Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » ср яну 28, 2015 6:57 pm

Лека вечер
[youtube]http://youtu.be/1MJx07wNCck[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет яну 29, 2015 6:23 am

Добро утро, приятелки! Дидка, Катето е много права, НЕ всеки човек влязъл в живота ни е длъжен да остане в него или казано по друг начин "човек не може да избира родителите си, но може да избира приятелите си" а дразнещите непознати просто игнорирай, живота е прекалено кратък за да се занимаваш с неща различни от приятните. Ние изказваме мнение по въпроса но ти естествено не си длъжна да се съобразяваш с нас :hug: :hug: Наталка, когато дойде времето за работа няма да ти се става сигурно но сега си кукуряк рано рано, оздравявай, че не остана време. Хайде лек и ползотворен ден на всички.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет яну 29, 2015 6:35 am

Добро утро :sun: :sun: :sun: !
Кате,разбира се,че не се сърдя,но аз имах в предвид хора,които мога реално да игнорирам,съседи,колеги,съученици...То е ясно,че с роднини не мога толкова драстично :wink: :D .Ето ти пример-преди да почна работа ходех при една жена да й пазаря,да я видя,Зари още не беше дори на ясла ,с него,и без него...Тя е приятелка на семейството на дядо ми/около 80 годишна е/.Зари тръгна на ясла,градина ,аз на работа не мога ден през ден да ходя в тях.Отделно последните ни разговори започваха ти нямаш време за мен от майка си и баба си забрави ли те как постъпиха с теб,дядо ти ако беше жив не знам си какво си.Времето си е мое!!!!С кого го деля е моя работа!!!!!!С тоя тон ,който ми отговаря по телефона изобщо!не предразполага да отида,защото ме е натоварва още в първата минута.И много от пътите съм й звъняла точно за да питам какво да й купя отивайки към тях,но с НЕЙНИТЕ думи тя ме отблъсква.Няколко пъти я предупреждавам,че ме дразни с темите,които подхваща,АЗ знам какви са роднините ми,с това че тя го казва НЯМА да промени нито миналото ,нито бъдещето ми,само рови някъде ,където ,,мирише,,......И преди няколко дни с един рязък тон ме пита по телефона как може да не й кажа ,че баба ми починала,ами може!След този разговор я блокирах на телефона си,няма да чуя,че звъни,няма и да й звънна!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет яну 29, 2015 6:44 am

Добро утро,Влади!
Разбира се,че всеки може да си изкаже мнението!
Само че ,където мога да си пощадя нервите и емоциите неприятни ще го направя!Живота е кратък,здравето ми -какво да кажа,пазя се,грижа се основно за мен и детето,искам да ми е жива и здрава майка ми,защото каквато и да е от възрастните само тя ми остана.
Желая ви приятен ден,с много усмивки!
Обичам ви всички!Вярно е,че съм краен човек,но все пак мисля,че съм си добричка :wink: :wink: :ooppss: :roll:
Хубав ден!Лека работа!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет яну 29, 2015 6:56 am

Цветята са за Миленка!
Видяла нещо,което знае,че искам да купя ,че и на разпродажба :wink: :) Много ти благодаря,Миленка!Страхотна си!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет яну 29, 2015 7:51 am

Добро утро момичета
Днес поспах :clap: :clap:
Сега да си изпия кафето и после :nono: :nono:
Изображение
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 29, 2015 8:45 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили момичета! Да пийнем по :coffee: и нека денят мине весело и успешно за всички! Приятен ден на всички! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 29, 2015 8:47 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Допълнително изпращам картичка,нещо не се получи при предишния пост. Чудесен ден ви пожелавам! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет яну 29, 2015 9:15 am

Здравейте момичета!
Добро утро и успешен ден!
Изниза се почти първия месец от годината.С едно око гледаме към пролетта.Някои се заеха да я посрещнат във форма.Браво Танче ,според мене най-доброто решение си взела с 90 дневната диета.Много я уважавам .Преди 3 години дъщеря ми имаше проблеми и се подложи на нея ,свали излишните 20 кг.До ден днешен задържа постигнатото с разделно хранене.Между другото стана ни навик да се храним така.
С изключение на мен разбира се.Аз все дояждам нещо и резултатите са очевидни.Какво да правя не съм свикнала да хвърлям храна.И аз опитах преди с нея ,но само 1 месец издържах а ползата се усети веднага .Бях свалила 4 кг, и нормализирала кръвното.
А относно препарата за който ме питаш и не само за него,а за всички лекарства за отслабване нямам доволен клиент.И то е разбираемо.Повечето от тях действат отводняващо и потискащо апетита към сладки храни.С повече воля човек без лекарства го постига.А тези които ускоряват метаболизма ,след като ги спреш ефекта е обратен.Аз от страх за проблеми в бъбреците и черния дроб ,които могат да възникнат при приемането на такива средства не ги препоръчвам на никого /и аз съм един търговец/а у нас съм ги забранила.
Сега поне ще имаш компания след като и Влади започне диетата.От мене ще имате идеи за менюто и подкрепата засега.У нас се планира за начална дата 1 .06. 2015
Почвам да се трудя аз !

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет яну 29, 2015 9:57 am

Кейти дай ми идея за менюто днес
Днес е 28 я ден и съм на вода :thinking: :thinking: :cry: :cry:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена