Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср ное 19, 2014 7:09 am

Добро утро в това забързано ежедневие!Дано деня ни бъде прекрасен!
Днес и утре ще минавам на контролни прегледи,включително и за рак на гърдата...Вече имам малко :eeek: страх,че не знам какво може да ми ,,сервират....Още помня как не очаквах нищо кой знае какво,а докъде стигнах...Един път да мине и това....
Не намирам лошо в споделянето тук,в крайна сметка всеки сам решава какво и доколко да го направи...И това се отключва и от близостта ,която сме създали тук...Ако нямаше и лични неща и беше само до ,,доброто утро,, щяхме да се,, изгубим,, ....и както много пъти съм казвала,ние пишем в ,,Как тече денят на веселите готвачи?,,-така е протекъл тогава,така сме написали...Всеки може да пропуска нещо,което да не му допада :wink:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср ное 19, 2014 8:01 am

Добро утро :)
Открадвам си малко време и съм с вас :)
Радвам се, че тук е оживено и дружелюбно, ще си споделяме, ще се уважаваме и ще продължаваме всеки с битките и победите си. Доклада от ревизията ни дойде и е отличен, сега чакаме и атестациите от преките ни началници :)
Сега кафето вече е готово, замириса ли ви :wink:
Изображение
Прекрасен ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 19, 2014 9:17 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,прекрасни дами! Сядам на късничко :coffee: да ви видя! Бони, трудно ти е,но ти си толкова благороден и възпитан човек,още повече притежаваш чувство за отговорност,убедена съм,че ще издържиш мила,дръж се,така е при възрастните хора. :thumbsup: Ани,Натали и Дидка, абсолютно сте прави относно споделянето тук,никой никого не кара насила да си разкрива душата,но когато имаш толкова стойностни хора насреща си,то някак сърцето и душата сами се отварят за споделяне,всичко което споделям с вас тук не си позволявам с никой друг в ежедневието си,винаги се пазя от зложелатели,а и не искам да говорят зад гърба ми,ако някога се срещна с вас,ще ви почувствам като мои най - близки хора,вие сте част от живота ми,благодаря ви за което! Натали,радвам се за отличните резултати,браво миличка! Аничка, доста ти е трудно с деца на тая възраст,но щом това е призванието ти, ще се справиш,убедена съм! :thumbsup: :clap: :thumbsup: Ивче,намирай време да отскачаш при нас тук,винаги ми стопляш душата,нали знаеш,че си моето Слънчице! Катенце,Таничка,Верче как сте милички,драсвайте по някой ред?! Дидка, мило мое момиче,дано Бог бди над теб,дано лошото е останало в миналото и сега предстои доброто при теб,ти го заслужаваш смело и борбено момиче,успехи ти пожелавам и стискам палци! Прекрасен и много успешен ден на всички вас мили приятелки! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср ное 19, 2014 11:02 am

IMG_1971480306196506.jpeg
Здравейте мили момичета!
прекрасен ден за всяка една от вас желая.
Нямам нет нито у дома нито в аптеката, поради голям ремонт на канализацията.
Пиша, пиша от тел, но всичко изчезва и ми е трудно.
Добре сме, чета ви редовно и се надявам скоро да съм сред вас


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср ное 19, 2014 11:44 am

След 2 ревизии тази година и атестация ми се налага да ви почерпя с локум :yee:
Да ви е сладко
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср ное 19, 2014 3:55 pm

Здравейте момичета! Много се радвам, че тук си споделяме всичко, което не можем да споделим с други хора :)
Аз сега преди малко се прибрах от работа, замесих за пица, сега чакам да втаса и седнах малко при вас :D
В събота ще даваме 1 година на татко, приготвям се малко по малко, обадих се на брат ми, а той каза, че не може да дойде, защото има ходене на друго място, даже и на четиридесетте не дойде. Викам му да дойде да запали поне една свещичка, но не може. Разтъжих се, ще отидем само с моя съпруг, то няма кой друг да дойде. Нищо, аз ще си направя както трябва, пък той ако иска. Стига тъжни неща, да изпием по едно следобедно :coffee: и да се почерпим от локумчето на Натали и да и пожелаем все добри ревизии :thumup:
Изображение
ХУБАВ СЛЕДОБЕД И БЕЗ ЛОШИ МИСЛИ :D
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср ное 19, 2014 5:23 pm

Здравейте, приятели!

Изображение
Тази сутрин не бързах да пия кафе, за да му се насладя спокойно във вашата чудесна компания! Заведох детето на училище, ще ви видя и ще свърша малко домакинска работа, че все остава на заден план.
Наталка, нека заплатата ти расте, ти го заслужаваш!
Ани, възхищавам ти се! Аз за себе си мисля, че ми е късно да се развивам професионално. По-скоро трябва да започна от начало, защото интересите ми са различни от образованието ми в БГ. Но на този етап не мога да си го позволя и ще си остана самоука. Ако един ден успея да реализирам мечтата си да си направя детска градина, то тогава ще се лицензирам, но на този етап трябва да приключим първо със строежи, ремонти, а това не зависи напълно от мен.
Наблюденията ти относно децата и подрастващите младежи е точно. Възрастта, която посочваш е една преходна възраст и е по-сложна както за подрастващите, така и за тези, които ги обучават. Малчовците са големи сладурчета. Тяхното възпитание също не е лесно, но точно тогава се изгражда по-реалната им представа за света. Винаги детската психика ми е била интересен обект на опознаване и изучаване. Освен, че се грижа дечицата да са нахранени, спретнати и в безопасност, тъй като съм и доста време с тях се опитвам да им помагам и в опознаването на заобикалящата ги среда, обучението и възпитанието. Едното момиченце е на 2 годинки и е в един такъв етап, в който се опитва да се противопоставя и не е лесно - трябва да се намери точния подход.
Относно художествения ми талант ще си остана самоука.
Пак се отплеснах. Дано не съм ви отегчила много.
Желая ви топла и красива вечер!
Изображение
Влади, Ани, прекрасен ден на вас!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср ное 19, 2014 5:51 pm

Дидка, ще се моля всичко да е наред!
Докато ги минавах и аз тези прегледи ми беше притеснено.
:hug: Бони, ти си добра, търпелива и ще се справиш!
Обичам ви всички и въпреки, че не ви изброявам поименно, мисля за всяка от вас!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср ное 19, 2014 6:06 pm

Привет момичета :) ,
не мога да подмина локума на Наталка,нека заплатата ти още да се разпъва :clap: :thumup: :clap:
Дидка,ще чакам резултатите от прегледа,вярвам,че ще са добри.
Маменце,нещо не мога да се организирам,а имам по -вече свободно време уж,
в новата ми служба се оказа,че имам куп отговорности който ми бяха спестени при постъпване на работа
и вместо да свършвам в 14:30 ч.,след като се има впредвид,че пекарната се затваря в 14:00,аз се прибирам не по рано от 15 ч.-15:30 ч.,
не се оплаквам само споделям,иначе е много натоварено без клиенти не оставаме,но на мене това ми доставя удоволствие.
А сега имайте една вълнуваща вечер!
10394471_815382748500412_7297355177989396773_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 19, 2014 7:19 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Натали,браво,поздравления,благодаря за почерпката! :clap: Ивче, разбирам те мила относно работата,какво да се прави, така е в нашата държава - всеки мълчи и си трае да не би да остане и без тая работа,важното е,че с желание ходиш на работа! :thumbsup: Катенце,разбрах за неудобството при вас,търпение му е майката,нашият град все още е разкопан на много места,надявам се да приключат някога.Йоанка,никога не убивай мечтите си,никога не е късно да учиш,но от думите ти разбирам,че имаш призвание да се грижиш за дечица - пожелавам ти да сбъднеш мечтата си,да имаш твоята детска градина,а децата да са радостни и щастливи с такъв прекрасен човек,като теб,успех мила! :thumbsup: :clap: :thumbsup: Ани, студено ли е при вас,нас също ни очаква студено време? Верче,ти си невероятна мила,много ми допадаш, страхотна си,прави каквото трябва за родителите си,всеки отговаря за себе си,имам същия брат,все му ставало лошо от гробища и т.н.,не му обръщам внимание на тъпите постъпки,всеки за себе си,така го усеща, така постъпва. Момичета,пожелавам ви весела и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:


Заключена