Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Мнение от rusowelka51 » ср апр 01, 2015 6:03 am

Добро утро момичета
Нямамда ви казвам абсолютно нищо ,да не помислите че ве лъжа :wink: :wink:
Само ви желая един усмихнат ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср апр 01, 2015 6:10 am

Танче, добро утро! Бързам да те поздравя, докато не си побягнала по задачки. Лек и спорен ден за теб :giflo1: :giflo2: :giflo2: и кафенце разбира се. :coffee: :coffee:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср апр 01, 2015 6:34 am

Добро утро, приятелки!
Кате, радвам се, че пътуването е минало безпроблемно, отпусни се и ти, макар,че отпуска ли се майчина душа, винаги ни мислите и мислите. И ние ви мислим много, в България на къщата където живеем сме сложили наблюдателни камери, които следим по интернет, дори една в стаята на свекър ми, когато преди 2 години беше паднал докато е отивал към банята (всъщност тогава е получил инсулт, 4-ти) така го видяхме беше се мъчил часове да се "довлачи" до леглото (това го видяхме видяхме от записите) веднага се обадихме на човека, който се грижи за него, той извика доктора.......лошо но...........вече не си представям да се върнем, не ми се и пътува с тези падащи самолети напоследък а децата искат да си ходим лятото :thinking: :thinking:
Дианка, ти пак си направила най-добрия избор, жалко, че няма да бъде бъде оценен, но успееш ли да постигнеш вътрешен мир и спокойствие ще ти е достатъчна отплата. "Бог забавя но не забравя", рано или късно всеки си плаща за грешките.
Йоанка, ти пак си тръгнала резервирана и си прекарала добре, пожелавам ти по-често такива мероприятия. Виж какъв умник си имала без да подозираш, то защо ли се учудваш на умни родители умно дете :thumbsup: :thumbsup: Успех на половинката на изпита.
Момичета, колкото и да ви е трудно с грижите покрай майките ви стискайте зъби, че няма по-лошо от това да гледаш от далеко.
Първоаприлска шега нямам настроение да търся, затова ще ви пожелая:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср апр 01, 2015 7:08 am

Добро утро!
Дианка,план за нищоправене мда....хубаво е нали :wink: Аз взех да го прилагам често в ежеднението си ...
Танче,докато схвана защо ще ни лъжеш,и аз като Влади не ми е до ден на шегата.
Предпочитам да ви пожелая успешен и щастлив нов месец,късмет,радостни събития!
Иска ми се да отида да видя бебето в най-скоро време,пък и майка му беше казала да не чакам 40дни,а ако искам да отида.Решила съм дори какво да му купя.
Хубав ден!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср апр 01, 2015 7:08 am

Верче,добро утро!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср апр 01, 2015 7:13 am

Между другото купих си боя,достатъчна скъпа :D ,хаха,надявам се да ми стигне,косата ми е рядка,но пък стана дълга...както и да е...избрах златен кестен или нещо подабно.Йоанка,чакам и твоето решение...ще се боядисвяш ли?

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 01, 2015 8:14 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, на 1АПРИЛ,мили момичета!Дано денят ви е весел,изпълнен с много емоции! Поднасям ви :coffee: и сядам със вас.Радвам се,че всички сте добре,Дианка ти си знаеш кое в случая е правилно,само детето да е живо и здраво. Дидка,разкрасявай се мила! :clap: :love: Момичета,пожелавам ви прекрасен,цветен и много успешен ден! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср апр 01, 2015 8:45 am

Добро утро момичета!
Честит нов месец, да сме живи и здрави всички!
И на мен не ми е много до шега, но пък си е ден :thinking:
Аз съм отпуска 3 дни, утре ще правим рожден ден на Дани - навършва 5 годинки. Ще стана рано да направя питка за градината, всичко друго сме накупили да почерпим госпожите, майка му направи картонена торта, че другите са забранени, ще му направят снимки, а вечерта ще празнуваме в къщи, а аз съм майстор готвача(няма друг начин). Ще дойде и леля Светланка(децата обожават леля си) и ще се почерпим :wink: . Леля трябва и тя да черпи, че вчера взе книжка за шофьор(много ме е страх-аз съм паника) :eeek:
Кате, успокои ли се? То майчино сърце спокойствие няма(съдя по мен), но трябва да сме оптимисти(намерил се кой да ти каже - аз съм вечния песимист) :thinking: Дани много кашля и днес ще го водим на лекар, а утре ще отиде само да почерпи и ще го вземем :thinking:
Май много писах, отивам да оправя прането и после пак ще ви видя
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср апр 01, 2015 9:00 am

Добро утро на 1 април !!!!
Да ни е честит новия месец !!! :) :) :)

"Светът е оцелял, защото се е смял.."
Усмихнете му се и вие - днес, всички закачки, шеги и първоаприлски лъжи са позволени!
Пошегувайте се, посмейте се от сърце и Вие!
Момичета ,колкото до моето решение .... най-правилното ,колкото минава времето съм и по-сигурна . :thumbsup:
А колкото до мен и постъпките ми .... това съм и не мога да се променя .
Човек се ражда .... в процеса на развитие се променя ,но в общи линии ..... е това и разбира се ,ако го желае ....
Още веднъж казвам само Бог има право да ни съди ..... моята съвест е спокойна ,
детето ми е здраво ,върви без да куца или има някакъв останал дефект .....
единствено мога да благодаря на Бог и да съм близо до него !!!! :love:


Пожелавам ви Април да ви донесе прекрасни емоции, сбъднати мигове, повече моменти "заедно" и безброй слънчеви усмивки... Нека бъде красив ,спокоен и пълен с обич !!!! :) :) :)
ДИДКА , а и всички момичета разкрасявайте се ,мислете са вас и правете всичко ,което ви доставя удоволствие ..... смисъла на всеки един наш ден е именно в това !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЙОАНКА, колко много ми е позната тая тема с комп=търа ..... :yee: :roll: :eeek:
ВЕРЧЕ , да са ти живи и здрави и много километри на шофьорката .... всички така сме започнали ,не се паникьосвай !!! Не се и съмнявам в майстор-готвача !!!! :chef: Дано всичко мине чудесно !!!!
На ДАНИ ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ ,ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО !!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ДА ВИ РАДВА МНОГО !!!! :cake: :baloons: :baloons: :baloons: :cake: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср апр 01, 2015 9:18 am

Добро утро :)
Дианка, дано благородството ви се възнагради :)
Кате, дано поне малко се успокоиш за Стаси :)
Дидка, използвай всеки миг за почивка и разкрасяване. Така поне аз релаксирам, а и самочувствието се покачва :)
Верче, ще падне голямо вихрене в кухнята :thumup:
Поднасям ви по кафе
Изображение
Хубав ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена