Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » пон май 18, 2015 10:14 pm

ЗДравейте, момичета :) И на мен често ми изчезват съобщенията, вече 5-6 пъти се случва. Диана, честито за наградата, само така!
До скоро ,момичета:)


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт май 19, 2015 6:08 am

Привет, дружки!

Ще ви сервирам кафето и ще лягам, че това ранно ставане ми идва нанагорнище, особено като не пия и кафе вече. Гледам будна да стигна до работата и после при първа възможност като спи по-малкото детенце и аз заспивам :ooppss: .
Нели, радвам се и аз за писмото. Дано успееш по-бързо да ги прехвърлиш на точния адрес.
Относно челюстта, ти пак си си хапвала супички. Моята беше обездвижена и пиех само със сламка течности. Бях станала кожа и кости - 40 кг. Както и да е оцелях :) .
Дано на никого не се случват никакви инциденти. Бъдете живи и здрави всички вие и вашите любими и близки хора.
Изображение
На Влади и Ани - лека нощ!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт май 19, 2015 7:02 am

Добро,прекрасно,свежо утро!
Нели,аз от единадесет години си смених адреса постоянен,в моя си дом, и още ме търсят при майка,при бащата на малкия,хем ходих да пускам ,че нямам временен вече.Тази година за данъците обаче си дойдоха тук,както си трябва.При него бях си направила временен,то и така стана :) ...Както и да е..Чакам с нетърпение да ти се развият ,,нещата,, бързо и много,много вълнувщо!
Утре тръгваме,не знам колко и кога ще пиша...Не се заричам нищо.Пък и бях на себе си обещала пет дни да изкарам без интернет,дали ще се справя :wink: :thinking:
Прекрасни дни ви желая!
Стискайте ми палци в петък,моля...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 19, 2015 7:20 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили дами! Да пийнем по чаша :coffee: за добър старт на деня! Пожелавам на всички слънчев и весел ден! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт май 19, 2015 7:40 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Нели, не се притеснявай, като цяло почти всичко в страната ни е сбъркано и объркано,ако дължиш нещо - бързо те откриват, въоръжи се с търпение и дано хубавите неща се случат бързо! :hug:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт май 19, 2015 7:43 am

Добро утро, Кате :hug: :hug: видях, че си на линия и бързам да тепоздравя :giflo1: а след това ще пиша и поздравя и другите веселушки :giflo2: :giflo2: Лек ден ви пожелавам и :coffee: :coffee: ако още не сте пили с Митака.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт май 19, 2015 7:45 am

Охоооооооооо и Верчето се е присъединила към нас, :coffee: и за теб Верче и :giflo1: за пъстър ден.

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт май 19, 2015 7:57 am

Здравейте и от мен!Влади да те поздравя докато не си заспала :) Спокойна нощ на теб Йоанка и Ани.Точно поливах цветята и ви видях

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт май 19, 2015 8:03 am

Е, хайде Добро утро и на вас приятелки, които още поспивате или вече се трудите.
Дианка, много хубаво стихотворение, точно казано и описано. Честито и за наградата, ще отидеш, какво да се прави, макар да съм сигурна, че само тялом ще си там а мислено при синчето :hug: :hug:
Нели, честито и за твоето писъмце, с риск да те връщам назад от близки минали по този път знам, че в такива случаи на загуба институциите го взимат под внимание и "пришпорват" процедурата, пожелавам ви скоро да получите "Благата вест"
ДА ви споделя преди 4-5 дни, когато стана на въпрс нещо за зодиите и Нели спомена, че е Март месец и аз си казах на ум "остава и да си на 20-ти" (тогава са майка ми, свекър ми и още 2 приятелки) и на следващия ден приех покната и във ФБ и поглеждам, еми да точно на 20-ти Март е рождения ден на Нели, не вярвам в случайни неща.
Наталка, типично в твой стил, работата я настъпай ама и отпускай по малко, че да върви по-бързо.
Йоанка, а ти защо не пиеш кафе вече, изобщо ли не близваш, здравословен проблем???
Кейти, привет и на теб и :coffee: разбира се.
Много цветен и пъстър ден ви пожелавам.

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт май 19, 2015 8:03 am

А сега слънчево и усмихнато утро на всички ранобудни и поспаланковци!
Нели ,важното е че новината е прекрасна.нищо че не е доставена на точния адрес.,Дианка ,наградата си е друго нещо.Признание за положения труд.Със здраве да го ползваш и да го покажеш като ти го връчат.
Тръгвам аз да се трудя.
10426531_435079046652007_7623945048796401323_n.jpg


Заключена