Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср юни 18, 2014 6:48 am

Добро утро!
Мили момичета,много е трудно на всички,всеки се бори със своите спомени и чувства....Съчувствам,съпреживявам и ви разбирам.
Ще бъда /надявам се/кратка и може би днес ще ме разберете защо не черпя по случай рождените дни на родителите си.Те се развеждат аз като съм станала на около 2,но реално са разделени още аз докато съм на няколко месеца/тогава бавно е ставал развода ли не знам.../Само че при нас скандалите са,че никой не иска да ме отгледа.Дядо ми/бог да го прости/се намесва и не ме дават в дом.Още помня скандалите между всички кой ще ме отглежда,това продължи цялото ми детство,защото за някои неща майка ми трябваше да идва/тя отиде да живее с друг мъж/ за училища и такива неща,защото съда ме присъди на нея.Отделно баба ми явно също е била против да остана с тях ,защото и тя се караше с него ,че й тежи моето отглеждане.Аз растях нещастна.Никой не ми идваше на родителски срещи НИКОГА ,но пък бях отличничка и не беше проблем.Когато дядо ми почина бях на около 19год ,вече работех и още в деня на погребението му,тя ме предупреди да изляза на квартира,защото ще дава етажа под наем/къщата е двуетажна,там останахме само двете/.Така и стана и много години никой от тях не ме потърси.Когато се роди детето АЗ реших то да ги познава,въпреки всичко.И скоро когато ви писах,че имам проблеми беше силно раздразнение,че майка ми и вуйчо ми искаха да се включвам в отглеждането на същата тази баба ,която ме изхвърли на улицата.Може би имахме месец разправии докато разберат,че нямам такива намерения!!!!!!!Съсипа ми детството,нямам нужните чувства ,за да мога да й помагам.Имало е отделни случай да ходя до личната й лекарка,но редовно да се грижа за нея както се опитваха да направят график НЯМА КАК ДА СТАНЕ!Ако иска да потърси наемателите си :) /черен хумор :) /от онези години,мен-не!Не съм ангел,не мога всичко да прощавам!Дълги години сънувах кошмари как се връщам да живея в онази къща!
Сега съм на 36 години,минали са ...17 години..


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср юни 18, 2014 7:02 am

Здравейте мили мои приятелки! Добро дъждовно утро!
Ето, всеки има много болка в живота си, но важно е да ги преодоляваме. Да сме живи и здрави - всичко ще се нареди :thumup:
Дидка, ти си много силно момиче, всеки на твоето място би постъпил така! Гледай вие със Зарко да сте добре, а какво ди е в душата само ти си знаеш! :thinking:
Хайде да изпием по едно :coffee: - горчиво, силно и ободряващо и въпреки дъждовното време да е слънчево в душите ни :thumup:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юни 18, 2014 7:14 am

Бони, Верче, добро утро-пишем заедно. Добро утро и на всички работещи и всички поспиващи момичета. Дидка, какво детство си имала само, Бог да ви пази с детенцето, да ти дава здраве за да му дадеш всичко онова, от което си била лишена. Всеки си има неговите преживявания и си знае какво му е, но като се сподели с приятели някак си олеква малко. Слънчев, приятен и ползотворен ден, ви пожелавам :hug: :hug: :hug: :hug: прегръщам ви силно всички.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юни 18, 2014 7:16 am

Танче, и ти си тук, добро утро и на теб, мила. Аз ви оставям да си правите компания и отивам да си лягам.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юни 18, 2014 7:19 am

Изображение

Добро утро прекрасни момичета :giflo1:

Благодаря ви за кафенцата и хубавите думи - и аз набързо съм тук с моето :coffee:
Или, благодаря ти :hug:

Прочетох всичко и много се развълнувах - наистина е така, всеки от нас има безброй случки в живота си. Не винаги ни се случват розови неща, понякога се зареждат трудни моменти. Това е живота ... Важното е да излизаме от това по-силни и по-мъдри, да учим уроците си и да гледаме напред :thumup:

Нямам време за повече размисли, че минутките ме гонят :roll:

Хубав ден на всички и много положителни емоции Изображение

Влади, сладки сънища, миличко :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср юни 18, 2014 7:23 am

Добро утро
Влади здравей виждам те
Днес съм втора смяна ама съм се събудила естествено в 5 часа
Правих палачинки пожелание на майка ми
Минавам от тук да ви пожелая приятен ден и после... въртележката

Усмихнете се Живота е пред нас, да си го направим хубав
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 18, 2014 8:09 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас и после кухнята ме зове.Искам да ви помоля,не се разстройвайте,не се връщайте към миналото и тъжните спомени,както е казано - живееш ли в миналото и спомените,пропускаш настоящето,а то е важно! Дидка, толкова тъга и лошотия е минала през теб в най -хубавите ти години,забрави мила,имаш най -сладкото и красиво детенце на света,живей за него,дишай чрез него,дай му много обич и внимание,това ще компенсира твоите неудачи.Сега пожелавам на всички прекрасен ден! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юни 18, 2014 8:09 am

:giflo1: ДОБРО УТРО! :giflo1:
:giflo1: МОМИЧЕТА,ЖЕЛАЯ ВИ ХУБАВ ДЕН!УСМИХНАТ,ЦВЕТЕН И УСПЕШЕН! :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юни 18, 2014 8:10 am

Добро утро :)
Благодаря ви, момичета, за топлината, която внасяте тук.
Поднасям по кафе и прегръдка :hug:
Изображение
Слънчев и щастлив ден, веселушки
1266465.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 18, 2014 8:11 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Момичета,имайте весела,усмихната и успешна сряда!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена