Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб яну 31, 2015 9:06 am

Добро утро :)
Къде стеееееееее, вятъра ли ви отвя :) :wink:
Хайде на кафе, на за всеки вкус
Изображение
Тук духа, ама нямам излизане, моите искат козунак и след малко го почвам :)
А, да не забравя да поздравя админите за хубавата изненада, много ми харесва новия вид на форума, много е свежо :clap: :clap: :clap:
Хубав ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб яну 31, 2015 3:58 pm

Здравейте!
Моето виене на свят днес е във върхова форма.Зарко чак сега заспа и аз мисля да легна.Отдавам го на умора и на много консумация на чесън,смятам,че ми пада кръвното,нещо не спя вечер добре,Зарито е всичко за мен и аз си го обичам такъв ,какъвто е,но е доста палав,не обича да се заиграва на едно място,пипа навсякъде,достига всичко що се включва,оня ден правя супа топчета -грабна чинията с топчетата,докато я взема от него скочи почна да бърка в купата с другите продукти,спря ,отиде да пипа вратата на камината има ли нужда от дърво,перални,компютри -всичко знаел,ето днес правя салата,сипвам яденето топката лети край мен,разрешила съм да играе футбол в коридора,времето не позволява игри навън ,не се изморява детето,то не е виновно.Мисля да купя баскетболен кош за в къщи ,имам много място в коридорите...извинявам се,бях подробна,но това е положението у нас... :ooppss: :love: .
Закашлям се рядко,така и не ми достига време да отида на лекар...
Иска ми се малко да отидем някъде сред природа ,на чист въздух,да се смени малко обстановката..Ако имахме баби по селата бих погостувала,сега не съм и на работа...
ПРИЯТНА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 31, 2015 5:48 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Снощи имахме ураганен вятър,днес сме на дъжд,но не е студено.Не мога да се справя с изпращането на картичка,ще чакам Инка да ми обясни това ново положение.Приятна вечер на всички! :music: :giflo2: :music:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб яну 31, 2015 5:56 pm

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 31, 2015 7:49 pm

:giflo1: :night: :giflo1: Картичката за приятна и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб яну 31, 2015 8:04 pm

Kade e kirilicata :? Ina4e obnoviavaneto e super!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб яну 31, 2015 8:21 pm

Tai kato niamam instalirana kirilica shte si pozvolia za sega da pisha na latinica, za koeto se izviniavam.
Tuk sashto ciala nosht duha viatar I e mnogo studeno.
Da vi po4erpia za rovdenia den na maika, koito beshe na 28, no go praznuvahme dnes makar I virtualno.
Изображение
Изображение
Priatna ve4er I leka nosht!
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб яну 31, 2015 8:42 pm

Йоанка, здравей! Днес вече щях да пиша, че те няма никаква от няколко дни а ти се творила пак. Да ти е жива и здрава маминка още дълги години :giflo2: :giflo2: :giflo2:. Жалко, че не може да опита от тортата направена в нейна чест :clap: :clap: :clap: за крайния резултат.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб яну 31, 2015 8:56 pm

Добър вечер и на вас, момичета! Ммммммммм, Наталка чудесен аромат се разнася от твоята кухня, на топъл, пухкав козунак :clap:.
Дидка, време му е на Зарко да лудува ама на теб не ти е време да боледуваш. Не иска ли да стои при баба му та малко да те отменят?
Дианка, не си писала след силния вятър....... дали пък Стелио не се оказа прав и те е духнал на някъде (шега разбира се).
Танче, аз съм на 2-та четворка от 90-дневната но от сега знам, че воден ден няма да издържа, ще го карам на сокове. Иначе вървим заедно, днес ни е ден за варива, аз ще го мина с варен ориз и салата а утре............ мммммммм любим ден, за резултати при мен още е рано да се говори но се надявам и половината от това, което сте "стопили" да махна. Та като говоря за диетата не разбирам уж е разделно хранене а на 1-ви и 2-ри ден се разрешава и филия хляб (кое му е разделното) месо и хляб :? :? , варива и хляб :? :? аз ли не разбирам нещо, по принцип това са храни от различни групи, не ми се връзва нещо, както и да е аз го изключвам хляба. На всички пожелавам спокойна вечер.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб яну 31, 2015 9:04 pm

И картичката ми се получи, значи всичко ново си е по старо му. Иначе продължавам да си влизам със служебната парола, не смея да я сменя за да не ме блокира пак нещо.


Заключена