Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб ное 01, 2014 6:47 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Днес денят мина прекрасно,всички бяхме заедно,а какво по - хубаво от това! :clap: Пожелавам на всички весела и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 01, 2014 10:21 pm

Спокойна нощ!

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » нед ное 02, 2014 6:06 am

Здравейте, момичета!
Говорих снощи с майка ми и разбрах че дядо ми е починал преди една седмица - майка ми не ми се е обадила да ми каже за да не ме разстройва преди екскурзията в Канада. Много ми е мъчно. Светла му памет, много хубав човек беше дядо ми. Живя 93 години и 10 месеца, богат и пълноценен живот.
Изображение

Пожелавам на всички прекрасна и светла неделя!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед ное 02, 2014 8:18 am

Добро утро!
Ани,моите съболезнования!Светла му памет!
Къде сте,момичета :) :thinking: .Зимата предзразполага да спим по до късно,поне мен..
Вчера открих леко розово домати за туршия на пазара и гледай какво става,Дидка още работа си отвори... :eeek:
Приятна неделя,очаквам ви да пием по кафе....тук съм...


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед ное 02, 2014 12:23 pm

Всеки нов ден е отворен прозорец към света. Имайте своето светло прозорче с настроение за усмихната и уютна Неделя !!!
Добро утро , веселушки Изображение.....малко поразредено е днес ,но е неделя и логично ...ДИДКА ,присъединявам се и аз .....Изображение АНИ,приеми и моите съболезнования ..... Лека да му е пръстта ,знам ,че когато сме далеч е още по-трудно и мъчно ..... остани с хубавите спомени за своя дядо !!!!!!!!!!!! :heart: Доброто настроение е като вирус!Едно състояние,което заразява,предава се и се разпространява!Да направим една епидемия днес! :yee: :yee: :yee:
Приятен и щастлив ден, заразен с добро настроение!И колкото повече хора обхване,толкова по–добре!!!!! :) :) :) Човек понякога се нуждае просто от една усмивка,топла прегръдка и Приятелско рамо! :love: Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед ное 02, 2014 2:46 pm

Поднасям ви кафе,пия моето в момента,почивам малко и ще продължавам с моите си неща :) :roll: ...Работа винаги има ,има и къде да се излезе и си стоя сега в една дилема :thinking: :) .
Приятен остатък от деня!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед ное 02, 2014 6:57 pm

Привет :)
Ани, светла му памет на дядо ти. Свидните ни покойници са в мислите, спомените и душите ни.
Днес разходка до селото при мама, занесохме и хлебопекарна и консумативи поне за два месеца. Отдавна искаше, пък и зимата да не излиза за хляб, не ще да си идва в града туй чудо и това е. После ми разправя, че аз съм инат :)
Дидка, дано днес си отморила и Зарко е лудувал :) Аз заредих батериите :)
Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/N_YcD_yESk8[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед ное 02, 2014 7:41 pm

:) :) Добър вечер !!!!!!!!ИзображениеНАТАЛИ ,радвам се ,че си заредила батериите ,явно разходката ти се е отразила чудесно ....остави я женицата ,където се чувства добре ,здарва да е и много хляб да пече в новата хлебопекарна !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Музикално сме на една вълна и при мен в този момент доста месеци май са :ooppss: слушам от чуждите изпълнители Faydee ,Indila i ....... и когато искам нещо за душата не знам защо ,но Драгана Миркович и гръцко естествено ...... :clap: Днес спретнах отново Морковената тортичка на ЙОАНКА ...... чу-дес-на !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Изображение Черпя виртуално всички с пожелание за една красива и топла вечер !!!!!!!!!! :) :) :)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед ное 02, 2014 7:46 pm

ЙОАНКА ,БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ЧУДЕСНАТА РЕЦЕПТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: Изображение

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » нед ное 02, 2014 8:11 pm

Здравейте, момичета!
Благодаря на всички за съпричастността! Вашето съчувсвие и окуражение означава много за мен!
Изображение
Аз имам да пиша една разработка за урок и всичките му допълнителни материали, това е последния ми сериозен проект за този предмет, така че се чувсвам като за последен напън преди финала. Още бухам, но поне гърло не ме боли повече. Така че днес ще е писане, но му се жижда края - имам още само 5 дни и изпит и ще имам още един завършен предмет :D
Прекрасен ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Заключена