Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » вт мар 31, 2015 9:57 pm

Добър вечер ..... два дни не съм влизала да видя какви я вършите ,че някак мисленето ми бе засегнато от други теми и ето ме тая вечер на линия .Смях се в неделя сама на себе си ???!!!! :yee: ,четейки поста на ДИДКА , че няма нищо запланувано за деня .... веднага си го "откраднах" и си казах,че важи и за мен ..... до около 12 часа на обяд бе така наистина ,но после станах ,че бях извадила една кайма от фризера и направих едно пастицио (варих макарони ,сос бешамел и приготвих каймата и сглибих крайния продукт .... ,докато изчаквах реших да замеся и 1кг. козунаци ,за да се пробвам ,направих един боб за мен ,че постя и времето излетя буквално ..... Замислих се ,че всичко това не бе планувано ..... недай си Боже да бях планувала подобно нещо .... луда работа !!!! Вчера бе едно от делата към гопожата ,която блъсна Стелиос .... цяла нощ се въртях и аз ,и мъжа ми и спахме на прекъсване и много неспокойно ..... :( бше мипритеснено много . Сутринта споделих ,че не искам да се гледа делото и искам да оттегля жалбата или не знам как се казва точно ..... отново пръскане на много пари ,а оттам така или иначе нямаме никакъв интерес ..... да я съди държавата ,и така и направих ..... не чух и едно благодаря ...... и са замислих ,че Бог има право да ни съди само ,тъй като толкова време не си мръдна пръстта за нищо след като и съощи новината адвоката и ,реши да се отсрами с един плик ..... да сме му купели нещо за Велик ден .... мъжа не искаше да ги взема ,но аз го взех ..... защото цял живот сме си така ..... добри ,учтиви и хора ..... и да имаме право отстъпваме и все от нас да мине ..... Направи ми впечатление председателя на съда след 25 то дело когато чу ,че става въпрос за дете как моментално си промени интонацията на гласа и първите въпроси бяха как е детето ..... оставяме с впечатлението ,че застрахователната и компания ще ни изплати иска и веднъж завинаги ще приключим с тая тема ..... решението ми малко или много бе повлияно от мисълта ,че искам да се сложи край ...... и мисля ,че за себе си взех правилно решение .... от вчера ми е по-спокойно !!!! МАМИ , добре дошла на СТАСИ ,радвам се ,че е пристигнала добре ,умората е доста ,но здрава да е ще си почине милата !!! :thumbsup: Това при мен ,аз нямам хлебопекарна и се замислям да си купя ,но 3 години само мисля ..... явно месенето ми доставя удоволствие щом не съм купила досега ....
Цветята трябва да бъдат поднасяни без повод... щастието да е истинско, домът да е топъл, любовта да е взаимна.... А времето… няма значение какво е времето, просто да бъде наше...
Пожелавам ви много нежна, красива и топла вечер !!!!! :) :) :)
Изображение Снимата е естествено от нашия остров !!! :heart: :night: :heart: :night: Да сте сигурни ,че някои бутони са виновни за пропуснатите букви !!!!! :roll:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср апр 01, 2015 12:22 am

Здравейте, приятели!

Чета ви, но не съм писала. Трима човека си делим един лаптоп. Успявам да прочета, но не ми стига времето да пиша. Вечер предостъпваме лаптопа на мъжо - ще има изпит след няколко дни и трябва да се подготви.
В събота ходихме на едно мероприятие организирано от общината и въпреки, че много не ми се ходеше, ми хареса. Беше свързано с екологията. Имаше интересни занимания за децата. Времето беше студено и ветровито, но успяхме и в катеренето по дървета да се включим и да "вземем" един бърз урок по нещо като китара, но мъничко и с неметални струни, а такива от корда. Беше ми много интересно и приятно да видя, че Даниел активно участваше в дискусии като си изразяваше мнението по въпроси относно опазването на околната среда (мислех си, че е притеснителен и досега не го бях виждала как реагира в училище и се чудех дали взима участие, но останах много приятно изненадана, както от поведението му, така и от изразяването му - кратнко, точно и обобщително, без излишни приказки :) ) . Аз пък видях, че една от фирмите представяше някакъв вид йога и имаше и някакви машинки, които ти "прочитат" аурата (не, че вярвам в такива неща, но ми е любопитно да се запозная в различните видове религии, вярвания и разни такива. Очаквах в сиво да ми е енергийното поле :), но се оказа, че не съм чак толкова негативна :) . После мислех да отида на йога, на другия ден щеше да има безплатен урок (за това как може да живеем, освобождавайки се от стреса), но се отказах, ще си живея в стрес за сега :) .
Искам да кажа нещо за Дианка и нейните човещки постъпки, и към всички да напива по нещо, но е голяма мъка от този лаптоп да се пише. Сайта непрекъснато спира да кореспондира и ме е страх, че написаното до тук ще се загуби. За сега спирам и ако успея по-късно ще пиша пак. Радвам се, че сайта се оживи отново и всички сте добре!

Заключена