Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » съб авг 23, 2014 3:38 am

Бързо оздравяване на Стели! Миленка и ти да се обравиш напълно, за да се насладиш пълноценно на почивката!
Аз още се боря с врати :). Вчера уж "напуснах", но не мога да се доверя на никой, като знам какви са мърляви (съжалявам за думата, но е най-точната). Всезнайкото (Кати, много точно определение) обърка всичко и след него трябваше да поправям. Влади, много рядко се съгласява с мен. Винаги ми иска мнението, за да направи точно обратното :). Не знам защо :? Пита ме как искам дадено нещо да се направи и като кажа как го искам, ми казва, че не може така да се направи. Тогава защо изобщо ме пита. Утре съм решила да направя още две врати, защото са на централно място и после ще ги оставям да се оправят. Писна ми!


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб авг 23, 2014 4:39 am

Здравей, Йоанка! Благодаря, добре сме, разминали сме се за малко. Наистина много валя, но понеже не беше валяло повече от седмица земята беше много суха и пое цялата влага, няма щети и наводнения. Ама влажността е 90 % в далечината се вижда като мъгла насред лято ( не знам дали ОМАРА е най-правилното да се каже). Сега се сещам, чела съм, че езерото Мичиган е било още по-голямо но се е отдръпнало с годините и има много подпочвени води под целия град. Чудно ми е било как така огромни дървета падат при силна буря ама падат сякаш отсечени на нивото на земята, без да остава дупка след тях, а то било защото нямат дълбока коренова система благодарение на подпочвените води, нямали нужда да пускат корени на дълбоко, защото има вода на повърхността. В същото време съм чела, че колкото по-високо е дървото, толкова по надълбоко са му корените (нещо, като основа играят роля) логично е така нещо трябва да държи дървото. Дано не се смеете на моите разсъждения, ако има запознати да казват.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб авг 23, 2014 6:57 am

:sun: ДОБРО УТРО! :)
Който рано ляга,рано и става :) .
ВЛАДИ,и при нас изглежда ще завали,облачно е ,но е топло.
ЙОАНКА,прави каквото си намислила и с времето ще свикнеш на
противопоставянето.
На теб и ВЛАДИ СПОКОЙНА НОЩ :night: !
НАТАЛКА,приятна отпуска :thumup: .
:giflo1: МОМИЧЕТА,ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ! :giflo1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб авг 23, 2014 6:59 am

КАТЕ,пишем заедно :) !ХУБАВ ДЕН! :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 23, 2014 7:00 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро! Мили,прекрасни задокеански приятелки Влади и Йоанка,толкова сте ми трогателни - едната обяснява за природните дадености,другата се вълнува от вътрешния интериор на дома си,много сте сладки - Йоанка,оставяй всезнайкото да се оправя,стига си трови нервите,ако ще и какъвто и цвят да роди въображението му,не се излиза на глава с такъв човек. Сядам на :coffee: с вас и после ще ми доведат Тони,ще изкараме чуден ден! :clap: :clap: :clap: Момичета,прекрасен ден от мен! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 23, 2014 7:03 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:Момичета,пожелавам ви весел,усмихнат и късметлийски ден! Миленце,привет миличка! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб авг 23, 2014 7:41 am

Привет, ранобудни момичета!

Писах, писах и накрая се изтри. Беше ми адски криво тази вечер и реших да си излея болката пред вас, ама компютъра каза "Не". Я да спра да се жалвам, да взема един камшик както днес ме посъветва бившия работодател на девера и тогава да видиш прогрес. Май наистина трябва да обърна другата страна, защото явно, че с добро не става.
Няма повече да ви занимавам с нашите абсурди. Сама жена съм и ми идва в повече, ама трябва да съм силна и дано се засрамят някои хора, спрат да си намират оправдания и си вършат работата.
Аз ще лягам, че имам още доста работа, въпреки, че вчера си подадох оставката трябва да си довърша нещата :)
Хубави и спокойни почивни дни!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб авг 23, 2014 8:50 am

Добро утро ранобудна компания.
Май днешния ден ще е много интересен и забавен.
Кате,наслаждавай се на най скъпото гостенче.
Йоанка и Влади сладки сънища.
Наталка, стартира ли отпуската?
Да я прекараш много интересно.
Болничките как сте?
Аз отивам да поработя.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб авг 23, 2014 8:58 am

Добро утро
Днес сестра ми ще поработи самичка ,нямам сили
На вас желая приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб авг 23, 2014 9:14 am

Добро утро!
10636344_725764197485539_1461004129082587209_n.jpg
Танче, да не те събори и теб вирусът? Почивай си и взимай мерки, защото много бързо преминава в по-сериозни състояния.
Йоанка, докато не оставиш мъжете да стане на тяхното няма да имаш спокойствие. Помисли си кое ти е по-важно - да ти е мирна главата или красива вратата.
Наталка, успешен старт на отпуската! Ще ходите ли тази година някъде с половинчо? Хубаво да си починеш и да се заредиш с нови сили!
Бони сигурно е в трескава подготовка за предстоящото щастливо събитие, ако не се лъжа щеше да е тези дни. Ще чакаме снимки :).
Кате, минутите, прекарани с малкото същество са най-ценните, наслаждавай им се.
На Катето от София пожелавам лек и доходен да е съботния ден!
Хубава събота на всички!
10511121_622575677860255_4716534091561418061_n.jpg


Заключена