Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » чет юни 18, 2015 9:13 am

Благодаря ти, Нели :hug: :hug:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет юни 18, 2015 9:13 am

Влади ,съжалявам за приятелката ти
Но след като преди 5 години се е отървала може и сега да и мине
Стискам палци за нея
Нели, не е умряла ще гледаш корените вътре(нали е в прозрачна саксия) да не стават сиви
Ако почнат да посивяват значи искат вода
И на моята едната и опадаха листата но излиза нов цветонс
Отказах се и от двете
Ще си остана в къщи имам да гладя и пред телевизора
Магазините са трудна работа за мен ,но имам нужда от сандали
Май ще изчакам сестра ми Тя е по тази част да ме завлече :D
Аз ще се излегна тук и ще ви чакам
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет юни 18, 2015 10:04 am

Добро утро и от мен!И както е писала Влади здраве ви желая,другото сами ще си набавим :)
neza.jpg
Нели,Танчето е споделила колко грижи полага за орхидеите.Останала съм с впечатление ,че е голяма цветарка и и се възхищавам.
Но явно има и друг начин.Аз мислех ,че зетя не иска да сподели тайната на отглежднето им ,но сега като не е тук дъщеря ми се "грижи"за тях,полива ги веднъж седмично и държи прозореца непрекъснато отворен.Това са грижите,а ето и резултатите.Според мен е от мястото на което ги държат,не са на пряка слънчена светлина.
orhid.jpg
or.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юни 18, 2015 10:05 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Ех, мила Влади,това вече е сложна ситуация - поплаках,много съчувствам на такива хора,моля се на никого да не случва,а за теб - стопли ми сърцето мило момиче, истински приятел си в пълният смисъл на думата, само ако знаеш - как обичам и ценя хора като теб, чисти сърца,винаги готови да протегнат ръка, да си жива и здрава и остани винаги такава - за острото в речника ни,защото и аз съм такава - в името на истината и справедливоста съм готова на всичко,не искам да съм мекотело,което се съгласява със всеки и всичко, що за човек ще съм, ако нямам собствена позиция, миналата година имах същият проблем права си,да и падане имаше, вярвай ми, страх ме е да тръгна сама някъде,затова децата са винаги около мен,миличките ми, днес съм по -балансирана,наливам кафета и тъпча шоколад,по -добре ми е,определено. :love: Илинка, лек и прекрасен ден и на теб, пропуснала съм това за котето,разбрах от поста на Нели, намери ли се или...Влади, дано Бог се смили над твоята приятелка и да пребори всичко - с приятели като теб,това не е невъзможно,успех от сърце пожелавам! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет юни 18, 2015 10:17 am

Кате,как си?
И моето кръвно миналата седмица беше същото.Аз на своя глава си намалих дозата на лекарствта на половина и горе долу се оправих.Но здравната каса с нейните изисквания май пак успя да ме наппави редовен пациент :thinking:
явно сами ще трябва да определяме дозите,но по принцип в летните дни се намаляват .
Влади,приятелката ти е късметлийка с хора като теб до себе си.Дано и в лечението с коварната болест има късмет :thumup:
Не смея много да се хваля,но моата приятелка мина по същия път ,а сега е добре и замина при дъщеря си в Канада.
Йоанка,много хитро с боровинките за цвят на очите.Явно си оцелила дозата.
Миле,как ти завидях/благородно/че си в отпуска.
Хубав ден момичета!При нас вали кротко,значи деня ще е спокоен откъм клиенти :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юни 18, 2015 10:46 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Катенце, събра ми погледа с тия красиви орхидеи,направо прелест! :clap: Днес съм по -добре, намалих и аз таблетките за кръвно,вземам Микардис плюс -чупя ги на две,но през лятото почти винаги съм с ниско кръвно. :confused: Таничка, като не ти идва желанието да тръгнеш - недей,утре съм на профил и отсега мисля за това, добре че личния ми доктор е приятелче и ме спаси за утре от ходене на 4ч. -от сутринта до вечерта,ще ми вземат кръв само сутринта,дано ми е добре само. :thumup: Нели, толкова си сладка, тия думи буквално извират от теб,много си ми сладка! :love:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юни 18, 2015 10:58 am

Кате/сф/ много красиви орхидеи:):):)
Кате/мами/за всекиго казваш блага дума, чисти мисли-чиста душа, много си обичлива:):):) За котето на Илинка, мила, не се е изгубило, под загуба друго имах предвид за съжаление-безвъзвратна, 15 години е било с тях, часто от тяхното семейство, в добро и лошо е било другарче. Споделям мъката й , знам какво е да изгубиш мила животинка, моят първи котарак кола го блъсна.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юни 18, 2015 11:42 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Ох, Нелка, какво направих,дано не предизвикам тъга на Илинка,ще внимавам вече :innocent: Нели, много обичам хората и в лошият човек има добро, думата мразя отсъства от речника ми,винаги си казвам - ако и мен ме мрази някой,дали ще ми е добре,търся добротата винаги,не съм злобен човек,старая се винаги да бъда състрадателна, да ценя и уважавам всеки човек, но имам и лоши страни -първосигнална съм,не търпя несправедливост,лъжа и интриги,това съм, някои хора не ме разбират,но има хора около мен за които означавам много - обичам хората, обичам всички животинки,обожавам природата,красотата на сезоните,обичам море -всичко,всичко обичам, има място в сърцето ми за всичко положително. :D :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юни 18, 2015 1:34 pm

Кате, нищо не си направила, просто не си разбрала:) :):) Аз направих една брутална тренировка, след която лежа като пребита в леглото и хапвам тараторче. Сутринта си залепих ръката на скарата и я изгорих, сега поне е симетрично с изгарянето от ютия на другата ръка от миналата седмица. като включим и стари бойни рани от котарака през годините май изглеждам като ветеран от войната в ръцете:)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юни 18, 2015 6:43 pm

Хубава вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена