Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » чет окт 16, 2014 4:13 pm

Здравейте момичета
Току що се прибирам и съм доста изморена
Сварих кома включен Дали съм го забравила или сина е влизал?
Утре ще ви разказвам
лека вечер
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет окт 16, 2014 5:54 pm

Здравейте ,слънчеви момичета !!!! Върнах се назад и досега Ви четох ..... толкова сте сладки всички .... на моменти се премествам мислено при вас и имам чувството ,че едва ли не от хяколко дни не сме се виждали и Ви познавам цяла вечност !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love: :love: :love: Изображение БЛАГОДАРЯ за хубавите думи за тортата !!! Искам да прегърна ДИДКА и да и подаря чифт от мойте розови очила ,които нямат брой ! Гледай оптимистично на живота ,мила сладуранке ... тия дни и аз не съм много добре психически ..... звънят адвокати у нас и понеделник ще се гледа делото за Стелиос ...... от една страна искам всичко да приключи ... от друга ми е много притеснено и подтиснато .... без да искам трябва да се върна и назад и разбирате какво ми става отвътре ..... но ..... забравям за себе си моментално и отивам да правя компания на близката ми със счупения крак ..... тя има нужда по-вече от мен ..... при нас вървят надобре нещата и трябва да гледам напред и да давам кураж на другите ...... има хора ,които имат по-голяма нужда от подкрепата ми !!!! МАМИ ,колкото порастваш по-хубава ми ставаш !!!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love: Видях едно спокойствие на лицето ти ,което ми хареса страшно много !!!ходила съм като малка и имам много бегли спомени ,но ми харесва всичко българско и родно ...... Анни ,и моите дестинации са Шумен ,София и Варна !!!! ..... не 2027 ,а догодина си мечтая аз ..... я да видим ...и аз като всички момичета зад граница си мисля първо за зъболекара ми в Шумен !!! Толкова хубва работа ,и акто се замисля какви луди пари давам тук ... разбира се на частно ,защото съм осигурена ,но имам много лош спомен от последното ми посещение при касоваия зъболекар 3 часа ми вади един зъб,мъжа ми се побърка 8 пъти ми звъня да видя дали съм жива ?! :? Оттогава се зарекох да не ходя при тях .... колежката му пък си хапваше бисквитки имахме час и аз ,и Стелиос .... прегледа Стелиос профилактично ,а аз просто отказах поради изникнала задача ...... за да се спася ,разбира се ..... БОНИ ,не видях или така ми се струва ?! ТАНЧЕ ,вземай ме и мен ..... добрич,Бургас ..... и където още решиш ... няма проблем ..... на всички желая една ,красива и спокойна вечер ,изпълнена с радостни и щастливи мигове !!!!!!!!!!!!! ИВЕ,ВЛАДИ ,КАТЕ ,НАТАЛИ ,МИЛЕНКА ,МИЛЕ ,ВЕРУШКА дано не пропусна някой .... по принцип затова не изреждам поименно радвам се ,че Ви познавам !!!!!!!!!!!!!!Нека красотата,доброто настроение и
усмивките да бъдат с вас! :) :) :) Изображение :love: :love: :love:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет окт 16, 2014 6:00 pm

Привет :)
Времето не ми стига :(
Ани, пратих ти покана във ФБ.
Кате, много си хубава на снимките, ама то хубав човек е застанал :)
Танче, добре си си изкарала.
До после :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет окт 16, 2014 7:42 pm

Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/NUxx-OKgBiE[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет окт 16, 2014 8:28 pm

Здравейте!
Днес цял ден не успях да седна на компютъра, но денят ми беше доста напрегнат. Вчера Весито паднала докато играла, не отдадох голямо значение, защото не й е първото падане, но се оказа сериозно. Днес ръката й почна да се надува, отидохме на лекар, направихме снимка и се оказа, че е счупена. Сега ще стои 20 дни в гипс :cry: , много е нещастна. Почти нищо не може да свърши сама, защото е дясната ръка и все трябва да се въртя около нея. Тази вечер от танците имаха репетиция, много ми се моли да я заведа, отидохме, но естествено през повечето време гледа отстрани. Луд умора няма - казва: "Ръката ми е счупена, не крака, ще играя!". Тъжно ми е да я гледам така като ранено птиче, но да се благодарим, че е бил малкият дявол, няма разместване на костите и не се налагат операции.
Оплаках ви се и сега ще ставам, че идва време за вечеря, ще трябва да се храним като едно време.
Спокойна вечер и лека нощ!
638239.jpg

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет окт 16, 2014 8:42 pm

Здравеите, мили момичета!
Да, объркала съм годината :? - имах предвид 2017. Гледам на 3-4 години да си идвам, за съжаление не мога по-често. Последния път си идвах 2012, но стоях цяла година :D , във Варна. Щеше ми се повече да остана, но частното училише където ми бяха обешали работа не тръгна, а парите които изкарвах от хонорувани часове, вечерни курсове и частни уроци не стигат за живеене и наем. Пък и мъжа ми и сина ми искаха да се върна тук по-скоро.
Диана, Диди, Кате, Влади, Милке, Верче, Натали и Ивке, благодаря за приятелството! :D
Аз пак имам една грамадна писмена работа, трябва да я предам утре... затова ще залягам да пиша...
Хубав ден на всички, и само хубави неща да ви се случват!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет окт 16, 2014 10:05 pm

Здравейте, приятелки!
Миленка, много съжалявам за Веси. Дано бързо зарасне.
Дианка, страхотна торта. Дано да валят поръчки!
Мами много добре си излязла.
Ани, и аз ти изпратих покана във ФБ,
Момичета на всички които споменах и не споменах пожелавам една спокойна нощ, е на някои трябва да кажем добро утро :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет окт 17, 2014 12:16 am

Привет момичета,
аз току що се прибрах пак по нощите но два дни почивам което е добре :)
Танче,разказвай май добре си прекарала.
Ани, ти си една прекрасна дама :)
Натлака,то времето май на никого не стига какви ги вършиш :)
Миленче, съжалявам за Веси дано бързо се възстанови,
аз защото се канех да излизам тук и там, днес паднах във фирмата на мозайката цялата се стоварих
и главата ми издрънча,ама на кухо :D, че ходих до личната много ме боли рамото,направиха ми снимка натъртено е,
но сега и кракът ми започна яко да ме боли утре(по точно днес) пак ще я посетя,
покуцвам си доста и май ще ми се размине хойкането,
дано няма нищо по сериозно.
а сега да съм първа с кафето
10703891_1505684343022002_7411419053363078492_n.jpg
Прекрасен ден!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет окт 17, 2014 3:19 am

Здравейте, момичета!

Миленче, съжалявам, че Весито е пострадала. Бързо зарастване и възстановяване!
Ивка, мила, дано всичко е наред - да нямаш сериозни наранявания.
Анни, и аз ти изпратих покана за приятелство във ФБ.
Дианка, успех и късмет на делото! Дано всичко приключи бързо и във ваша полза! Знам как се чувстваш. Аз също много се тревожех и беше тръгнало към съд, но в последния момент те се отказаха и всичко приключи добре. Но в началото дори отрича, че ни е блъснала :eek: .
Наталка, зъбът е последен и не се вижда, но съм свикнала на същата страна да дъвча и сега ми е кофти. Преди време ми препоръчаха да си извадя и мъдрец (един си оставих, за да ми придава мъдър вид :D ), но за него не сме обсъждали. А и зъболекарката сигурно, ако не е инфектиран няма да се натиска да ми го вади, понеже доста й се опъна този зъб. Мислеше си, че за 15 минути ще го извади, но не беше толкова лесно. Каза, че за крехък човек като мен (аз не се смятам за толкова крехка), много здрави кости имам.
Спи ми се и ще гледам по-рано да накарам младежите да си лягат. Утре децата нямат училище и ще си имам помощник. А той наистина е такъв - вчера след училище дойде при мен и 2 часа ме отмени - забавляваше дори и бебето. Аз му предложих да седне и да изгледа едно филмче, а той "не можел бил, защото като не обръщал внимание на бебето и то се чувствало пренегрегнато" :love:
Ще ви оставя кафе, да си "пийнете" като се събудите.
Изображение
Имайте един хубав ден, който да покрие очакванията ви!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 17, 2014 6:18 am

Добро утро!
Първо да пожелая на Весито бързо възстановяване,мъничка душица :hug: .Кученцето е поздрав специално за нея!
Дианка,успех в делата!Благодаря ти,но не съм писала,че гледам песимистично,нито,че съм тъжна,а че съм раздразнена,нервирана бях...то отмина :wink: :) Опитвайки се да направя нищо все излизаха спънки,забавяне,пропуснати срокове....едни дни ,в които нещата ми не се подреждаха както трябва.В крайна сметка всичко ще си дойде на мястото...
Съжалявам,че покрай делото ще преживявате всичко отново :hug:
Има още зелено домати на пазара и утре живот и здраве мисля да сложа малко мешана туршия.Тази година по различни причини не сложих нищо в бурканите,но зеле и туршия възнамерявам...
Ставам,милички,приятен и успешен ден!Хиляди прегръдки за Миленка и Веси!
Утре ще има специален поздрав и за Стелиос :love: !


Заключена