Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » пет апр 10, 2015 8:25 am

Добро утро и на вас приятелки! Много окъснях, но минавам за поздрав. Весела подготовка и на вас, още по-весел празник изпълнен срадост, емоции, срещи с близки и познати.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 10, 2015 9:12 am

Добро утро и от мен!
И аз набйрзо да ви пожелая весели празници!
Чух се с Илинка,изпраща ви поздрави и ви пожелава весели празници!Ако има възможност ще ни пише тези дни...

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет апр 10, 2015 9:15 am

:sun: ДОБРО УТРО! :)
ИВЕ,лек ден и СВЕТЪЛ ВЕЛИКДЕН!
При нас е :sun: ,но хладничко,с този североизточен вятър!
Днес започвам подготовката за празника.Ще си помогна с готвенето!
Но първо :coffee: :D !
:giflo1: МОМИЧЕТА,ХУБАВ ДЕН! :giflo1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 10, 2015 2:14 pm

Отдавна не съм имала такъв отвратителен ден..Ако не пиша,не се тревожете,като ми мине ще съм пак тук....


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет апр 10, 2015 6:38 pm

Здравейте момичета Тази седмица ми беше много натоварена
Направихме основно почистване на майка после у нас и т н
Да не ви занимавам с житейските си патила
Днес вече почнах да се приготвям Купих агнешкото нарязах лука
И утре ще боядисвам яйцата Бях ги почнала в четвъртък и понеже главата ми е пълна с различни мисли от хладилника направо в тенжерата
И естествени начупени от 30 яйца 4 здрави Та утре наново
Така с мен Утре пак ще бъде малко натоварен че децата ще идват вечерта и после до 20,04 в отпуск
Цял ден по гръб или боядисване на кухнята Ще видим какво ще сънувам :wink:
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 10, 2015 6:41 pm

Танче,какъв ден нали :D .
На мен малко ми отмина,ама ...хм...

Meri_Popins
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 56
Регистриран на: ср апр 09, 2014 12:44 pm
:: 188 рецепти от Meri_Popins
:: 327 снимки от Meri_Popins

Мнение от Meri_Popins » пет апр 10, 2015 7:01 pm

Здравейте! ЧЕСТИТ РАЗПЕТИ ПЕТЪК! Аз се опитвам да бъда все добра но нали занете поговорката е че се добрите ги тормозят. Не ме заболя за покривката, колкото че МП щеше да им се накара ако аз я бях оцапала. но въпреки всичко днес отидох и се промуших през масичката и усетих веднага облекчение на алергията. Въпреки чецърквата се е превърнала в просеща циганка. Продават светена вода, затварят рано...Отчаях се. При нас в Смолян не е така. Аз се казвам Марияна и мисля че бях писала, мамче!

Винаги на този ден съм малко тъжна, опитвам се да не гледам филмите за Исус, защото страдам много...давам си сметка че ние сме ужасни и никой не би го направил за Него, може би само няколко човека! Бъдете благословени с прекрасни здраве, щастие, късмет и чудесни манджи!
Добре дошли във моята страничка!
Обичам да готвя, да правя нови интересни рецепти. Обожавам българска, италианска, китайска и особено френската, Един по-здрав от мен за всички идиоти които ме изхвърлиха!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 10, 2015 7:30 pm

Не искам да нарушавам хармонията тук...Ще бъда възможно най-деликатна ,внимателна в изказването си-не спряха да идват приятели днес и да ми носят яйца,станаха около 80,аз вчера купих 20,козунаци(кой ще ги яде),храни малотрайни,кой ще изяде всичко това...Стана ми адски ,безобразно много криво.Правят го от обич ,а аз се засягам.Не е защото съм безработна,защото са ми носили и в добри времена.В тези трудни времена аз да изхвърлям,пък и те са с по две деца.Аз съм си домакинята в къщи и аз преценявам от кое колко.Купува се и се носи по-малко и за почерпка.Или по-добре нищо,по -малко ще се ядосам.Прав е бащата на Зари,че човек трудно може да ми даде или подари нещо,все с притеснение да не се обидя,че лесно става ...Извиках майка ми и почти всичко й връчих.Знам че не съм много права,но ми е неприятно.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 10, 2015 8:19 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мила Мариянче,абсолютно те подкрепям относно разсъжденията за църквата,точно такива са. :clap: Радвам се,че си получила облекчение на алергията,дано отзвучи бързо,успех! :thumbsup: Дидка, не искам да те засегна,но ти тотално си изхвърляла от сърцето си жестове,като съпричастност,уважение към близък приятел,проява на внимание,защо не позволиш на приятели и близки хора да направят нещо за теб,точно на тия Светли празнични дни можеш да оцениш - колко хора мислят за теб и детенцето ти,защо така се бетонираш,не го проумявам или си много горда жена или не понасяш такива жестове,смяташ ги като милостиня - недей така мила,отвори душата и сърцето си за хората,цени всеки жест,дори и незначителен,той е безценен - сега те моля,прости ми,ако съм те наранила с думите си,коя съм аз да те поучавам,но от позицията на по -дълъг житейски опит,минала през всичко в тоя живот те моля - промени се,млада си,хубаво момиче си,самата ти си много състрадателна,постарай се мила,това ще ти донесе много плюсове,повярвай ми,пиша ти всичко това с много обич,прости ми. :love: Мариянче и аз не гледам такива филми,не проумявам - що за хора са това,жестоки,безцеремонни - да посегнеш на прикован човек,това е безумие,тъжно ми е много. Лека и спокойна вечер на всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 10, 2015 8:43 pm

ПРИЯТНА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ!
Последна промяна от didurana на пет апр 10, 2015 8:58 pm, променено общо 1 път.


Заключена