Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб юни 27, 2015 8:03 am

Не съм гледала прогноза,вчера не беше много хубаво,днес е по-зле-мрачно и хладно.Снощи валя ...
Дано утре поне за разходка да става...


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб юни 27, 2015 8:11 am

Добро утро, весели момичета!
Нинка, това беше шега, мила, не съм те взела за нищо по-различно от една прекрасна виртуална приятелка, честно ти казвам. Аз все се ги мисля полетите, но като се качиш в самолета и видиш насреща едни усмихнати стюардеси, забравяш за страха ( докато не се раздруса самолета) разбира се. Иначе колкото и да е приятно 9 часа на едно място не е за мен дори да е на плажа. 66 е дяволско число и никой от познатите ми тук не го харесва, дори в щата Тексас има 666 миля, която е пропусната, едиственият щат с такава дължина и не е отбелязана,тук се отбелязва всяка миля на магистралата, в случай че закъсаш помощта ще дойде на точното място без губи време и себе си разбира се. Пожелавам ти да намериш правилното решение за неспокойството, което те е обзело.
Кейти, страхотна изненада от твоите момичета, една от шестиците на Ани веднага им присъждам за стореното.
Йоанка, куфарите ме гледат празни в хола и аз тях, но поне проверих дали всичко им е наред, не бързам с прибирането, за да не забравя какво съм слагала, че след това като се започне... а това сложи ли ми, а онова сложи ли???? Днес ще ги спретна за 2-3 часа. Нели, дано докато загледаш сериала да не вземе да свърши, наистина е хубав, въпреки че при толкова занимания как не се уморяваш и намираш време не знам, а винаги звучиш пълна с енергия!
Радвам се,че ви допадат тези рокли, представям си един бал на който сме всички.... дали ще се познаем с воалчета и "шапки килнати малко на фантазия" - Чудомир. Хубава събота и неделя ви пожелавам.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб юни 27, 2015 8:12 am

Кате, добро утро! Поздрав и прегръдка от мен!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб юни 27, 2015 8:13 am

Кате, добро утро! Поздрав и прегръдка от мен!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 27, 2015 8:27 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили дами! Да пийнем по чаша :coffee: ! Йоанка, много ме трогна с поста си,така хубаво си написала на Нинка, браво миличка, звучиш много оптимистично и насърчително - допадна ми, поздравления, така пишат позитивните хора,като теб! :love: :love: :love: Таничка, гледах преди малко прогнозата,северният вятър няма да ти позволи плаж,а на високите места ще вали сняг. :huh: Влади, прекрасно момиче, виждам те и ти пожелавам весело и безпроблемно пътуване, а дали ще ни пишеш като си дойдеш в БГ??? Пожелавам на всички прекрасен и незабравим ден! :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юни 27, 2015 8:44 am

Добро утро :) :) :)
Влади, аз изгледах вчера първи епизод. Главната героиня ми е симпатична, като уплашена сърничка. И една бяла, руса пък с красиви черни очи като маслинки. Аз имам една черна рокля тип сватбена с широка пола до земята и се чувствам с нея като принцеса. С мои приятели веднъж в годината си правим купон маскарад. Ходила съм с нея и с черна маска, която си купих от Венеция, ветрило ми липсваше, но си го представям дантелено.има и състезание за костюм, една година го спечелих, но не с роклята, бях се облякла като руски войник и с пилотка на главата.
На всички пожелавам прекрасни емоции днес.сега ще направя една сериозна тренировка, няма да се отпускам, а по_-късно ще мина за кафенце. Хайде дано се покаже малко слънце днес.

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб юни 27, 2015 9:18 am

Добро утро!

Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юни 27, 2015 9:56 am

images (2).jpg
МИЛИ МОЙ С ТОЛКОВА ТОПЛИНА И ОБИЧ ИЗПЪЛНИХТЕ СЪРЦЕТО МИ И НАПРЯВИХТЕ ДЕНЯ МИ СПЕЦИАЛЕН ЗА КОЕТО ВИ БЛАГОДАРЯ!!!


Сигурва съм ,че ще пропуста някоя от вас затова няма да цитирам имена ДЩЕ ВЕДВАЖ ВИ КАЗВАМ ОБИЧАМ ВИ!!!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юни 27, 2015 10:07 am

Чакам да се наспят копунджиите от снощи и продължаваме по план .Ще прекараме уикенда на вилата със семейството на брат ми :clap:

Присъединявам се към тези който сега са на кафе
k-1.jpg
ВЛАДИ приятно пътуване с късметлийския полет за отличници :) и меко кацяне на родна земя.ЧАКАМЕ ТЕ!!!!

Йоанка,както казват хората От твойте уста в божиите уши.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб юни 27, 2015 11:41 am

То докато се събудя станало Добър Ден :D
Оставиха ме да си отспа, че имах нужда. Днес сме на барбекю с колеги на мъжа, бригадата си има традиции. Сега пазарят, по-късно ще направя едни мъфини за там и това ще е за днес. Вчера след работа изпрах, изчистих и ме чакат два дена мързел :) Е утре ще скокнем до село и ако трябва ще полеем зеленчука.
Влади, не се тревожи, за нула време ще си тук :)
Хубав ден и бъдете щастливи
701e7aa7a75c1fc7f41df3c2d9e3b043.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена