Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » пон май 25, 2015 11:27 pm

Йогата ми подейства освежаващо, ето я позата, за която ви говорех
Изображение
е, подобна е , не намерих точно същата, при мен главата е на пода. Много съм доволна, че вече я правя, защото дълго време не можех, тя не е толкова сложна, просто изисква нещо, което аз нямам -сила в ръцете. Следващия й етап е изправяне на челна стойка. Мъжът ми отдавна я може, но на него са му по-трудни асаните, рпи които има много разтягане.
Правя половин Лотос, но учителят не може цял и не е окуражаващо, щом той не може сигурно и аз никога няма да мога. На мен любимата ми поза е шавасана- лежиш си на пода, ихихихи.


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт май 26, 2015 12:59 am

Нели, благодаря ти за текста на песента. Много ми харесва.
Браво за упражненията - много си напреднала.
Аз се замислях да се запиша на йога, ама нещо не мога да си организирам времето.
Поздрави за всички и до скоро!

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » вт май 26, 2015 3:36 am

Здравейте, момичета!
Токъ-що се върнахме...но ...деверът ми почина. Не можахме да го видим още един път, починал е когато бяхме на път към него. Изкарахме денят вчера със сверъквата и свекъра, и още роднини. Аз като умре някой почвам да тъжа за всички които починаха и дори не можах на погребенията им да отида - баща ми, баба и дядо, брат ми. Сега си правя една кана чай от жълт кантарион... в четвъртък заминаваме пак, този път на погребение.

Нели, напълно те разбирам. Аз имах една бременност която завърши с мъртъв плод, преди сина ми /тогава бях на на 18 години/, това стана 2 години след Чернобил; след това наколко месеца по-късно като забременях със сина ми бях на легло цялата бременност, и със сирклаж, почти постоянно в болницата понеже имах разкритие от втория месец. Повече не можах и да забременея, и останах само с едно дете, а ми се искаха повечко. Не съм сигурна че времето лекува, по-скоро ние се научаваме да живеем с болката. Аз не мога да престана да скърбя за баща ми, а и за любимата ми баба, хем тя умря преди 25 години. И аз така като ме връхлети болката, се затварям и рева докато малко ми отмине, след това се захващам с нещо за да се отплесна. Но, такъв е живота, има радост, има скръб...важното е човек да вярва че ще дойдат пак хубави мигове.

Йогата е много хубаво нещо, и аз искам да я подхвана пак, но в момента не мога да намеря никакво време, а и трявва да почна отначало, от слънчевите упражнения, направо от нулата. Няма да е сега, това е сигурно.

Благодаря много на всички за пожеланията за празника, наистина за мен той е наи-любимия ми празник от всички, и български, и американски.

Честити празник на Милето, Нели и съпруга на Бони, с пожелания за много професионални успехи!
Изображение
Прекрасен ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт май 26, 2015 6:30 am

Ани,съболезнования за девера ти!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт май 26, 2015 6:41 am

Добро утро!
Снощи мислех да ви пиша много неща,докато ви четях,но днес не помня нищо..
Прекрасен да е денят ви!Искам да ви пожелая красиви неща,чувствам ги,но не мога с думи да ги изразя....
Ани,аз също исках да са ми повече децата,но се усещам,че вече се примирих.Бях прибрала всичко от Зари за следващото,но съм почнала раздаване,продаване на някои неща.Отначало ми беше скапано,разделях се с една мечта...но една приятелка ми каза,,че ко ако се появи друго няма ли да му купуваш отново,то нека ти се случи...,,...и...ами така си е...какво се бях ,,вкопчила,, във вещи...сякаш те ще ми гарантират че ще има и друго...Ако ще е само той ок,ако има повече дал Бог!
Ставам да се приготвям,съгласна съм с Катето мами,трябва много обич към всичко,вяра че и хубавото предстои.....!Хубав,вълнуващ и слънчев ден!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт май 26, 2015 7:01 am

Добро утро момичета
Ани ,моите съболезнования за девера ти Нека почива в мир
Нели гледам снимката на позата йога и ако някой ме гледа отстрани как се хиля Как ли ще събера корема си под краката хи хи хи
Колкото темата за повечето деца
Аз мисля дали е едно или повече любовта на майката е една
Хубавото на две например че като пораснат взаимно си помагат
Например аз съм повече време със сестра ми отколкото със децата
Сина и дъщерята са повече заедно отколкото с мен
Еднаква възраст еднакви интереси сходни компании
Но колкото толкова
А сега ви пожелавам приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт май 26, 2015 7:05 am

