Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Diel » пет май 29, 2015 9:18 am

Хеллллооооууу Влади ,ама писанието ми пак го няма :(
Дени ме помоли в последния момент да й и изгладя една ризка и сигурно съм забравила да го пратя :thinking:
На теб интересни сънища ,а на останалите петъчно настроение :)
Дианка,настроивам обонянието и чакам апетитни ухания от този райски остров.Със здраве да ползваш уредите и да създаваш все така уют около себе си :)
Ани сигурно пътува и уплатнява времето в движение.Напълно я разбирам за сина и и аз така преживявам емоциите на децата.
Кате,стискам палци за Митака.
Хубав ден момичета,че има вероятност и това писание да не стигне до вас
00avj910.jpg


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет май 29, 2015 9:37 am

Кате, и на мен за пореден път ми изчезна всичко сутринта, а със сигурност го изпратихм аз вече си го копирам преди да го пратя за всеки случай, или връщам със стрелките и пращам наново:) Ами както пиша сутрин без кафе -скоростта на писане ми е като на охлюв, ако трябва да почна отначало .....
Пийнах кафе и сега със сигурност вече мога да кажа
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет май 29, 2015 2:15 pm

Някой за кафе и компания :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет май 29, 2015 5:19 pm

Здравейте момичета
Най напред да пожелая
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТОНИ
БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ
ЖЕЛАЯ ТИ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет май 29, 2015 5:33 pm

Момичета ,не знам от кога не съм влизала,но напоследък ми е много напрегнато
Дианка бързо възстановяване Какво ли не правим да изглеждаме добре :wink: :wink:
А синчето ще се оправи напълно :thumbsup: :thumbsup:
Аз вчера открих "Янко Костов" правих сладко от ягоди
Направих на майка на сестра ми и на мен по 2 дози
Сега трябва да направя на децата
Малко ми е притеснено В понеделник ще махат на дъщерята киста без упойка
Тя е толкова спокойна ,даже не иска да ходя при нея
Та така с мен Желая ви приятна вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 29, 2015 6:44 pm

ВЕРЧЕ ,здравей !!!!
Приятна вечер ти желая !!! :hug: :wine: :giflo1: :night:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет май 29, 2015 7:44 pm

Добра вечер, момичета :)
Танче, аз още не съм отворила консервната фабрика :) Дано с дъщеря ти всичко мине добре, зависи къде е кистата ще трябва пазене :) Ще стискам палци бързо да се оправи, а и ти да не си много тревожна.
Хубава вечер, веселки
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет май 29, 2015 8:02 pm

Здравейте , момичета:)
Танче,дано мине всичко и скоро да забравите.
Аз утре пътувам , тоя път сме с преспиване, обикновенно отиваме само за няколко часа,планирала съм да се видя с племенниците ми, сестричката, майка ми, свекито, приятелката ми от детство, а после на рожден ден на кума ми вечерта с компания, стари приятели. Въобще доста социално се очертава. Сега ще ходим със съдедката на вечерна разходка, напоследък често го правим. :):):)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 29, 2015 8:21 pm

Изображение
Благодаря за хубавите ви пожелания ,ще и стопя лагерите ,НАТАЛИ ..... явно ме познаваш доста добре ,КАТЕ дано да те омаям ....целта ми е да омаям кантара повече .... днес повървях доста сутринта ,отидох да попитам за документите ,които са нужни за издаване на лична карта на Виви ,тук имат право след навършване на 12 години и 1 ден ,така ,че тая година от паспорт няма да имаме нужда ,само Стелиош .....мирише на България ,за да оправям документи ...... :D живот и здраве Варненки ще ви посетя задължително ,че всеки път отскачам за 1 ден ,морето не ме вълнува ,но има толкова красота да се види ..... Разхождайки се не пропуснах да позяпам витрините и да помечтая .... но за да се прибера спокойна си купих едни еспадрили на цжетя и с 4 пръста подметка и една мечта за мен една ефирна нищо особено ,но за мен чудесна пола тъмносиня с бяло райе ..... липсва червена чанта ...... ох,имасхе един виц за една дама ,купувайки си колан ,решила ,че има нужда и от пола ,и блуза ,и обувки и без подходяща чанта накъде ?! :yee: за да съчетае всичко с колана ......

че и моята работа !!!! :D
ДИДКА ,вашата работа е сложна ...... щом Зарко иска да покаже жабата на госпожицата :tongue: ...... здрав да е и да расте щастлив !!!!
Колкото до писането не винаги ми идва това ,което искам ...но не забравяй ,че 1997 г. с едно мое писмо оттук до в."Зора " (България над всичко ) получих поздравителен адрес и бонус за следване със статията специалност журналистика .но така и не се осъществи ....... взимах толкова добра заплата тогава ,колкото и да ме молеха нашите да се прибера отказах ..... 5 години следжане и професионална реализация после и с каква заплата ?! Качиш ли се на кон е трудно слизането на магаре ,така го видях тогава ......... а имам и едно ,чудесно семейство ,което само може да ме радва ,колкото до баща ми неосъществена мечта ...... но такъв е живота ,непредсказуем ,труден ,пъстър и пълен с предизвикателства ...... остана ми една диплома 5.87 и един прием с право и това е ,но колкото минават годините се уверявам ,че дипломите не правят човека ,един страхотен отскок са в живота ,но дотам ...... Философия трябвало е да кандидатствам ........... увлякох се :yawn:
АНИ ,и аз съм така ..... големият имаше една история с едно момиче ,много ,много не ми допадаше ,но виждах ,че е щастлив и реших ,че аз съм излишна в случая ..... но майчиата интуиция не ме излъга ....... миналата зима ,когато бе при нас плака със сълзи ,много ми бе мъчно ,чак Стелиош бе влязъл в ролята на психолог ....... така са майките и в радостни ,и в трудни моменти са на поста си ...... майките ,които мислят за децата си ....... най ме притесняваше ,че мисълта и бе само около финановата страна на живота ...... за мен парите са средство за да преживяваме ,но не на първо място в моята листа ....... разбиране , език на общуване ,уважение и следват секс и пари ........ Какво да се прави критериите на всеки човек са различни !!!! :read: Правят живота ни по-лесен и по-разнообразен ,но нито здраве ,нито щастие се купува с пари ....... да не давам пример за бгати и болни милионери .......

Радвам се ,че сме здрави и че утрото е начинът на Бог да напомня на всички нас, че вярата, надеждата и любовта все още съществуват. Ще направя всичко възможно да не спирам да обичам, да вярвам и да се надявам. Ще очаквам ново утро, изпълнено с радост и много поводи за щастливи усмивки. Ще живея за тези, на които съм нужна. Ще се сприятелявам с тези, в които вярвам. Ще общувам с тези, които са ми приятни. И ще съм благодарна на тези, които ме ценят. Ще обръщам внимание на тези, чиято единствена цел е да запазят усмивката на лицето ми.. :) :) :)
Изображение
Всяка споделена вечер носи наслада за онези които могат да видят нейната прелест ,колкото и рутинна да е ......
Сърцето се нуждае от един хубав заряд, душата от обичане, а ние самите от усмивка .....

Петък вечер е... прекрасна е и носи усещането за свобода, за вълшебство и мъничко първичност... опиянява, но не напива и ухае на щастие.Вълшебна, нежна и красива да е вечерта ви, приятели... . и Наздраве за петъците и за настроението, което внасят :love: :love: :love:

Много ли искам от тебе ,Живот ???!!!!
много ли търся, очаквам, мечтая...
за мене ти си просто Любов
и да живея по друг начин не зная.

Казваш, че бързам... не ми се сърди,
все не ми стигаше времето...
бързо забравям проблеми, беди
и все по-бавно нося си бремето...

Но не мисли, че има момент,
в който не съм те обичала...
ти си единствен, специален за мен,
за теб в сто посоки съм тичала...

Не искам много от тебе, Живот...
но никога няма да мога
без приятел добър,
без красива любов,
без този изгарящ ме огън...

Ще продължаваме с теб все така
до последния ден в надпревара...
Със крилати мечти
и безумства дори...
ще пристигнем на нашата гара.
......
ТАНЧЕ ,успех на дъщеря ти ,прекарах и аз ,но всичко мина успешно !!!! Същото желая и на вас !!!! :love:
НЕЛИ ,приятно и весело прекарване ви желая ,и сигурно ще е такова вие умеете да се веселите !!!!! :love:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 29, 2015 8:22 pm

МИЛЕ ,виждам те приятна и красива вечер ти желая !!!!


Заключена