Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » съб мар 14, 2015 6:35 am

Добро утро!
Изображение
Ани, мислим за теб и ни липсваш. Разбираме, че си заета и ни е приятно, че въпреки всички ангажименти, намираш време и да ни навестиш. Трудът ти ще бъде възнаграден! Пожелавам ти много професионални успехи!
Лека нощ Влади и Ани!
Изображение
Аз поспах след работа - раннот ставане и малкото часове сън си казаха думата. Мечтая си за почивка, някъде далече от тук... Пълен релакс без ранно ставане и късно лягане :) , сред природата... ех, много се размечтах :)


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб мар 14, 2015 7:09 am

Добро утро момичета,
днес е много специален ден за мене,
моята скъпа майчица става на 71 години,
Нека ми е жива и здрава и още дълго бъде до мен, до нас
Обичам я :love:
А сега да започнем с кафето
photo_verybig_1075810.jpg
идва ред и на леко похапване
Cuisines-of-Asia.png
ето и бонбоните
f13c7294f8urn-jpg-640-427-cc-dri-8d6sh5rsgea1hk1r6of.jpg
Нека вашият ден бъде прекрасен,шарен ,емоционално богат,вълшебно случващ се и най-вече усмихнат!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб мар 14, 2015 7:28 am

ДОБРО УТРО!
ИВЕ,ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЙЧИЦАТА ТИ!ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА Е КРАЙ ВАС!
1891577_796516840404065_3357364023002227184_o.jpg
ВЛАДИ,СПОКОЙНА НОЩ! :night:
АНИ,отново шестици :clap: .Спокойна нощ за теб и ЙОАНКА :night: !
При нас е мъгливо ,надявам се да изгрее :sun: .
ДИАНКА,честита прическа.И с къса и с дълга коса си хубава :thumup: !
:giflo1: ПРИЯТНИ И ХУБАВИ ПОЧИВНИ ДНИ,МОМИЧЕТА! :giflo1:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб мар 14, 2015 7:52 am

ИВЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЙЧИЦАТА ТИ, НАЙ ВЕРНИЯ И ПРЕДАН ЧОВЕК ЗА ТЕБ И СЕМЕЙСТВОТО ТИ!
ЖЕЛАЯ И ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ СПОКОЕН И СМИСЛЕН ЖИВОТ, ДА СТЕ СИ ВЗАИМНА УПОРА В ДНИТЕ ПРЕД ВАС!
За прекрасната дъщеря
IMG_24583746121745.jpeg


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб мар 14, 2015 7:56 am

ДОБРО УТРО В СЪБОТА!
ОРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ!
ПРИ НАС ПАК ЗАВАЛЯ СНЯГ И Е САМО ЗА ПОЧИВКА, НО АЗ ТРЪГВАМ НА РАБОТА ЕЛИ НА ОБУЧЕНИЕ
IMG_147297793583694.jpeg

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб мар 14, 2015 10:18 am

Ето ме отново при вас.Докато клиентите се наспят се потопих в морето от емоции ,които бушуват тук.Къде положителни ,къде тревожни и не до там позитивни ,но все човешки.Важното е,че ги посрещаме с достойнство .
Едно става напълно ясно,че времето и опита са най-добрите учители.
Има дошъл на бял свят нов живот-Дидка да ви е жив и здрав племенника.
Има и един не до там желан и несъобразителен гостенин-Йоанка отговаряй му адекватно,не потискай чувства в себе си иначе как ще разбере,че има какво да се желае от него.
Ани,отлично ни представяш зад океана,Много ти се радвам на амбициите и постиженията.
Влади а ти си мехлем за рана на всяка душа.
Дианка,ние с теб ката магаренцата се подстригахме през март.Разхождай си по хубави поводи новата прическа.
Верче,видах ,че сте имали прекрасен повод за празник с малкия сладур.
Кате,в новата всекидневна ли си?Аз ако бях на теб щях често,често да се навъртам там.
Миле,Танче сигурно ви е натоварено с грижи покрай майките ,но знайте от мен ,че правите нещо много благородно ,Всеки родител го заслужава.
Натали ,както професионално беше описала ремонта ,който предстои сигурно вече е на строителната площадка.
Ивче ,весел празник днес на вас.
Иле теб ли не споменах?
Бони,Миленче и за вас си мисля.Щом не пишете значи сте добре и претрупани от работа.
Дидка,като написах Меленка и се сетих.Защо не я питаш за личния лекар на Весето,та да запишеш и Зари при него.
Момичета приключвам.Снега си вали ,стоката закъснява,клиентите тругнаха.С една дума ежедневието започна.
Днес са много странни .До сега ми търсиха мед,нещо газирано и мин.вода.Май не са се събудили достатъчно :thinking:
chasovnik.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 14, 2015 11:03 am