Кафетооо
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 26, 2015 8:01 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, прекрасни момичета! Да пийнем по :coffee: ! Толкова ми е приятно - всеки писал по нещо,а то излиза направо от сърцето и душата му, ето затова обичам да съм тук - има много радост, има тъга,но има и силна съпричастност,обич и уважение,благодаря на всички вас затова! :clap: :love: Нели, болката,спомена,мъката и тъгата дълго ще ти напомнят за всичко, но само погледни, колко много момичета те подкрепят,допадна ми много поста на Йоанка, когато ти се плаче -плачи, не се крий,това е чисто човешка реакция, мисли за прекрасният си съпруг - твоя опора в хубаво и лошо,споделяй с него,така още повече ще скрепите отношенията си. Поздравления за йога упражненията,много е полезна! :thumbsup: Нели, не натоварваш никого,бъди сигурна,споделяй спокойно,ние винаги ще те подкрепим и ако можем, ще бъдем полезни,не се притеснявай за нищо. :love: Миле, много хубава снимка - винаги свежа и прекрасна си! :clap: Дидка, не се измъчвай мила, каквото дойде, нека е само с положителен знак! :thumbsup: Таничка, много красиви картички ни изпращаш, благодаря ти, така се смях с твоя прословут корем,като че ли върви 15 минути преди теб,много си хубава,това е бял кахър! :thumup: Ани, моите съболезнования - Бог да прости девера ти, голяма и неописуема е мъката,когато губим близки хора,но това е животът,поднася ни на порции хубаво и лошо, Влади, нещо ми се губиш,чакам те. :huh: Пожелавам на всички ден с много настроение и късмет! :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт май 26, 2015 8:34 am

Добро утро, момичета:)
Ани, моите съболезнования! Съжалявам и за трудностите и загубите ти.
Диана, не си писала , как е след махането на шевовете?
Танче, аз пълнея само в лицето и на корем, такава ми е структурата. Едно килце да е излишно ще е на шкембото. В краката и ръцете винаги по-слаба.Сега съм отслабанала малко иначе като ме снимаха преди и гледах да си го гълтам. По темата колко деца е най-добре, моето мнение е 5:):):) Но не мога и до едно да го докарам.
Дидка, ти какъв хранителен режим спазваш?
Миле, хубава снимка, какво обучение , нещо май съм изтървала.
Днес вместо да спортувам си пия кафенцето в леглото с бисквитки с ябълка и канела, спорт - после. Мисля днешния ден да правя каквото си искам/ макар че като се замисля то май всекиден е така/:):):)
Йогата зарежда с енергия, изключително е приятна. Аз правя понякога и вкъщи.
Кате/мами/ , благодаря ти , мила:) Оздравя ли детенце ?
хубав ден , момичета.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт май 26, 2015 8:56 am

Добро утро, приятелки!
Ани, съболезнования за девер ти, да почива в мир!
Какво да ти кажа, наплачи се на воля за всички починалли близки, само така ще ти поолекне, не го стискай в теб, то трябва да излезе.... :hug: :hug:
Нели, същото важи и за теб, мила, плаче ли ти се, плачи. Казват, че времето лекува, макар че не вярвам много в това, според мен времето ти дава "време да свикнеш с болката и загубата", ако от това ще ти стане по-леко ни се оплаквай всеки ден по 3 пъти на ден, бъди сигурна, че няма да досадиш на никой тук, лошото е, че (казвала съм го и на Дидка), че в такива моменти ние сме с теб, но НЕ СМЕ ДО ТЕБ, за да..........се наплачем заедно, може би, защото всеки носи нещо в себе си, което го е разтърсило и променило и е готов най-малко да изслуша. :hug: :hug:
Йоанка, радвам се, че си намерила време да попишеш повечко тези дни :hug: :hug:
Кате, ТИ -МАЙКА ОРЛИЦА, как само забелязваш всяко отсъствие, имамхме 3 почивни дни тук и уважихме един рожден ден, един курбан и едно излизане с приятели, кажи речи по цял ден навън, за всеки ден по нещо, затова не писах много, но сега съм тук :giflo2: :giflo2:
Дидка, браво за хубавите резултати, още по-красива и интересна екскурзия в бъдеще ви пожелавам.
Миле, страхота си на снимката.
НА вас и на всички неспоменати веселушки, не съм го казвала (тежка съм на тия неща, защо и аз не знам) и аз ви обичам момичета, и ако не ви усещах близки отдавна да съм духнала от тук, но не, 2 дни отсъствие и ми става приятно, че се забелязва :love: :love:
Лек ден на всички и никой да не намаля писането, всеки си има стил, история и МЯСТО ТУК. Добре го казах, нали???


Заключена