Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » нед май 11, 2014 10:26 pm

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон май 12, 2014 6:21 am

:sun: :sun: :sun: ДОБРО УТРО! :sun: :sun: :sun:
ХУБАВ И УСМИХНАТ ПОНЕДЕЛНИК!УСПЕШНА СЕДМИЦА!
ДИДЕ,СТИСКАМ ПАЛЦИ ЗА ДНЕС.УСПЕХ! :thumup:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон май 12, 2014 6:30 am

Добро утро, мили момичета! Желая ви хубав ден и успешна седмица!
Изображение
Тази вечер преди лягане моето момче ми каза, че всеки ден трябва да е ден на майката и той ще ми го показва, като ме прегръща и целува всеки ден, но не пред баща му, защото щял да започне да ревнува :ooppss: Днес ми обръщаше специално внимание през целия ден :roll: Каза ми, че не ми е купил подарък, но аз го убедих, че най-прекрасния подарък е самия той и уважението му към мен. Та така мина денят.
Наталка, аз избягах уж от село, че не ми се занимава със селска работа, а то какво стана :? На градските чада им се ядяли пресни градински целенчуци, та специална градина изградиха и уж те щяха да се грижат за нея, ама все на мене чакат. Вчера разсадих домати, краставици. Ще видим какво ще стане.
Ивка, много са ти красиви цветните градинки.
Аз ще лягам, а на вас да ви е сладко кафето!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 12, 2014 6:39 am

Добро утро!
БЛАГОДАРЯ,МИЛЕ!!!!!!!
Понякога се оплаквам ,че нямам време,че имам работа,но това е защото искам всичко да свърша,а не успявам по чисто физически причини.Всъщност живота ми е много хубав и смислен.Преди 6 и повече години имах работа,добри доходи ,собствено жилище и много ,много време/не се и познавахме и с бащата на Зарко/,което се чудех какво да го правя.Ходех от кафе на кафе ,и от магазин на магазин признавам си...Дойдат празници ,то за приятелки е ясно,но .......няма на кого да купиш подарък...и какво като имам време,какво като имам пари!?!?Сега го има Зари и нещата се подредиха,всичко което правя има смисъл и има за кого.Да е жив и здрав!Така че когато напиша изморена съм,не е жалване ,а просто не съм здрава!
Дианка,като се върна от курс,ще ви поздравя подобаващо!
Стискайте ми палци,притеснявам се :) !
Лек ден на всички!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон май 12, 2014 8:05 am

Добро утро :)
Пак се събираме :)
И ухае на кафе
Изображение
Дидка, стискам палци, ще успееш :thumbsup:
Момичета, в блок до нас ще отварят нов магазин за сладкарски принадлежности и консумативи, още го зареждат, но отсега ме е хванала краста, и Йоанка ще помагаш, щото не познавам друг майстор като теб. А аз правя обикновени торти, но ми се ще да науча и нещо по-така :D
След малко почвам да се трудя :wink:
Лек и спокоен ден, веселушки :D
1177674_2c1824f0.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 12, 2014 8:51 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Ивка,нямам думи,каква красота си отгледала,браво момиче!!! Йоанка, ти си прекрасна,каквото и да значи украсата на сладкото детенце Дани, ти я заслужаваш,дано винаги така се обичате! Не се притеснявай,скоро алергията ще отзвучи,а за градинката ти пожелавам високи добиви! Дидка,кураж миличка, ние сме си такива - вечно притеснени и тревожни,знам,че ще успееш!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета,пожелавам ви успешна и много щастлива нова седмица!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 12, 2014 8:53 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Цветя за вас, прекрасни дами - нека ви е цветно,радостно и весело!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 12, 2014 11:33 am

Влизам за едно здрасти и тичам към личната,че ми трябва бележка за отсъствията .Човек трябва да вярва на себе си,защото вчера ме хвана паниката и тази сутрин,а всъщност всичко мина нормално.Като се върна пак ще ви видя.Дианка ,не съм ви забравила :love: :wink: !

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 12, 2014 12:46 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Дидка,браво на теб,не съм се съмнявала,че ще се справиш!!! :clap: :clap: :clap: ВЕРЧЕ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МЕДИЦИНСКАТА СЕСТРА!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,ВЕСЕЛА,ЩАСТЛИВА!!! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО УСПЕХИ В ТАЯ БЛАГОРОДНА ПРОФЕСИЯ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!! ПОДНАСЯМ ТИ БУКЕТЧЕ В ЗНАК НА УВАЖЕНИЕ И ОБИЧ!!! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон май 12, 2014 12:53 pm

Дидка :clap: :clap: :clap:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена