Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » вт дек 16, 2014 7:53 am

Само така :thumup: , имаш нужда от почивка и възстановяване :) .


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт дек 16, 2014 7:58 am

Добро утро и от мен!

Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт дек 16, 2014 7:59 am

Миленка, виждам те :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт дек 16, 2014 8:25 am

ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА!
ДИДЕ,МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ!Нека баба ти почива в мир и намери покой душата и!
А аз днес ,най-после,имам почивен ден.Ще подомакинствам и ще трябва да купя и подаръци за КОЛЕДА!
При майка зрението на едното око е загубено и не може да се възстанови,но ,след НОВА ГОДИНА,ще оперират другото.
Нямам възможност да изчета пропуснатото,но на всички вас,мили момичета,желая здраве и успешен ден! :giflo1: :giflo1: :giflo1:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт дек 16, 2014 8:38 am

Добро утро и аз съм тук :love: :love: :love: :love: !
Благодаря ви много,не ме оставихте сама!!! и по телефона ,по скайп,сестра ми и тя уж :) нещо да пита много ми прозвъняваше :love: :roll: Разбира се,че ми е тъжно,обаче оценявам ВСИЧКИ ,които бяха до мен и се радвам,че сърцето ми е пълно с обич!
Кате,точно това обясних вчера на Зари,че баба Недка е при моя дядо /за него знае че е звезда/,днес ще отида до църквата да запаля свещ,ще го взема с мен,а след ден два ще отидем със сестра ми на гробищата/няма да се справя днес/.
Влади,права си,за нея така е по-добре!
Да,Бони,каквито и да са ни отношенията,все пак съм човек...боли.
Обаче...имам едно слънце ,което утре ще е зайче на купон,а в други ден ще чака Дядо Коледа в градината!Влади,ами разбира се,че трябва да се радваме на всичко около нас!
МНОГО БЛАГОДАРЯ ОТНОВО,МНОГО ВИ ОБИЧАМ ,МНОГО ХУБАВ ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт дек 16, 2014 9:30 am

Танче,бързо оздравяване,виждам те!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт дек 16, 2014 10:18 am

Здравейте мили момичета!
Ето ме и мен.
Не съм писала от много време,но не съм ви забравила и не бих могла.
Първо,бих искала да поднеса искрените си съболезнования към Дидка.Нека почива в мир твоята баба!
Наталка,бързо възстановяване,мила!
На тези,които са болнички бързо оздравяване!
Тъй като до скоро изпълнявах ролята и на татко,времето ме притискаше и не успявах да пиша.
След като премисляхме по сто пъти идеята за работа в чужбина,решихме,че това ще е по-добрият вариант,за да престъпим малко напред.И така,мъж ми замина да работи,а пък аз напуснах работа,за да се грижа за близнаците.
Не отричам,че ми беше тежко.Не физически.Тежестта я усещах в сърцето си.Вътре в мен всичко болеше,но се стараех,да се усмихвам пред децата и близките,за да виждат само това,което успявахме да придобием с цената на тази раздяла.
Болеше ме и на рожденните дни,особено на детският.
Почувствах се ужасно,когато на 15 септември,за първи път прекрачиха училищният праг.
Да!Вярно е,че много от нещата с които се сдобихме,ме бихме могли за този период от време и български заплати да ги имаме,но по-жалкото е,че вече всичко е пари,приятелю..........
И така...аз се отдадох изцяло на децата си,дори забравих себе си...,но го правя с много любов.....С много!Както би постъпила всяка мама!
Сутрин ги водя в училище,взимам ги в 11.30 и след това съм изцяло с тях.Е,не съвсем,защото вече сме в пълен състав :) .....за сега.... :(
Та...така....
И аз изкарах една пневмония на крак,но беше с кашлица повече от месец.Но,в такова мрачно и мъгливо време,какво друго да очакваме...Е,как какво,ами.........Коледа! :D :love:
Пожелавам на всички,прекрасен и усмихнат ден!
Бъдете живи и здрави вие и вашите близки!
Обичам ви!
Нина
Изображение
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт дек 16, 2014 10:44 am

Нинка, здравей! Радвам се, че не си ни забравила. Тук много ни липсваш :( . Прекрасно те разбирам как се чувстваш, защото и аз съм в твоето положение вече втора година. Наистина особено по празници и като тръгнем по почивки е най-тежко, но с времето човек претръпва и си казва, че това е само един ден като всички останали. И ние в момента сме в пълен състав. Тази година ще сме заедно за празниците, а после пак си продължаваме по старому. Знам, че няма да ми повярваш, защото преди година и аз не вярвах, че ще го кажа, но постепенно ще свикнете и болката от раздялата няма да е чак толкова голяма, човек се приспособява към всяка ситуация. Дори един ден ще откриеш и хубавото в това, че не сте постоянно заедно, така ще разбереш дали връзката ви е достатъчно силна, за да издържи и на това изпитание, най-искрено ти пожелавам да е така! Кураж!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт дек 16, 2014 11:43 am

Привет :)
Днес имам повод да почерпя :D Дядо Коледа мъничко подрани и къща на село ни подари :D
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт дек 16, 2014 4:12 pm

Здравейте, момичета!

Дидка, приеми моите съболезнования! Да почива в мир баба ти.
Нинка, добре дошла отново тук!
Наталка, честита къща!
Днес съм в къщи, защото съм болна - с висока температура и всички екстри :cry: . Още не се бях оправила напълно от предишното и сега и това. В неделя реших, че ще пребоядисам кухнята и докато подготвя всичко вече нямах сили, а и беше късно. Реших в понеделник след работа, но за съжаление едва се прибрах и като си премерих температурта беше много висока. Днес съм по-добре след като снощи успях да спя и то доста. Двете дечица, за които се грижа втортник, сряда и четвъртък и те болни, бащата и той и сигурно цялата седмица ще се лекуваме. Моля се само моите мъже да не се разболяват. Джон изкара нещо, но в лека форма.
За сега ще пазя леглото, но ако по-късно не ми е толкова отпаднало ще се пробвам да боядисам.
Приятен следобяд на вас. Хайде да пийнем кафе.


Заключена