Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » нед юли 27, 2014 8:20 am

Добро утро, момичета!

Благодаря ви! Още много работа имаме докато стигнем до отваряне на шампанското :).
Кухненските кабинети са сглобени, остават уредите да се инсталират. Но също и паркета да сложим и какво ли още не.
Пожелавам ви хубав неделен ден!
Изображение


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед юли 27, 2014 8:35 am

Щастливо събуждане в неделя!
Добро утро!

10470847_1479449412299847_5724368461058937782_n.jpg

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед юли 27, 2014 9:11 am

Добро утро!
10580099_606480306136459_4437386358807509236_n.png
Желая ви чудесен ден, прекрасно настроение и безброй усмивки!
10580026_606993376085152_5460483085505487474_n.jpg

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед юли 27, 2014 3:33 pm

МАЙ В НЕДЕЛНОТО БЕЗВРЕМИЕ ДОЙДЕ РЕД НА СЛЕДОБЕДНОТО И/ СУТРИШНОТО/ КАФЕ НАВЕДНЪЖ :)
СТИГА СТЕ ШЕТАЛИ ВЕСЕЛУШКИ
ИДВАЙТЕ ДА НАПАДНЕМ ВКУСОТИИТЕ ОТ ДИАНКА
ЙОАНКА В НОВАТА КУХНЯ ЛИ ГО ВАРИШ?
СЪС ЗДРАВЕ ДА Я ПОЛЗВАТЕ И ДА ТЕ ВДЪХНОВЯВА ЗА НОВИ КУЛИНАРНИ ПОСТИЖЕНИЯ :)
ВЛАДИ И ПРИ НАС ИМА КАТЕРИЦИ ,И НЕПРЕКЪСНАТО НАМИРАМ В САНДЪЧЕТАТА ЗАРОВЕНИ ОРЕХИ И ЖЪЛЪДИ,НО ЧАК НАПАСТ НЕ СА.
АЗ ОТ ВРАБЧЕТАТА СЕ ОПЛАКВАМ.НЕ ОСТАНА НЕПРЕЧУПЕНО КЛОНЧЕ НА МАГДАНОЗА И КОПЪРА.НАРОЧНО ГИ СЛОЖИХ МЕЖДУ РИГАН И МЕНТА И ПАК ГИ ДОКОПАХА.
ДИДКА КАК СИ В ТРУДОВИТЕ РЕДИЦИ?
НАТАЛКА ДАНО ТАЙНО ДА Е НА ПОЧИВКА,САМО ТАКОВА ОПРАВДАНИЕ МИ ХАРЕСВА
А НА ВЕСИТО И СЕ РАДВАМ ОТ СЪРЦЕ.
ВЕРЧЕ,БОНИ ИВКА ЧАКАМЕ ВЕСТИ И ОТ ВАС


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед юли 27, 2014 4:25 pm

Здравейте в топлия слънчев следобед!
Тук съм, но имах много задачи. Чистих основно навсякъде, пералнята през това време изпра, прострях прането, след това в кухнята готвих, месих кравай с масло и шарена сол, правих бисквитена торта, даже успях да изгледам и един романтичен филм :D
А сега сядам при Кейти за едно :coffee: и пожелавам на всички хубава неделна вечер! Аз след малко ще отида до родната ми къща да нахраня кученцето и да видя всичко ли е наред(като няма никой все се притеснявам да не я разбият и ограбят)
Цветенца за всички вас ПРИЯТЕЛКИ
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 27, 2014 8:04 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Изпратих моите дечица,върнаха се от морето много доволни,събрали много слънце и тен,малкия сладур е много бял и рус - слабо му личи,че е бил на море,нямаше повече време,защото Инка е на работа - другият месец пак за няколко дни ще отидат.Верче,голяма къщовница си и перфектна домакиня,толкова неща си успяла да приготвиш,поздравления мила! :clap: :clap: :clap: Кейти,излиза,че само нашите катерички са по - възпитани,не създават проблеми,нито врабчетата,имам много билки на терасата - нищо до сега не им се е случвало,дано и не става.Дидка,пиши нещо, как сте? Натали,къде се изгуби момиче?? Бони,мила Бониттка чакам те тук сладурче!Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 27, 2014 8:06 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка и сладко Зари,пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юли 27, 2014 9:52 pm

:night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юли 27, 2014 9:57 pm

Привет на всички весели момичета :hug: :hug: :hug:

Малко позачезнах, но задачките ме гонят :roll: Болежките ту намаляват, ту са си същите - макар че опитвам какво ли не :thinking:
Подготовката за сватбата тече с пълна сила - повече от страна на младежите, но и ние се включваме на повикване. Вчера се срещнахме всички във Велико Търново и уточнихме доста неща. Нека всичко върви поживо-поздраво - и да се случва както си му е реда :love:
Отпуската ми свърши и от утре съм на работа. През това време и до моето село стигнахме - положението там е доста сериозно /меко казано :( /. Тревата е навсякъде където може да си помисли човек, висока е 2-2,5 м. Доста поизчистихме, но и не малко остана - за един ден кое по-напред. Дядото и той беше с нас - понесе нормално положението.

Тези дни четох какво се случва тук, но може и да съм пропуснала неща :wink: Затова поздравявам всички празнували :giflo1: , на Дидка - честита нова работа, нека ти допадне, да се сработиш с колегите и да стане постоянна. Как е Зари - оздравя ли?

Миленка, чудесно е че Веси е на лагер и е с приятелка, и си изкарва весело - така и тя с чувства порастнала и самостоятелна :thumup:

Йоанка, по-леко момиче - ти се захващаш и с мъжката работа, искаш всичко да свършиш :hug:

Верушка, браво на теб - в почивния ден за всичко си намерила време :thumup: Как гледаш това кученце само на село - сигурно често си ходиш или някой се грижи за него?

Дианка мила, да са ти живи и здрави мъжа и Виви и да те обичат и радват :heart: :heart: :heart:

Катенце, направих напитката с джинджифил тази вечер - хареса ми, дано и ефект да има. Заредих се с лимони за 1 седмица :wink:

Кейти, Влади, Или, Миле, Танче, :hug: :hug: :hug:

Ивка май отдавна ми се губи, а тези дни и Наталка не е писала :thinking:

На всички желая спокойна нощ и успешна нова седмица :night: :night: :night: :heart: :heart: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 27, 2014 10:19 pm

Привет :)
Позагубих се, но скъп наш приятел ни беше на гости за почивните дни и плажувахме, и почивахме, и добре изкарахме уйкенда :)
Съжалявам ако сте се притеснили, нямях време и компа беше напълно изключен.
Бони, включени сте май на пълна пара :wink:
Пак няма време :)
Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/H4l3Rgq-L1M[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена