Искам да уча за сладкарка. Къде?

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Отговори
Потребителски аватар
esperancee
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: ср окт 08, 2014 10:21 pm

Искам да уча за сладкарка. Къде?

Мнение от esperancee » ср окт 08, 2014 10:44 pm

Здравейте!
Тази година завърших училище, не записах да следвам и намерих работа в един сладкарски цех като помощник сладкар. Още от първия ден, да не кажа първата минута всичко което се случваше около мен ме грабна, просто усетих страхотно желание да се занимавам с това. Искам да се захвана сериозно с тази професия и търся мястото на което мога да се науча на всичо. Така че моля за помощ! В интернет не намирам почти нищо а дори и да попадна на нещо не съм сигурна колко е сериозно. Ще ви бъда адски благодарна за помоща и съветите! :)

П.П. Ако някой знае място/унивеситет където може да се учи по такава специалнос,дори и да не е в България ще се радвам да споделите. :) :chef:


mim4eto
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: ср апр 22, 2009 4:06 pm

Мнение от mim4eto » пет окт 10, 2014 8:33 pm

в Пловдив има такъв университет,а иначе в София има курсове за сладкари,но за тях попитай в ТОХ-а.ПО-точно опитаи да се свържеш с г-жа Генова.Тя ще те ориентира най-правилно,защото тя ги води.Успех!

krasen123
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: вт сеп 15, 2015 9:14 am

Мнение от krasen123 » вт сеп 15, 2015 9:25 am

Във Варна има Кулинарен институт. Там има и за всички видове готварство, така че мисля, че ще ти свърши работа. Има и за бакалаварска степен и курсове, но не съм гледал за цени.Виж тука, мисля, че е това http://culinaryartseurope.com/


Отговори