Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет ное 28, 2014 5:57 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер, мили момичета! Вчера Крисия гостува в града ни за запалването на празничната елха,хората останаха доволни,дано повече такива неща се случват! :clap: :clap: :clap: Таничка, намирай време да си почиваш,не се претоварвай. :thumbsup: Катенце,приключи ли ремонта при вас или все още сте разкопани? Дидка, Тони танцува много,но не умее да рисува добре,чакам да навърши 4г., избрала съм му маркова ракета и ще го водя на тенис кортовете,може да е от ден до пладне,но ще опитвам,докато разбера кой спорт ще му допадне,много иска да спортува,дано излезе спортна натура,много ще съм щастлива,аз обожавам всякакъв вид спорт,уважавам спортистите! :thumbsup: :thumup: Ани,Влади,Йоанче,как мина празника?? Момичета,пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет ное 28, 2014 8:03 pm

Добър вечер компания!

По магазините ли сте още?Този черен петък май ще се отрази на бюджета :)

А и диджея на групата май се взе неплатена-Натали няма те

Надявам се да сте потънали в приятни емоции и ви желая една красива и топла вечер!!!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет ное 28, 2014 8:09 pm

"Животът е едновременно прост и сложен. Номерът е да откриеш простите истини, които се крият в сложните бъркотии.." Изображение

Пожелавам на веселата компания да открие дребните ,радостни неща ,да превърнем вечерта .... не коя да е а петъчната в една уютна вечер ,споделена с близките и обичани хора ...... аз смятам това да направя .... :clap: :clap: :clap: В живота ни има много повратни моменти... Хубаво е да се учим от тях, да разпознаваме доброто, да се стремим към него, да се поправяме, да се променяме към добро, да обичаме, да се обичаме, да се радваме на онова, което имаме, да сме щастливи от истинските неща. :)
Всеки има своя шанс да стане по-добър… и по-щастлив… включително и всички ние ..... ТАНЧЕ ,Стелиос също споделя ,че с промените на времето го наболява оперирания крак ..... и се замислям колко е малък ,и колко години ще го съпътства тая болка ..... милото ..... :huh: Колко се радвам ,че се задават празници !!! :love: и настроението е приповдигнато ,и по-добри сме и всичко е по-красиво ..... и защо ли е веднъж в годината ???!!! Когато нещо много ми харесва винаги си задавам тоя въпрос ..... явно ,за да очакваме с нетърпение следващите празници ......Топла и спокойна вечер !!!! :love:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пет ное 28, 2014 8:33 pm

Здравейте, мили момичета!
Йоанче, честити покупки, Даниел много да им се радва, и да успеете да си купите телевизор! :)
Таничка, счупено боли с години, и като че ли с времето по-добре не става, щади се, да не стане по-лошо.
Кате, радвам се за хубавото мероприятие за целия ви град! :)

Ние изкарахме много приятно, моите български изделия се оцениха като интересни :) . Синди беще направила много вкусен дип и аз взех рецептата. За мой ужас обаче пак се разболях, гърлото ме боли пак и съм много отпаднала, което ме ужасява защото напоследък малко да настина веднага ме удря бронхита и пак стигам до антибиотици, стероиди и прочие гадости. Едва преди седмица се оправих напълно от последното разболяване :? Днес ще се увия с едно одеяло на креслото, ще се заредя с чайници горещи чайове около мен, и ще бродирам, дано се пооправя и утре да мога да си свърша работаta както бях планирала.

Пожелавам разкошен предстоящ уикенд на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб ное 29, 2014 5:06 am

Добро утро момичета :)
тази седмица нещо не ми стига времето :wink: ,
но сега съм станала рано с кафето и ви чета :)
тази събота хем ми е ред,хем ми се пада да съм на работа,
за кратко но няма как до 12:00 съм
Със закъснение да честитя празника на нашите задокеански момичета,
добре си прекарвате едни с покупки други със забавления :clap:
Приятели да споделим кафето заедно и да си пожелаем,
денят ни да е чудесен да има вяра надежда и музика в душата,
обич в сърцата и усмивки по лицата,нека сме щастливи обичани и благословени.
Прекрасен ден!
10439007_819667058071981_2772257758406010635_n.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 29, 2014 6:27 am

Добро утро!
Присъединявам се към пожеланията за един хубав уикенд,с много усмивки,любов,предпразнично настроение....С днешния си поздрав ще се опитам да ви ,,заразя,, и провокирам да извадите украсата и елхата :wink: :D :roll: .
Ще купя плик пъстър,за да напишем писмо до Дядо Коледа.
Ставам да поошетам,защото все пак не може без никак,а тези два дни ми е пълна програмата :eeek: :eeek: :D :D :roll: :roll: .
Сутрин като стана първо поглеждам през прозореца,не знам кой ли ден ще има сняг :wink: :thinking:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб ное 29, 2014 7:32 am

4_rojdenden423_l.jpg
Честит Рожден Ден на Анелия!!! Здраве, късмет и сбъднати мечти и пожелавам!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб ное 29, 2014 7:33 am

Цветя за теб, мила Верче!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб ное 29, 2014 7:48 am

Изображение
Клепачите ми са толкова натежали, че няма да мога да пиша повече.
Хубави почивни дни, приятели!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб ное 29, 2014 7:55 am

Добто утро на всички момичета! Благодаря ви за пожеланията, ние ходихме на гости при приятели и си прекарахме страхотно. Вечерта ходихме по магазините и се учудих колко много хора имаше, купихме принтер и таблет и към 2:00 след полунощ се прибрахме. През деня сина беше на работа станахме рано и цял ден ми е едно никакво, имахме време за елхата но нещо не ми се захващаше НО днес вече я украсявам. Йоанка, честити придобивки, надявам се да си изберете и телевизор. Ани, радвам се че си впечатлила домакините с бг ястия и нека този път те размине настинката. Дидка, успех в покупките и на теб и изобщо на всички много добро настроение не само по празниците а по всяко време. Дианка, аз имам усещането, че се познавам с всяка от вас от някъде, може би защото всеки ден сме ТУК, споделяме радост и тревоги, празнуваме заедно празниците. Спокойни почивни дни ви пожелавам.


Заключена