Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » вт яну 27, 2015 10:01 pm

Приятна вечер с пожелание за топлина и уют във всеки дом! Благословена да е трапезата ни ,виното да е тръпчиво ,хлябът -сладък ,а ние - щастливи и обичани ! :) :) :) Едно ,голямо БЛАГОДАРЯ на всички , спомогнали с пожеланията си двойния ни празник да е още по-специален , още по-красив и пълен с настроение !!! БЛАГОДАРЯ ВИ ,радвам се ,че сте ми приятелки ,радвам се ,че ви имам !!! :) :) :) Изображение ИзображениеИзображение


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср яну 28, 2015 4:05 am

Здравей, Йоанка! Седа в колата пред една книжарница и чакам дъщерята, та докато чакам прегледах форума и се посмях на разсъжденията на Дани.... много е умен за тази възраст. Хубаво, че бурята е отминала, дано си успяла да си свършиш заплануваното. Танче от понеделник и аз съм на 90-дневната диета, от сега се виждам стройна и слаба :D :D можем да си разменяме съвети за храната. Лек ден на всички :coffee: :giflo1: :giflo2: на Йоанка и Ани лека вечер.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср яну 28, 2015 5:32 am

Добро утро в сряда,ден който не се сяда :D
нека си изпием кафето ,а после ще видим как е :D
10388131_852032521502101_4461009265076504309_n.jpg
Да е прекрасен и усмихнат денят ви!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср яну 28, 2015 7:19 am

Изображение
[youtube]http://youtu.be/m6jSE_dJ43o[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=m6jSE_dJ43o

Добро утро :)

Вчера много бързах и само успях да поздравя Дианка и Стели :)
Ивка, Влади, Ани, БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА :hug: :hug: :hug:

Съжалявам за болничките момичета - дано бързо се възстановите :thumup:
Дидка, провери си наистина кръвното налягане, но все пак иди и на лекар - този световъртеж си има причина и е добре да се установи :hug:

Дианка, красиви торти си спретнала - ставаш все по-добра в украсата :thumup: За вкуса не се съмнявам :tongue:

Нямам минутки - на всички желая ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср яну 28, 2015 8:01 am

Добро утро :)
Днес пак цъфнах рано, сега сядам и на кафе
Изображение
Пак вали със ситен ръмеж и пак имам излизане, настинката ме дразни, но отшумява, не и обръщам внимание. Имам още 10 дни болнични и трябва да съм като нова след такава почивка :)
Хубав ден, ще се мяркам пак :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 28, 2015 11:43 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Днес позакъснях,но въпреки всичко сядам да ви видя.Влади, малката ми дъщеря Ина е на 90 дневната,редовно си я провежда,да я пита човек за какво,изглежда много добре,но искала да се поддържа,пък и е много здравословно да се храни човек по разделен начин,към това се придържам и аз редовно,но съм си пухкавелка,важното е да се чувствам добре,успех ти пожелавам! :thumbsup: Натали,дано се подобриш,че да си здравичка за трудовия фронт! :thumbsup: Йоанка,радвам се,че Дани е такова детенце,вида му говори за зрялост,погледа му го показва,да ти е жив и здрав миличкия и много да ви радва! :clap: Момичета,хубав и усмихнат ден ви пожелавам! :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср яну 28, 2015 11:49 am

Здравейте момичета
Вчера не влязох в сайта и затова на патерици да честитя рождения ден на Дианка и Стели
Да сте живи и здрави и много щастливи
Изображение
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср яну 28, 2015 12:13 pm

Влади писала си че съм станала рано вчера в 5,3 Този час е късен когато съм първа смяна Тогава тръгвам от къщи
Но вчера бях будна от 3,00 часа в 3,30 пуснах телевизора Пак не мога да спа Вече няма да се оплаквам но не се чудете че съм по никое време на компа
А колкото до диетата правих я преди 3-4 години и имаше много хубав ефект но я спазвах стриктно по час
Сега естеството на работа не ми го позволява но засега свалих 4 кг
Миналата година се оплаках на личната от коленете и тя каза свали килограми
Познава ме от години по принцип съм здрав човек но слабото място стави кокали шипове
Аз пълнея на корем и бюст
Исках да питам Кейти като специалист какви са отзвуците за Витаслим сигурно не го пиша правилно
Искам да отслабна на конкретни места
Стига съм ви занимавала с моите проблеми
Днес съм на сладко и досега въртях едни сладкиши да хапвам и да бягам на работа
И още нещо трябва да си купя готварска печка Давайте идеи
Лек ден на всички
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 28, 2015 3:13 pm

Здравейте!
Да изпием по едно :coffee: :coffee: :coffee:
Утре като дойде баща му от работа ще отида на лекар,едно за главата,другото,че кашлицата се опитва да се завръща...Вече ми писна,какво беше това чудо!?!?
Ще използвам времето докато Зарко спи да свърша някои неща.
Дианка, много твои разбирания са като моите,на рождения си ден примерно за хората,които не трябва да са в живота ти,и аз се дърпам от всички,които по някакъв начин предизвикват в мен раздразнение.
Ставам ,мили момичета,хубав ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 28, 2015 5:19 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка, ще си позволя да се намеся в нещо,което определено е твоя позиция и мислене - едва ли ще успеете да изхвърлите всички неприятни хора около вас,дори не подозирате как тия хора по някакъв начин внасят корекции в живота ви,мисленето и постъпките,затова е казано . добър или лош човек пресекли живота ви не е случайност,те внасят уроците за нас,как да ги приемаме - позитивно или негативно,но в никакъв случай не трябва съзнанието ни да е обладано с мисълта как да ги игнорираме,животът ни показва пътя - моля да ме извиниш,но това е моето мнение и в никакъв случай не е миродавно,просто приемам всички хора еднакво и търся доброто в тях.Таничка,поздравления за свалените килца,успех сладуранке! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета,пожелавам ви лека и приятна вечер,тиха и спокойна нощ! :hug: :hug: :hug:


Заключена