Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср сеп 03, 2014 8:01 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,прекрасни момичета!Сядам на :coffee: с вас,да се заредя позитивно за деня! Влади,дано резултатите са добри,успех мила! Бони,браво на теб за сока от ябълки,всяка година прибираш вкус,слънце и здраве в бутилките за зимата! Натали, усмивчице мила,изми прозорците и днес валежи,явно предизвикваш времето,но такава си ти - сърце не трае! :clap: :clap: :clap: Таничка,почивай си повече,ще има време за работа. :thumbsup: Миленче :hug: Бони,много си права за Нинка, често си мисля за нея,но тя се появява внезапно и после дълго я няма,дано е наред всичко при тях,също така си мисля за Ани,това момиче така ми допадна,но не разбрах защо прекъсна комуникацията с нас,нека са живи и здрави,останалото са подробности! Дидка, как сте със Зари,стана ли по - послушен,при Тони има голям прогрес. :thumup: Момичета приятен ден ви пожелавам! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 03, 2014 8:03 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Цветя за моите прекрасни момичета,имайте весел,усмихнат и много успешен ден! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср сеп 03, 2014 9:27 am

Здравейте момичета
Днес се включвам по-късно,но днес реших да си направя козметичен салон у дома
Остана маникюра но по късно че имам още малко домакинска работа
Чувствам се малко по добре и живнах Обещавам няма да прекалявам
Влади и Йонка ,благодаря и на вас за поздравите
Дано всички пожелания се сбъднат
Желая на всички един прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср сеп 03, 2014 11:31 am

Здравейте момичета днес се омотах имах задачки,
разплащания и то станало обяд,време за работа :)
Таничка ,карай по полека :)
Йоанка,какви са резултатите добри ли са дано са такива.
Миле,приятна почивка :)
Наталка, е измила прозорци и то ще вали това е ясно :D
Мами,как сте Митачето как е,поздрави го :)
Бони,с тези наши старци ще луднем :D
майка сега не знае какво иска- иска да си ходи на Габрово ,никой не я спира само и казвам да реши да знае ние какво да правим,
имаме някоя друга кокошчица и пиленца и куче и коте,те животните си искат своето,а тя не знаела уж ще изкара зимата,че имала дърва, в
следващият момент ще си ходела и така,ние се лутаме тук и там като войници сме звънне и казва аз си отивам утре за една седмица и хоп хайде ние на село,
но сега съм и поставила ултиматум да решава,децата се прибират Глорка започва училище и ние трябва да знаем какво а правим.
Абе те хората са казали "ако нямаш дърто купи си,ако имаш убий го" ще си ги гледаме няма какво да правим да са ни живи и здрави.
Май много се отнесох,а службата ме зове.
10623069_599137886864212_6915930449422605869_n.jpg


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср сеп 03, 2014 6:53 pm

Щастлива вечер
[youtube]http://youtu.be/cANcgBb3i_8[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср сеп 03, 2014 7:17 pm

Привет, момичета!

Докато стане обяда, сядам да ви видя. Преди малко се върнах от лекар - резултатите (които са станали) са добре. Захарта е малко висока, но лекарят казва, че е нормално, ако съм яла нещо сладко. А аз без сладко не мога - със ставането си си хапвам първо нещо сладичко. Другите не са станали (кръвта не била достатъчно) и отново ми взимаха кръв. Вчерашните също още не са излезнали. В петък ще разбера.
Танче, радвам се, че се чувстваш по-добре!
Дианка, изгони ли вируса/бактериите?
Бони, така е със възрастните хора. Онзи ден говоря с майка и я питам дали желае да дойде при нас, но тя не иска - не искала да ни натоварва. Мъжо започна да говори, баща ми да дойдел - щяло много да му хареса. А майка ми го помоли да ме съжали малко (с трима мъже) и още един като тях (с труден характер) ще ми дойде в повече :roll: .
Да ставам, че май от съседите започна да се носи миризма на загоряла храна :D .
Хубава вечер на вас желая!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 03, 2014 8:25 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! Ивче,благодаря за вниманието,добре сме мила,оптимистично настроени и гледаме само напред! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср сеп 03, 2014 9:01 pm

Добър вечер !!! :) :) :) Изображение Когато слънцето залязва... и денят е към своя край, го изпращам с усмивка и благодарност за всички хубави моменти, които ми поднесе днес... :) :) :) Благодаря Ви за отзивите за сладкото ми !!! :ooppss: Често не правя ,но да не ми влезе муха в главата ....пък и жалко за плодовете ! ЙОАНКА ,все още не мъчи тоя вирус ,по-добре ми е ,но не е отшумчл напълно .... я да видим какво намерение има ?! На съпруга ми братовчедка му е учителка ,те са в Ню Йорк и от 1.09 ми писа ,че ще почнат ,а учениците от 3.09 ...може да не съм я разбрала и аз .... :eeek: Успешна нова ,учебна година !!! :wink: Радвам се ,че резултатите ти са добри ,дано все така да е ..... МАМИ ,и аз към октомври смятам да прескоча до Турция , при мен е половин час до първия град ,ходила съм на почивка в Истанбул ,но в тая част не и имам огромно желание ..... Човекът е човек ,когато е на път :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Голямо богатство е да пътуваш ....независимо до къде ....отвсякъде нови впечатения ,спомени и вълнуващи преживявания ! На мъжа ми ,когато му спомена ,че ми се ходи в чужбина ..... вкъде на шега ,къде на истина все в Бг има желание да ме води !!! Това е зет като мед ,да обича нашите !!! :) :) :) БОНИ ,ИВЕ толкова е сложно с възрастни хора ......засягат се от най-малкото ,правят това ,което те мислят ,че е правилно ........и ти естествено трябва да си търпелива ???!!! :roll: Все още нямам такива задължения и дано са здрави ,но обръщайте го на шега и не се товарете много ,достатъчни са проблемите ,които имаме в тоя забързан и сложен живот !!! :love: Май много писах отново ,но какво да правя като съм сладкодумна ?! :roll: Изображение "Не позволявайте на света да промени усмивката ви, позволете на усмивката си да промени света!"
И букет за всички, които се усмихнаха
Снимка: "Не позволявайте на света да промени усмивката ви, позволете на усмивката си да промени света!" И букет за всички, които се усмихнаха !!! :) Обикновено пожелавам на хората това, от което самата аз най-много се нуждая. Желая на всички една хубава и спокойна вечер
!!! :) :) :) [youtube]http://youtu.be/-a6Ped7Uaqw[/youtube]

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет сеп 04, 2014 3:56 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Скъпи приятелки,днес имам повод да ви почерпя - 66г. Пожелавам си дълги години да съм със вас! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет сеп 04, 2014 3:58 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: За моите момичета! :giflo2: :heart: :giflo2:


Заключена