Събота се събуди и е тук... нека ни е прекрасна, оцветена в нюансите на радостта, облечена с много любов и пълна с куп вълшебни мигове... :) :) :) Добро утро, ранобудни хора! :) :) :) Изображение Благодаря за пожеланията , КАТЕ ,сега се замислих ,че е март и се стригат марковците ,моята приятелка пък чака да има пълнолуние ,че по-бързо растяла косата ,а пък аз нищо не мисля .... да не ме удари съчмата е въпроса ..... :yee: ...... но въпроса е да ми удобно и май съм позакъсняла ,нищо ,че съпруга ми на два пъти ме попита дали съм искала разрешение ......?????!!!!!!!! Напомни ми много за по-младите години на майка ми и баща ми .... редовната тема ..... или по-смешното : Отишъл един годподин в една книжарница и поискал книгата "Мъжът -властелин на жените "..... естествено продавачката му отвърнала ,че щанда за фантастика е отсреща ..... хахаха ..... че и нашата работа ,да са живи и здрави и да ни слушат ..... мъжът е главата ,жената врата на едно семейство ..... нататък го знаете !!!! АНИ ,здрава да си и да постигаш с лекота успехите си ,наистина си нашата гордост и пример ,че винаги можем !!!! Желая ти още много успехи!!!!! :) :) :) Почти наготвих и след малко излизам на пазар .... облачи се отново ,подгизнахме и това време не разбира ,че не сме охлюви и се радваме ,когато е в нормалните граници .... и най-хубавото ,когато е в по- вече .... е излишно .... подробности ..... КАТЕ ,кураж !!! На всички без да изброявам поименно красив и спорен ден !!!! Усмихнете си ,това ще направя и аз и ви подарявам една от моите усмивки, късче топлина, вяра и сила, за да вървите по пътя на щастието и да имате хубав и успешен ден !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 14, 2015 11:17 am

ИВЕ ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!!Изображение ДА ТИ И ЖИВА ,ЗДРАВА И ДА СТЕ ЗАЕДНО ОПОРА ЕДНА НА ДРУГА ДЪЛГИ ГОДИНИ !!!! МАЙКАТА Е ЕДНА И НЕ МОЖЕШ ДА НЕ СИ Я ОБИЧАШ !!!! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК ,БОГ ДА Я ПАЗИ !!! Мила мамо,
как да намеря дума най-добра за тебе?
Oт звездите ли аз да я взема или е в сърцето?

Ти свойте сълзи от очите не бърши
те казват всичко и дори и да мълчиш.
Разбирам аз какво по-щастие голямо
да съм до тебе мамо.
Разбирам аз какво по-щастие голямо
да съм до тебе мамо.

От пусни глава на моето рамо,
както правих аз, мамо.
Нека стопля днес твоите длани.
Аз се върнах МАМО!!! :love: :love: :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 14, 2015 1:15 pm

:celebrate: :happybd: :celebrate: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! МИЛА ИВЧЕ, ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И РАДОСТ НА ТВОЯТА МАЙКА! БЪДЕТЕ ВИНАГИ ЗАЕДНО И БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! ЦВЕТЯ ЗА МАМА И ЗА ТЕБ,ПРЕКРАСНО МОМИЧЕ!! :baloons: :happybd: :baloons: :gift: :cake: :gift: :celebrate: :happybd: :celebrate: :wine:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб мар 14, 2015 5:13 pm

Здравейте!
Аз както винаги на опашката :)
Иве, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЙЧИЦАТА ТИ! ДА Е ЖИВА ЗДРАВА И ВЕЧНО ДА СЕ ПОДКРЕПЯТЕ!


Изображение

и за теб

Изображение


Заключена