Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб май 16, 2015 8:11 am

Добро утро :)
Идвам направо с кафето, че още не мога да се събудя
Изображение
Дидка, много работа си си отворила, и мен ме чака пералня, прахосмучка, че нещо позанемарих къщата :)
Танче, лек път и хубави впечаления да събереш.
Ани, и твоят път да е лек.
Влади, красота сте сътворили, да сте живи и здрави, да си идвате и радвате близките си.
Хубав ден, момичета, аз почвам а се вихря по фронтовете :)
Пожелавам ви скоро да заемем тези столове :wink:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб май 16, 2015 8:34 am

Здравейте , момичета и аз не мога да се събудя тази сутрин , мъча се от един час:) Може би е време да опитам с кафе:)::):)
След което ще дойда пак и ще поздравя както си трябва, а не гледайки с едно око:)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб май 16, 2015 8:50 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили,прекрасни дами! Присъединявам се към вас на :coffee: ,чета ви и ви се радвам, дано само добри неща се случват при всички вас! :thumbsup: Таничка,весело изкарване! Миле,не се притеснявай,важното е,че отделяш време за нас,въпреки натоварената ти програма,благодаря ти! :clap: :love: Дидка, дано всичко,което мечтаеш да ти се случи - нека се сбъдне желанието ти за близнаци,пожелавам ти много щастие да изпиташ в живота! :clap: :thumbsup: :clap: Натали, ти буквално имаш нужда от клониране за да огрееш навсякъде,но важното е удовлетворението,което изпитвате със съпруга ти,успех! :clap: :thumup: Ани, край нямат тия твои изпити,възхитена съм от твоята упоритост,успех мило момиче! :clap: :love: Влади,Йоанка :hug: Днес следобяд децата ще ме вземат да гледам Тони,утре следобяд като се върна ще пиша. Пожелавам на всички вас,прекрасни момичета -хубав и слънчев ден! :giflo1: Добро утро, мила Нели,хубав ден от мен! :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб май 16, 2015 9:02 am

Благодаря,Кате!Но ..едно са желанията,друго възможностите...Но пък ако се появят няма да ги ,,върна,,... :love:
Кате сф,чакам те ,къде си тази сутрин?
Наталка,имаш си извинение,грижиш се за другата къща...доста труд,но пък си заслужава нали :thumup: .
Аз шетам ,,тиха,, работа.Оставих го да спи колкото си иска.С един ден седмично няма да му се наруши режима...


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб май 16, 2015 10:01 am

БОНИ,много се радвам да те видя тук :love:
Точно преди ден или два те споменах...

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб май 16, 2015 10:04 am

Изображение

https://www.youtube.com/watch?v=6HukSBkBgd4

Добро утро мили момичета :giflo1:

Дидка, :hug: :hug: :hug:

Много се радвам за всички хубави неща, които се случват тук :) Нека все така да бъде :thumup:
Добре дошла отново на Нели :giflo1: Мисля че ти беше тук преди време - слагаше хубави стихове в темата. Радвам се, че споделяш с нас - хубаво е да имаш много приятели :love:

Около мен всичко се върти в една въртележка - с много емоции, а аз нали съм мъжко момиче - справям се :tongue:

Нямам време да пиша на всяко момиче - извинете ме :) Чета всичко и не пропускам събитията - духом съм с вас :heart:

Приятно шетане в почивните дни :)
На Дидка - лек път и чудесни резултати от прегледа, на Ани - лек път и успешно завръщане, на Танчето - слънчице и приятни емоции на водопадите, на Наталка - да намери време за отдих, на Катето - приятни игри с Тони :thumup: На всички останали - Верче, Дианка, Кате Сф, Илинка, Ивка, Влади, Миле, Йоанка, Нели ... и ако пропускам още някой - много целувки и прекрасен уикенд :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб май 16, 2015 10:33 am

Зравейте веселушки!
Дидка,къде може да съм?От едната стая в другата.
Забравих си зарядното в работата а Ели нейното при гаджето та взе лаптопа да го ползва като зарядно и аз останах откъсната от света.
Полях цветята,вече започват да цъфтят,но не в тези цветове в които ми се искаше,ама така е като се доверявам,купих ги леко напъпили .
С нетърпение очаквам да подпишем нов договор със здравната каса в който да отбележа ,че в събота няма да работя.Много ми идва ,а и смисъл няма особено лятото.
Въодушевихте ме с вашите пътувания и склоних момичетата да отидем за един ден до вилата да занесем луковиците от пролетните цветя,че така ще ги съсипем.
А днес след работа сме по прозорците,Пердетата са свалени .
Добре ,че е Ели аз станах толкова трудно подвижна покрай техните диети.Те слабеят за сметка на мен.Редуват дните на 90 дневната а аз все съм на смесено хранене/да не става зян храната/
Прекрасен ден компания.Весело изкарване на почивните дни!

Бони,радвам се,че се обади :hug: Точно мислех остана ли някои без да е пил кафе :) Дианка ще е добре ако де присъединиш и ти :) Кой беше абитуриент тази година.Май на Или детето?
4124_5.jpg

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб май 16, 2015 10:45 am

Момичета, не се събудих и след второто кафе:) От сутринта тичам по задачки и се спъвам от сънливост:) Събирам багажи , мариновам месца, такива ти му работи. Бони , здравей, приятно ми е:) Много ми е хубаво тук при вас , момичета, съжалявам,че днес нямам време да пиша, изчетох какво сте писали и ми е едно такоева приятно,имам чувството ,че ви познавам от години. Беше ми странно да ви видя и във фейсбук, да свържа вече човек и лице:) Жалко ,че нямам време да гледам още, но няма да избяга , като се върна, там няма нет, да видим как ще ми се отрази, че си признавам - пристрастена съм:) Като се върна ще ви пиша. Взимам фотоапарата,доброто си настроение, мъжа си разбира се:) и тръгвам:) Целувки на всички и много ,много добро настроение:):):)

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб май 16, 2015 10:50 am

Здравейте момичета!
Бони, много се радвам, че се обади! Твоите проблеми съм ги минала и ти съчувствам. Няма как трябва да се справяме :thinking:
Танче, пътуваш ли? Приятно прекарване на водопадите!
Кате, кашлят децата много, дано вече отзвучи тази гадна кашлица. Желая ти и на теб възстановяване!
Кейти, и аз така дояждам, да не иде зян храната :thinking:
Отивам в кухнята да видя питките във фурната и ще продължавам заниманията, довечера ще дойдат наши приятели да се видим :D
Хубава събота на всички!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб май 16, 2015 10:51 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мила Бони! Чудесно е,че си писала,благодаря ти! :clap: :love: Катенце, дано имаш успех във всичко,успешен ден мила! Момичета, зареждам ви с много красота,цветя и настроение -- до утре! :hug: :hug: :hug:


Заключена