Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб май 30, 2015 8:08 pm

Лека вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед май 31, 2015 1:23 am

Здравейте, дружки!

От къде да започна се чудя. Упявам да ви прочета, но все не ми се отдава възможност да пиша.
Радвам се, че сте добре.
Дианка, съжалявам, че ти се е наложило ходене до спешното. Те диетите са нож с две остриета и трябва много да се внимава. Аз съм на принципа яж каквото организма си пожелае, но без да се прекалява. Понякога ми се хапват не толкова здравословни храни. Онзи ден си хапнахме доста пържени картофи (нищо полезно няма в тях) и хамбургери от Мак Доналдс и мъжът ми само мрънкаше, че не е хубаво да ядем това. Но не го правим всеки ден и не мисля, че е толкова вредно ако 2-3 пъти в годината ядеш подобна храна. Ако е ежедневно не съм съгласна и аз.
Както и да е, (пак се отплеснах :) ), а мисълта ми беше за Дианка.
Дианка, поздравления за съпугът ти - да направи по този мил начин такава приятна изненада! Честити уреди - със здраве да си ги ползваш и да продължаваш да приготвяш вкусотии и сладки изненади!
Честита нова работа на съпруга ти!
Радвам се, че синът ти бързо се възстановява и лекарите добре са си свършили работата! И дано никога занапред да няма инциденти и трудови злополуки!
Танче, дано вече си по-спокойна и вичко да приключи успешно с операцията и възстановяването! Хубаво е, че дъщеря ти е спокойна!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед май 31, 2015 1:45 am

Пиша на части, за да не ми забива компютъра.
Дидка, най-добре е да си казваш, каквото чувстваш. Дано не ти е много натоварено със заместването на колежката. Пък ако ти е трудно, просто обясни, че е доста работа за един човек и предполагам, че ще те разберат и помогнат. По важно е здравето ти. Но аз вярвам, че ти ще се справиш!
Миле, обучението мина и ти се завърна и сега с нови знания се връщаш в работния ритъм.
Кате, приятно пазаруване. Преди с баща ми посещавахме вашия прословут пазар и после ми стана навик да ходя сама и да си пазарувам като имам нужда от нещо.
Кейти, днес си поошетала и утре - разтоварване сред приподата, чудесно е това.
Аз днес го ударих на размотаване - ходихме до столицата с моя приятелка (момичето,с което излизахме миналата събота), нещо доста си допаднахме като започнахме да се опознаваме :) . Беше приятно да се поразходим по женски. Оставих момчетата ми да се позабавляват без мен, че скоро чух, че само съм им била пречила да спортуват :eeek: .
Доста походихме и сега съм си полегнала, но съм доволна и си обещахме по-често да си правим подобни разходки.
Нели и тя потеглила нанякъде и като се върне ще разглеждаме снимки!
Ако беше с нас щеше да си снима цветенца - посетихме ботаническата градина, но този път реших, че апарата ще ми натежи и нямаме снимки.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед май 31, 2015 1:52 am

Влади, направихте ли резервации за самолетните билети до БГ? Кога планувате да сте там?
Ние и тази година ще пропуснем задгранични пътувания. Но сме си обещали, че ще отидем някъде наблизо на почивка.
Ани пак е на път. Дано да се е оправила и да намери възможност да си поотпочине малко като се върне преди отново да я е завъртяло ежедневието. Възхищавам ти се, Ани, на начина по който съчетаваш и учене, и работа, и всичко останало!
Сигурно пропускам някой, но си мисля за всички вас!
Поздрави и до скоро!
Прекрасна неделя!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед май 31, 2015 6:45 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, прекрасни дами! Сядам на :coffee: в компанията на Йоанка! :love: Станах раничко да се приготвя да отида до пазара,докато не е станало горещо. :thumup: Йоанка, радвам се,че си си разнообразила ежедневието с приятелка - не изпускай такива възможности,винаги е интересно! :clap: На всички пожелавам весел, слънчев и прекрасен ден! :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед май 31, 2015 7:30 am

Добро майско утро!
Утре влизаме вече в горещите месеци,ще видим какво лято ни чака :)
Йоанка,тези женски срещи са зареждащи ,щом ти носят удоволствие разбира се.Пък и Дани вече е голям,да прекарват ,,мъжки,, с баща си :wink:
Кате,пожелавам ти страхотни покупни.За себе си ги наричам успешни(ако ми вършат мн.работа и се съчетават с другите ми дрехи)....практичния човек си е такъв....
Йоанка,хванах се ,защото ще получа доплащане към заплатата,няма да ми е излишно,имам юли и рожденик.
Днес имаме среща с лелите на Зари и една приятелка,снощи ни поканиха на панаир в близко варненско село...Не знам времево ще смогна ли,но ако отидем татко му каза,че ще ни прибере...Така е по план,ще видим какво ще стане...
Вчера му купихме подаръка за първи юни,днес ще ходим на детски празник с роднините както писах(имало символични подаръчета),утре в градината е организирано(в нашата си група)доставка на балони и десерти...три дни различни от ежедневието...
Днес много се разписах...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед май 31, 2015 7:35 am

Хубав неделен ден!
Чакам ви на кафето да ми правите компания,ще чакам и довечера ,,отчета ,,за деня.Всяка вечер ви чета,но оставам писането
за сутринта.
Ставам да простра и ще надникна пак тук...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед май 31, 2015 7:36 am

МИЛЕ,добро утро и прекрасен ден!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед май 31, 2015 8:01 am

:) ДИДЕ,ДОБРО УТРО!
Варя сладко от ягоди и се опитвам и да пиша :) .
Приятен ден!За теб и Зарко :hug: :flow1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед май 31, 2015 8:16 am

ДОБРО УТРО! :)
ДИДЕ,тук съм и аз с :coffee: .Неделното :coffee: за мен е дълго и спокойно :D .
Кате,приятни покупки.
Преди време,колежки се организирваха и посещаваха вашия пазар,но аз така и не се наканих.
А пазаруването и излизането по женски и аз харесвам.
Пазаруването с Николай и Явор е истинско изпитание :( .
Мрънкат и се мръщят,не искат да пробват.Затова сега, в повечето случаи, им купувам дрехи и
обувки сама,като се уговоря с продавачката,че ще ми ги замени,не им станат.
:giflo1: ХУБАВ ДЕН,МОМИЧЕТА,ЦВЕТЕН,СЛЪНЧЕВ,УСМИХНАТ! :giflo1:


Заключена