Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » нед юли 19, 2015 7:21 am

Добро утро момичета Минавам набързо защото се каня да отида на плаж рано та до 11 да се пробера
До после
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 19, 2015 7:28 am

Наталка,спорна..
Аз първо трябва да сготвя,тогава ще простирам,че на терасата ми е готварската печка.
Чакам ви..
Жилището ми е изцяло на юг и добре че станах рано да сготвя,да има и за утре,после на терасата не се стои,а и може да хукнем нанякъде.
Хубава неделя!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 19, 2015 8:11 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Дидка,рано си станала пак, разбрах те,какво искаш да кажеш - одобрявам напълно избора ти за къща,много ще ви е спокойно,а за Зари -направо рай,романтично ще е и приготвянето на храна от теб,браво,не слушай никого,гледай на вас да ви е добре,точно това целях,като ти писах снощи,не си трови нервите нито в работата,нито в ежедневието,че понякога дребните неща ескалират в нещо голямо,пази се, не си прави труда да изслушваш съвети от приятелки,направо ги прекъсваш и казваш -това е нашето решение,горе главата,най -важното е на вас да ви е добре! :thumbsup: :love: Натали,дано не стигам дотам,като твоя свекър,явно не му е лесно на човека - дано предизвикаш дъжд с почистването на прозорците,но едва ли. Гинче, благодаря за разбирането,благодаря ти,че дори на почивка не ни забравяш,приятно изкарване! :clap: :thumbsup: :love: Таничка, да се опечеш добре на плажа! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Нели,къде си?? Сега ви поднасям по :coffee: и ви пожелавам страхотен, летен ден,нека да е лято! :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 19, 2015 9:10 am

Кате мами,знам че ме разбираш,много си ми помагала със съвети(помниш ли),в много труден момент отдалече може да е но ти беще до мен(не забравям аз).Ти колко дълго пускаше на подрастващия Зарко вечерен поздрав,който той чакаше-любимите му и до ден днешен котки.Затова още снощи ти писах,че сега друго ме ,,мъчи,, ,да не се тревожиш.Зад едно мое изречение ти ,,прочиташ,,следващите пет премълчани от мен.БЛАГОДАРЯ ТИ!Някак си нещо наистина куца в приятелствата ми,но всичко се променя ние ,контактите ни..живота е динамичен на всички...нещо се ,,разминаваме,,...Днес съм добре,целувки за теб и Тони разбира се.


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед юли 19, 2015 9:14 am

Добро утро пъргави момичета :)
И ние се върнахме като Наталка,понеже на моята приятелка и се роди внуче а съм обещала да помагам. :)
но първо до гарсониерата ще отидем да видим майстора докъде е докарал ремонта.
По хлад спретнах едни банички все пак е неделя.
Танче бързай с плажа докато Натали е възседнала прозорците,че после може пак да ти трябва чадър ,но срещу дъжд.
Дидка,не се ядосвай.Колкото хора толкова мнения.Важното е ти да си в мир със себе си.Тогава всичко предприето носи радост и удовлетворение.
Кате,това със страха ми е толкова познато .Имах един познат психотерапевт ,който казваше ,,Едно и също нещо никога не се повтаря,,Човек събира опит и реакциите му се променят.а ти си толкова силен и разумен човек и си излязла от толкова тежко състояние,че сега съм сигурна , знаееш какво да правиш
Момичета да ви е интересен почивния ден а аз сипвам кафето и отивам на балкона .
11745496_921213914602277_4891005424507583421_n.jpg
,която е харесала.

ели е купила едно ,,Бурда,,И следобед ще вадим кройка за една лятна рокля.Едно време много си палех по това сама да си шия,но с времето желанието ми намаля

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 19, 2015 9:40 am

Кате сф,права си,но явно много съм напрегната(или остарявам,което е вярно :D ) и се усещам,ме губя търпение.Иска ми се по-спокойни теми :wink: ,неангажиращи,ведри приказки,искам да съм сред природата навън,на открито...Наталка ,наистина много е готино да хукнеш къв къщичката нали...Спойствие,редуване на умствен с лек физически труд...Цял ден се взирам в монитора ...Като си тръгна искам почивка :D

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 19, 2015 9:45 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка,мила,знаеш ли как ме зарадва с поста си,сърдечните ти думи ме направиха щастлива,винаги много съм държала на теб,а Зари ми е толкова сладък, обичам ви много,макар и да не сме се виждали никога,но това не е от значение,човек чувства и усеща със сърцето си. Дидка, позволи ми да ти кажа нещо - прекрасен човек си,а каква майка -орлица -няма две мнения, само една съществена грешка допускаш - много си рязка в моменти,не че аз не съм,дори съм много първосигнална,а тия неща по някакъв начин рефлектират върху определени хора,не те упреквам,знам от себе си,че е трудно преодолимо - ние с теб сме от една зодия и много си приличаме,като на длан сме,няма скрито покрито - право куме в очи,а иначе позволяваме и се дразним като ни се бъркат в нещата,не те карам да се променяш,аз те приемам такава,каквато си,защото съм те опознала,то всъщност все едно си огледалният ми образ,бъди по -сдържана и не се дразни от дребни неща,ако не можеш в крайна сметка -бъди това,което си! :love: :love: :love: Хубав ден и целувки на Зарчи! :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 19, 2015 10:00 am

Знам Кате,такава съм :D :D .Разбира се,не ме караш да се променям,аз искам,но характер.На моменти смекчавам и си премълчавам, но ако ме хване човек когато съм уморена,или имам нещо важно да свърша,и ме занимава със съвети към мен ,с които пък аз не съм съгласна,се случва да съм рязка.Знаеш ли кое е странно нито ми се сърдят,нито пък спират да го правят :D

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 19, 2015 10:05 am

Измих прозорци, махнах килими, прахосмучих, мих баня :D
Сега на кафенце с вас, после ще готвя
Изображение
От утре на работа ще бъхтя сама, колежката излиза в отпуск, другата от година в болнични и вече ще се пенсионира. Ще съм сам воин и ще гледам да не лудна :D
Щастлив ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 19, 2015 10:23 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка, избрах тая къщичка за вас тримата,ще се чувствате прекрасно там! :clap: :clap: :clap: Изпеках чушки и патладжан за къопоолу и си мисля, колко хубаво щеше да е,да съм близо до Дидка и хапнем бобец с печени чушки и къопоолу,но не става,жалко :confused: Нещо ме подгони носталгия по о-в Миконос,изпращам ви картичка. :thumup: Натали,браво на теб,страхотна бързина,отличен от мен,сега почивай и събирай сили за утре,щом си сама на ринга! :thumbsup: :love: Сега да мина една палка пода,да проветря хубаво и пускам охлаждане,пак ще пиша! :thumbsup:


Заключена