Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср юни 11, 2014 1:30 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет,мили сладурчета! Отидох сутринта при личния в 8 бях там и вече имаше пет души преди мен,другият път ще отида в 6ч.,а колко бавно става,просто не е истина,направо се набирам в нерви яко - дойде ми реда и нашият доктор установи,че рецептурната книжка на Митачето е препълнена и изтекла,попитах защо не са ми казали при последния прием,съответно не получих нито отговор,нито извинение,ходих да купя нова книжка,попълниха я,но трябва да се занесе на печат към представителство на Здравна каса в другия край на града, в момента в града ни вървят грандиозни ремонти - подмяна на водни тръби и канализация,капак на всичко е,че разрушиха моста свързващ лявата и дясна страна на града,сега обикаляме с таксита и коли около града и тогава навлизаме по избрания маршрут - с една дума,лудницата е пълна,всичко живо роптае и недоволства,но трябва търпение,хубавите неща се случват бавно,дано спазят срока до края на Декември месец и да отворят новият мост. :thumbsup: Капак на всичко беше пороен дъжд,внезапно се изсипа с пълна сила и не остави сухо место по мен,беше ми весело на фона на това което ми мина през главата днес. Дианка,беше ми много приятно да чета поста ти - това сладко детенце Стели бил голям пакостник,няма да повярваш обожавам такива деца,има много живец в тях,нека са живи и здрави. Миленче, как се е получила тая инфекция,нали всичко е стерилно или просто е възможна такава в следоперативен период,прощавай, лаик съм в тая област,но дано всичко мине и замине,успех миличка!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Кейти мила, нищо не е уредено при нас,това си е живо наказание - всеки месец на определена дата чакаш часове за да се добереш до личния,нямам думи,много ми е неприятно всичко,но няма как. Мили момичета,каня ви на следобедно :coffee: , че в момента съм с много ниско кръвно.Всичко добро ви пожелавам!!! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юни 11, 2014 3:04 pm

:) Идвам и аз с :coffee: ! :) КАТЕ,явно системата е такава :( ! :) –та помага в такива моменти! :thumup:
МИЛЕНЧЕ,антибиотиците ще помогнат за овладяване на инфекцията.Пълно оздравяване му пожелавам.
КАТЕ,да ,пребоядисването започна,но малко бавничко върви.НИКОЛАЙ ходи на работа и аз чакам :wink: :) .
ДИАНКА,на такова умно и изобритателно дете и забележка не можеш да направиш,нали! :) :) :)

ТАНЧЕТО не е писала скоро :thinking: !
:giflo1: МОМИЧЕТА,ПРИЯТЕН СЛЕДОБЕД! :giflo1:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср юни 11, 2014 3:18 pm

Добър да е следобеда и сутринта на/ Йоанка и Влади!/

Кате,навсякъде едно и също.Чакане ,разправий,формалности с една дума безумие.
До всеки болен трябва да има един почти здрав иначе е невъзможно д.а се справи сам човек.
Ако не си ходила да подпечатваш книжката на Митака вземи и твоята понеже до края на Август всички стари книжки трабва да са презаверени
Миленка,май са разбили камъните на съпруга ти без класическата операция.
Винаги тези манипулации са придружени от такива инфекции.
Моя приятелка влезе уж за един ден за разбиване на камък в жлъчката и откара цели 20 дни.След почти пълна гама антибиотично лечение
реши проблема с отвара от турта.

Дианка,явно Стели е впечатлен от този готвач,такива са днешните деца в крак с модерните технологии.Хубавото е ,че споделя с теб.

Над нас небето така е притъмняло ,а е много горещо,май силен джс ще се изсипе.
Идвйте докато не е заваляло да пийнем по кафе :)
afternoon-tea.jpg

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юни 11, 2014 6:33 pm

Здравейте, мили момичета!

Снощи късно ви прочетох, но не можах да пиша, понеже си имаме едно хакерче в къщи и е понапълнил лаптоповете с малко вирусчета. Не само неговия, но и нашия :eeek: . Та много забива и не мога да направя нищо.
Снощи на гости ни беше и моята 80 и няколко :) годишна приятелка. Преди няколко дни имаше рожден ден и снощи я поканихме на вечеря, спретнахме й и малка изненада. Тези дни съм се отдала на декориране на бисквитки, подготвяне на подаръчета за учителите и утре ще трябва да намеря време да отскоча да им благодаря за труда, който положиха през изминалата учебна година. Превърнах се и в шофьор, сутрин отивам на работа в 6:30, взимам детето и в 8 разкарвам всички, кои на училище, кой на работа. Вечер пак. Навъртам сигурно по 100 км на ден :eek:
Та такива неща. Другата седмица вече ще си починем - ваканцията започва.
Кейти, благодаря ти за отправените сутрешни поздрави към нас - момичетата зад океана :).
Обичам ви!
Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юни 11, 2014 6:54 pm

Привет, веселки :chef:
Днес ми е много уморено, ревизията се вихри и с колежката сме като на ролери, който свирне и сме там :)
Момичета, срещата остава за събота в 10,00ч. нали :) Там ще съм, че бая време не сме се виждали :)
Сутринта не успях да ви поздравя, но сега ви желая хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/0duz-Io8lX4[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср юни 11, 2014 6:59 pm

