Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт апр 29, 2014 8:46 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам при вас на :coffee: и да благодаря на Дидка,Бони и Натали за пожеланията за скорошно оздравяване,благодаря ви милички! При нас времето е мрачно,но не е студено. Йоанка, прекрасна е станала тортата,поздравявам те мило момиче! :clap: :clap: :clap: Пожелавам на всички, прекрасен ден! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 29, 2014 8:48 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Момичета,пожелавам ви весел,успешен и много цветен ден!!! :giflo2: :giflo1: :giflo2:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт апр 29, 2014 9:06 am

Добро утро!

Изображение

Влади, със закснение нека ти е жив и здрав рожденикът! Пожелавам му много щастие и късмет! Обичайте се и бъде опора един за друг!

Изображение

Изображение

Йоанка, поздравления за тортата! Много е оригинална! Дано рожденикът да й се зарадва!
Кате, бързо оздравяване ти пожелавам. И аз от неделя не съм добре, но взех мерки, пия хапчета с шепите, но вече взе да отшумява.
Допивам си кафето и яхвам метлата, че само днес ще ми остане време за чистене. Утре съм цял ден на работа, а в четвъртък живот и здраве заминаваме при свеки, там ще се срещнем с мъжа ми. Една приятелка ми се смее - хората като се връщат мъжете им си правят прическа, маникюр, купуват си нова дрешка, а аз с парцала. Няма значение, само да се прибере жив и здрав, че пътят е доста, дано да е лек и безпроблемен!
Хубав ден!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт апр 29, 2014 9:17 am

МОМИЧЕТА БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТ ОТПРАВЕНИ КЪМ БОГОМИЛ И МЕНЕ,
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВИЕ И ВАШИТЕ ПРЕКРАСНИ СЕМЕЙСТВА
1014466_613263605434907_1202575102004835249_n.jpg


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт апр 29, 2014 9:19 am

Йоанка,тортата е прекрасна!Това е голямо изкуство!Сигурна съм,че много ще се зарадва човека!И честита кухня!
Аз пиша ,изчезвам навън,влизам пак в сайта ,пак пиша,може някой или нещо да пропусна....Знам,че няма да има сърдити...
Влади ,специален поздрав за съпруга ти и теб!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт апр 29, 2014 9:23 am

10299976_620468801381054_7803939398915437416_n.jpg
Пия си кафето с вас,бавно и дълго,днес кухнята ще почива от мене :)
Йоанка, стархотна торта,честита кухня :clap:
Кате, бързо оздравяване. :hug:
Миленче,най-после всички заедно,живот и здраве,най-щастлива ще е Веси,аз се развълнувах :hug: :hug: :hug:

Влади,и от мене на патерици да е жив и здрав съпругът ти!
Желая ви прекрасен ден!

Дидка, писали сме заедно да е усмихнат денят ти :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 29, 2014 7:10 pm

:giflo2: :giflo1: :night: :giflo2: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Днес се чувствам значително по - добре,благодаря ви милички за пожеланията! Миленка,много се радвам за вас,дано съпругът ти има лек път и щастливо посрещане,всичко добро мила!!! :clap: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета, пожелавам ви прекрасна вечер! :giflo1: :night: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 29, 2014 7:13 pm

:giflo1: :night: :giflo1: Дидка и Зари,как сте милички? Пожелавам ви лека и спокойна вечер! :winkiss: :night: :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 29, 2014 7:15 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Весела,приятна и спокойна вечер Миленка и Веси!!! :music: :winkiss: :night: :music: :winkiss:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт апр 29, 2014 7:23 pm

Добър вечер ,момичета !!!В крайна сметка притеснението е голям стрес ...държи те на нокти и не те оставя да се поотпуснеш а т държи непрекъснато под нанапрежение ...Днес ,след толкова опити успях да се свържа с болницата в Шумен и да получи информация от вещо лице .....състоянието на майка ми има подобрние и раните са спокойни по мнение на лекарката,която е минала тая сутрин на визитация ...зарадвах се и аз и реших веднага да се обадя на баща ми и да споделя радостта си ....оттам друг проблем ...баща ми след като е излязъл сутринта от къщи ,след неразположение загубва съзнание и идва Бърза Помощ на центъра в населеното място ,където живеем ...едвам му излизаха думит от устата ....като се има впредвид ,че това се е случило около 8 сутринта ,а аз звънях в 11 часа .......ами така е толкожа напрежение и стрес ...някъде ще избият ......Да си призная поплаках си отново доста ...,дори мъжа ми ми предложи евентуално ,ако се наложи да пътувам за БГ ,за да видя с какво бих могла да съм полезна ......аз съм сигурна,че само присъствието ми би помогнало ....да се усмихнат и забравят за малко постигналото ги толкова неприятно събитие .....такъв е живота ......не какъвто го искаме ,а какъвто идва .....Много ми е тежко и притеснено ....откъде изникна всичко ...отникъде и какви проблеми ни дойдоха на главата и най-важното да знаеш ,че нямаш капка вина в случая .....Вече съм от сигурна ,по-сигурна ,че ще заведа граждански иск към Общината .....всеки трябжа освен ,че знае какви са му задълженията ,да ги спазва .......както ние данъкоплатците не си ли платим ще ни накарат принудително ,така в тая държава трябжа всеки да плаща за безхаберието ,нехайството и анархията ,която създава ,неспазвайки задълженията си .... :read: :bang: Да си призная как издържат нервите ви ми е чудно ???!!! Какво търпение трябва да има човек ....защото то не е един проблем ....Това от мен !!! МАМИ ,оздравявай и ти по-бързо ,за да не страдаш на всички лека и приятна вечер !!! Изображение


Заключена