37 am

Добро утро и от мен!
Нелка, ти да не би да си дала плана за екскурзията на времето? :) Вчера из града - не вали, днес на закрито-дъжд. :thinking: :D :D :D
Много красиви снимки! И ние се разхождаме с теб. :clap:

Хайде да пийнем кафе

Изображение

Танче, аз също съм в къщи днес, така че ще надниквам :)

Хубав ден на всички!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 12, 2015 9:18 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро! Закъснях за :coffee: ,имах проблеми с нета. Момичета, добре сте си подредили деня днес - Влади,браво,така както описваш,къде се намирате е прекрасно,а за кухнята съм впечетлена,всичко пресничко и вкусно,браво,весело изкарване! Дидка, ден изпълнен с игри и емоции ви пожелавам! :clap:Нели, дъжда прави пребиваването ви по -романтично,всичко добро мила! :thumbsup: :love: Таничка, измисли нещо за днес,поне иди на плаж,имате море за което стотици си мечтаят. :thumbsup: Дианка, събери се,това е за цял един народ,само да сте живи и здрави,Гърция не е България,пак ще се изправи! :thumbsup: :clap: :thumbsup: :love: Прекрасен и весел ден на всички! :heart:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед юли 12, 2015 4:43 pm

Привет, момичета!

Нели, прекрасни снимки!
Ани, поздравления! Успех и да се наредят нещата по-най добрия за теб начин!
Дидка, така растат децата. Юнак без рани не може :).
Пожелавам ви прекрасен следобяд и вечер!
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » нед юли 12, 2015 5:26 pm

Привет, приятелки!
Прибрахме се, беше много хубаво, купихме си сладко от диви плодове на тръгване, взех си и пчеларски капки- някой ползвал ли е, казаха че са за подсилване на имунната система- ще попрочета в интернет повечко за тях, ще занеса и сироп от хлухарче на моята приятелка, препоръчаха и го за подсилване на имунната система по време на химиотерапията, всичко направено и бутилирано на място, хареса ми това, че хората там приготвят всичко от билки, които природата им е подарила. Простичко е пазят си горите и поляните и се възползват от това, и те доволни и туристите, дано не ви отегчавам с моите описания, преди години по нашия край изкупуваха чай и ромите, които бяха наети да го събират го предаваха с корените- е може ли никой да не им обясни, че на следващата година няма да има ако го изкореняват. Спряхме да пием кафв на един "еко хотел" не знаех, че има и такива, всичко е от дърво и камък а за храната както ви споменах всичко е събрано и се отглежда и произвежда на място, гостите са основно от Германия и Англия и колкото в простичък вариант им се поднася всичко, толкова по-доволни са. Стига за днес, докато не сте ми подминали поста. Отмаряйте, плажувайте и не правете много планове за бъдещето, всичко се случва тук и сега.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 12, 2015 5:51 pm

Влади, добре звучи всичко това.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 12, 2015 7:13 pm

Привет, веселушки :)
Нели, погна ме носталгията по този град :love: Цар пушка и цар камбана са като емблеми на Кремъл :love:
Ние, както всеки уйкенд на село, аз от вчера сутринта, мъжа по-късно че беше на работа :) Работихме в "опитното поле", така е кръстена градината за сега :)
Влади, приятна да е почивката ви и само хубави емоции да имате :)
Дидка, как ли е отхвръкнал Зарко, лятото ги кара бързичко да растат :)
Сега ви оставям, сина направил скара и ме вика да не съм сама, от мен е салатата :)
Щастлива вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 12, 2015 9:36 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, момичета! Влади, прекрасно сте си изкарали,браво! :clap: :love: Днес и ние бяхме супер щастливи, ходихме всички на разходка,Тони кара колело, ритахме топка на поляната,ходихме да пазаруваме,беше безкрайно хубаво,чакам следващото идване с нетърпение, едва се разделихме.Момичета, пожелавам ви лека и спокойна нощ! :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 12, 2015 10:35 pm

Здравейте, момичета, хапнах един борш и наминавам да видя. Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Заключена