Здравейте момичета
Наистина Миле отдавна не съм писала,но редовно ви чета
Чета ,гледам екрана и се чудя какво да ви пиша Дори в момента се чудя,но ще споделя
В последно време имам проблем със здравето Какво ли не мина
Краката-слава богу,след инжекцията не ме болят
Зъбите-направих нова коронка,но сега като пия студена вода ме боли
Явно не е затворен добре и трябва пак да ходя Дано да не вадят наново коронката
Като беше лошо времето дигах кръвно
Ходих на лекар
Било от шиповете на врата нямало нищо страшно
Вчера излизах със сестра ми на покупки И за разлика от вас ходенето по магазини ме изнервя
Като се връщахме почнах да залитам -всв едно съм на 100 ракия
Прибрах се легнах си кога съ заспала не знам
два пъти се събуждах със страхотно главоболие
Сутринта първа смяна събуждам се с главоболие едвам дишам вие ми се свят ,ама нали колежката в отпуска аз съм сама отидох
Пих кафе и след половин час нищо ми няма Сигурно кръвното е било ниско кръвното е било ниско
Ето оплаках се
Мислех след работа да отида на плаж но сама няма да рискувам Ще чакам отпуската
Миленче ,стискам палци за скорошно оздравяване на съпруга Дано прегледа в София да е добър
Когато четох поста на Дианка се подсмихвах Представях си го нагледно Може да прилича на майка си и стане МАЙСТОР готвач
Аз пък бях мъжкарана като казваше майка ми,все отверки все майсторих нещо
В осми клас подкарах мотора на баща ми и отзад сестра ми която е 7 години по малка
Съседите казали на баща ми- още помня боя
Много се разприказвах Спомени ,спомени...
Лека и хубава вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 11, 2014 7:48 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Таничка,съчувствам ти от сърце миличка за здравословните неудачи и в същото време така се зарадвах,че си писала толкова много,това не се е случвало,беше ми приятно! :clap: Натали дръж се момиче, всичко ще мине и ще си починеш! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета,пожелавам ви приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 11, 2014 7:50 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: За сладкото и мило детенце Зари с пожелание за лека и весела вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 11, 2014 7:52 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Мила Веси,пожелавам ти прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юни 11, 2014 8:40 pm

Привет ...днес и аз на лекар ,обадиха ми се по обяд ,че ортопеда е в отпуск до края на седмицата ,и в крайна сметка посетих само очния лекар .Прави ми замерване на очното налягане .....всичко е добре ,нямам "артериосклиринси " или т.н арт. склероза ,както помня като малка ,чувайки ,че някои по-възрастни хора имат ....Попитах го защо е толкова важен тоя преглед за кръвното налягане и ми обясни ,че тия очни артерии са първите ,заедно с на бъбреците и при тях най-рано започва губенето на еластичност на стените .....ууууу много докторски взех да пиша ,че чак сама си се чудя ???!!! :roll: Това е добре дошло ,но за четене имам нужда ...може и да не е много 0,75 ,но ме затруднява много четенето ,а то е нещо без ,което не мога ....виж да вкарам конеца и друг ще го стори ,но четенето за мен е много важно ....и сега трябва да си избера някои розови ,лилаво .....морави ..знам ли какви рамки и хем да чета като момиче ,хем да се чувствам по момичешки с такъв цвят .... :yee: ......ТАНЧЕ ,напълно те разбирам ,днес се опитвах да се лекувам със силата на внушението .......няма да ме боли ,няма да ме боли ....до довечера няма да има и помен от болката .....друго ако не ,то поне за известно време не мислих за това ....Желая ти от цялото си сърце да се оттървеш от всички неразположения и болки . :love: ...никак не е приятно , дано не те мъчи много !!! :love: :love: :love: Аз също имам шипове на врата и се замислям дали и моето кръвно няма връзка с това ,че се повишава ?! :thinking: Благодаря ви за хубавите думи за Стелиош ,ТАНЧЕТО ,което сподели ,че се подсмихва и си го представя .......аз да видиш ,единствено баща му е много ,много спокоен и трябва да го изкара извън релси ,за да му направи забележка .....аз съм лошата ....Наистина се радвам ,че каквато и щуротия да направи ,споделя всичко иска мнението ни (независимо ,че надделява намисленото от него ) и най-важното е откровен ,независимо какви ще са последствията .....малък мъжкар ...а как е толкова кротък в час и запомня почти всичко от госпожата при предаване на урока още ,направо му се чудя .....мъжа ми все казва ,че всичката енергия и сдържаност от училище я излива ,идвайки си в къщи .Отсега ми е донесъл една декларация да подпиша ,че догодина иска да посещава целодневно училище .... :thumbsup: Време е да изпратим днешният ден и да посрещнем вечерта... красива и спокойна, носеща прекрасни чувства...
Оставете навън всички лоши мисли, заобиколете се с хора, които ви карат да се смеете, да забравите всички негативни емоции и да виждате само хубавото... и помнете, че каквото и да правим, където и да сме, важно е не привидното, а онова, което носим в сърцата си! :) :) :)
Вълшебна и много обичана вечер, приятели! :love: :love: :love:
Изображение


Заключена